Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Disleksija

deleyla

Belle
nu jā, tāpēc es uzrakstīju, ka, iespējams, vecāki pat nepainteresējas, vai painteresējas pie skolas logopēda, šis atbild, ka nav mums nekādu tādu testu un tālāk vecāki nepainteresējas pie direktora. Man jau tieši tāpat skolas logopēde atbildēja - nekādus testus viņa neveic. Nu viņa neveic, bet direktore atbildēja, ka veic skolas psihologs un, ja vajag, pieaicinās vēl no malas tieši uz skolu.

Papildināts 29.01.2019 11:09:

jo tas NEKO NEMAINĪS (uz papīra uzlikta diagnoze)
nav tā. Traucējuma atzīšana un noteikšana ir bērnam vairogs. Jeb viņa neapsaukāšana par nejēgu, muļķi un sliņķi. Otrajā klasē tā nebūs, bet tas var parādīties 5. klašē un bērns aiziet pa pieskari jeb tiek norakstīts tikai tāpēc, ka savā laikā vecāki ir baidījušies no diagnozes. Tā nav nekāda traka diagnoze - manuprāt, piedodiet - varbūt arī nezinu līdz galam. Re, Amerikā Silīcija ielejā esot katrs pirmais ar šo. Es atkal runāju par vispārīgiem gadījumiem, bet ne bērna smagu traucējumu gadījumā, tāpēc vēlreiz atvainojos, jo nezinu visu.

Belle

Modra
Var būt arī tā, bet tā kā tēmas autori zinu ne tikai no cāļa un zinu arī, cik viņa daudz darba iegulda bērnos, painteresējas visur, kur vien var, šeit tas iespējams nudien nebūs vietā. Absurds jau tur, ka konkrētajā gadījumā bērns mācās skolā, kas ir programmas izglītotajamajiem ar mācīšanās traucējumiem attīstības centrs. Ja ne tur, tad kur gan vēl logopēdam būt disleksijas ekspertam?

Diemžēl pie mums var būt arī tā, ka diagnoze tiešām neko nedod skolā, ka skola var atrunāties un ignorēt ārsta noteiktos atbalsta pasākumus. Arī mana pieredze.

deleyla
Kāpēc nevar iet pie tās pašas Andras Vabales?

Papildināts 29.01.2019 11:45:

Noteikti ka der painteresēties Audiologopēdu asociācijā

Modra
Skola teste,bet tapat suta talak pie logopeda,kas savukart talak suta pie psihologa,tas pie psihiatra,atkal cits logopeds pie neiraloga....neiralogs sutija pie psihiatra

Papildināts 29.01.2019 21:22:

kovaarnis

Vabale nav vieniga ,kas teste

Papildināts 29.01.2019 21:22:

Ja ,kas skola jautaju ko si DG dos?

Neko,tapat bus jaiemacas lasit ka visiem

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
http://www.audiologopedi.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=1&Itemid=33 saraksts, kur ir A.Vabales kolēģi. Veiksmi!

kovaarnis
Ka teicu,skola kura macas teste,bet tapat vini iesaka meklet citu logopedu,neiralogu un psihologu un to pasu Vabali.....ka teicu ka mani suta no viena pie otra

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Ja ,kas skola jautaju ko si DG dos? Neko,tapat bus jaiemacas lasit ka visiem
Skola koncentrējas tikai uz lasīšanu, kas ir disleksijas visvairāk redzamā pazīme, bet ir jau arī citas, kas būtiski ietekmē spēju mācīties un sekot līdzi klāses darbam - grūtības iemācīties pulksteni, reizrēķina tabulu, alfabētu utt., spēja atcerēties un secīgi izpildīt vairākus uzdevumus, pārrakstīt no tāfeles, klausīties un veikt pierakstus, kā arī daudzas citas pazīmes, kurām netiek pievērsta uzmanība.

rudzroga
Tapec mani atbilde atsedinaja,zinas ka ir dg,bet prasibas bus ka pret visiem,kaut zinas ka nebar ka visi

Skola teste,bet tapat suta talak pie logopeda
nu labi bet kāds papīrs ar testa rezulttu tiek iedots? Kā sūta tālāk? rakstiski? Es tieši tāpēc visur rakstu, lai man būtu pierādījums rakstiskā formā. Trīs reizes mani varētu pasūtīt, ceturto es uzrakstītu IKVD ar lūgumu rakstiski sniegt atbildi, kā skola ievēro MK 709.noteikumus.

Modra
Piedava iet pie cita logopēds ,lai tas raksta ka vinam aizdomas par disleksiju un eju pie neirologa.

Papildināts 30.01.2019 09:28:

Nekas netiek dots!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381521