Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Disleksija

deleyla

Kisa_
Manam bērnam arī neirologs diagnozi apstiprināja. Bija ļoti līdzīgi. Tad ies 7 klasē, protams nelasa un neraksta tik raiti, bet uzlabojumi ir.

rakare

Manam bērnam diagnozi uzlika bērnu psihiatrs Aizkrauklē- dr. Smilgāja. Tā mēs dabūjām nosūtījumu uz med ped komisiju, lai saņemtu kodu un ar kodu bērns saņēma papildus nodarbības skolā (pirms vai pēc stundām, arī stundu laikā individuālā apmācība, logopēds skolā). Pirms tam bijām arī pie klīniskā psihologa, logopēda, dzirdes centrā, pie neirologa man šķiet, ka nē.

bietes

Kisa_, noteikti parunāt ar skolas logopēdu, lai iekļautu šo bērnu nodarbībās, ja vien tas vēl nav izdarīts.

Hell is empty and all the devils are here.” ― William Shakespeare, The Tempest.

Un statpcitu mums neirologs uzrakstija zīmi ka vajag visādus atvieglojumus un skola piešķīra arī bez nekādām komisijām.

kaspers

Meauk
Vienības gatvē klīniskais psihologs ir tikai ar psihiatra slēdzienu. sanāk,ka jāmeklē tikai maksas varianti.

Paši šobrīd ejam pie neirologa, esam bijuši uz EEG - uzrādīja epileptiskas izpausmes, MR. Turpinām iet pie neirologa. Problēma ir ne tikai ar lasīšanu, bet arī matemātiku, atmiņu. Šobrīd 3.klase, iegrieza droši vien arī pandēmijas 2 gadi, attālinātās mācības. Turklāt skola ir speciālā, mūzikas. Paredzēt to, ka bērnam būs šādas mācīšanās problēmas, nevarējām, attiecīgi varbūt būtu meklēta cita skola jau ātrāk

kaspers
Ka man teica bieži tapec nespēj vilkt programmu un beigas jaiet 58 koda skola

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

kaspers

deleyla
un kuras tās ir?

Vīrs visai kategorisks ir pret skolas maiņu, tipa - jo vairāk kustināsi smadzenes, jo labāk tās strādās man gan negribas šim ticēt, jo bērnam ir arī uzvedības problēmas - negribēs, nemācīsies; ja spiedīs mācīties, atkārtot, var uznākt dusmu, agresijas lēkmes. Ehz...

kaspers
Katrak bernam sava latina, berns jatur skola teiksim macisanas traucekumu kamer velk nevis jo vecāki doma ka jākustina smadzenes tad sanāks. Tas ka teikt ja nav kaju iemacisies skriet

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

kaspers

Mūs neirologs sūta:

1) Valsts pedag. med. komisiju

2) tālāk jau var pie psihiatra-> klīniskā psihologa

Mans bijis pie visiem neiralogs, psihologs, psihiatrs utt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381521