Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hroniskās ikdienas galvassāpes (migrēna) 10-gadniecei

s1s2s3

Jā, bet ne visiem migrēna sākas ar auru.

Papildināts 04.11.2018 13:58:

Lusesita
Labi ieteikumi.


Paldies, meitenes!

Delfīne
Homeopāts un osteopāts
Osteopāts zīdaiņu vecumā kursa veidā bija mēģināts tonusa dēļ. Rezultāts - 0, ja neskaitīt to, ka naudas maks palicis pamatīgi vieglāks. Homeopāts - nav mēģināts, jo atsauksmes pārsvarā līdzīgas, kā mums gāja pie osteopāta, pet droši vien mēģinātu, ka kāds nosauktu speciālista V.Uzvārdu, kurš pie līdzīgas problēmas ir palīdzējis.

Pie parastām periodiskām vidējas intensitātes galvassāpēm jau palīdz ļoti daudzie netradicionālas medicīnas speciālisti ar pirmo/otro piegājiemu vai arī bez tā. Mūsu gadījums ir savādāks.

esesmuseitVarbūt Baha ziedi var palīdzēt? Jāizmēģina viss.

Patiesībā metodes - ir tūkstošiem. Lai visas izmēģinātu ar vairākam dzīvēm nepietiks. Mēģinam to, kas liekas pietiekoši pamatots, risķējot dabūt kārtējus laika zaudējumus un kārtējas sāpīgas vilšanas, kuras ir tik riebīgas, ka atņem visas cerības un spēkus turpināt cīnīties.

qwerty5
MRT
jā, pāris reizes.

Bet visā kopumā man tomēr nedalec, ja bērnam ir tik slikti, kāpē ārsti no A-Z s-nīcā visu nepārbauda?
Paldies par sapratni! Viņiem, ja dzīvībai risku neredz - arī neredz iemeslu īpaši iespringt. No hroniskām slimībām visi cenšās turēties pa gabalu..

pumpucis
kraniosakrālā terapija
Arī bērnam bija ikdienas nepanesāmas sāpes? Varbūt kāds var ieteikt kādu speciālistu, kas pie līdzīgam problēmam ir palīdzējis? Skolioze mums arī sen ir konstatēta..

zucits

s1s2s3
Pie kuriem neirologiem esat vērsušies uz konsultāciju? Man arī ļoti aktuāls šis jautājums, meitiņai 6 gadi, un arī šovasar sākās galvassāpes, kuras ir kopā ar nepatiku pret gaismu, šķebināšanu, reiboņiem. Pretsāpju zāles nepalīdz, neņem nost sāpes. Viens neirolgs raksta, ka vaskulāras galvassāpes, otrs, ka migrēna. Izmeklējumi taisīti. Bet īsti bērnam palīdzēt nevar, arī tāda sajūta,ka ārsti nav ieinteresēti. Nu iedod paracetamolu vai ibumenītu pie sāpēm. Saku, ka nepalīdz, vairs neko īsti ieteikt nevar. Vediet pie osteopāta, vingrojiet, nu jā visu darīsim. Bet ko darīt tad, kad sāp?

Tev jau lielāks bērns, vai neirologi nav minējuši pie migrēnas lēkmēm,ka var dot triptānu grupas medikamentus? Katrā ziņā izturību un jums abām!

kraniosakrālā terapija

Arī esmu par šo domājusi, bet kur sastapt tiešām zinošu speciālistu?

Reichela
Ja nu gadienā tici,
Diemžēl jau sen neizdodas pierunāt sevi kaut kām ticēt.. varu tik mēģināt sevi manīt, ka ticu bet ne ilgu laiku..

VirsiZied
noofen
lietots - bez rezultātiem, tāpāt kā daudz kas cits..

sieviete37
AD
lietots - bez rezultātiem, tāpāt kā daudz kas cits..

VirsiZied
parbaudit hipofizes darbibu-mazais dziedzeritis smadzenes
Kas tas par izmeklējuma veidu?

enciana
algologa
jā, bijām, protams. - bez rezultātiem. Vai jums līdzīga hroniska ikdienas problēma bija?

Kukazhaa
sasprindzinaajumi muskuljos (kakla un taml), tai sekojosha mugurkaula disku nobiide..

Kā atrisināji?

pie osteopaata/manuaalaa terapeita, kranisakraalaa utt. lai apskata vai tiiri taa nav "novirzhu". Varbuut peedai ne taads izliekums, vajag spec zoles, lai staaja un mugura buut kaa vajag.. kas to lai zin.

Es ietu, ja kāds norādītu tādu, kurš pie līdzīgas problēmas ir palīdzējis. Pie vina manuāla bijām - jā, pēda, utt., bet tas bija kādu gadu atpakaļ, ieteikumi nepalīdzēja, vēl pēc dažiem mēnešiem sekoja tā neizskaidrojama remisija..

Pie galda nepareizi seezhot (maaciibu procesaa - mugursoma) + augshana (nebija strauja??) va radiit shaadas saapes. Kaa viena no iespeejaam.
Kopš septembra sākuma pārsvarā guļ, bet vieglāk nepaliek..

ETM_mamma
paziņa,kurai ir migrēna un viņai ļoti palīdz skābekļa elpošana no balona
Kur var pamēģināt..?

Papildināts 07.11.2018 15:39:

Lusesita
jāpadomā, kas varēja izraisīt uzlabojumu.
Guntis Rozentāls
viss tevis minētais n-tās reizes tika pārdomāts. Izdarīts tikai viens secinājums - tajā laikā pilnīgi nekas netika darits savādāk.

serotonīna disbalansu

Ka to risina?

dienasgrāmatu
Protams, ka tāda tiek rakstīta. Visi parasti paliek mēmi, kad to redz..

vingrojumus
mēģināts - rezultāts ir 0.

Modra
Guntis Rozentāls
Ar šo esam sadarbojušies - rezultāts ir tāds kāds ir - izrakstīta no slimnīcas ar stiprām sāpēm, rekomendētas zāles nepalīdz nemaz, bet iespējami kaitē (instrukcijā norādīts, ka berniem nedrīkst lietot).

žurnālā visi gudri, kā ir reālajā dzīvē, cits jautājums
Precīzi pateikts!

Delfīne
Mums bez auras. Kods: G43.0., bet manuprāt pareizāka diagnoze būtu ar kodu: G 43.2 Migrenozs statuss (status migrainosus)

zucits
Par neiroloģiem: Dr.Tihomirova, Dr.Dīriķis, Dr.Čehoviča (strādā dr.Rozentāla vadībā). Un jūs pie kuriem gājat?

ārsti nav ieinteresēti
Precīzi pateikts. Saka, ka psihoterapija vajadzīga, nevēlās ņemt vēra, ka tāda ir bijusi un rezultāts bija - 0 (bērnam, protams, toreiz ļoti patika - ka ar viņu jauki parunā, paspēlējas, utt.)(40 Eur par 40min), neņem vērā arī to, ka pie tādām sāpēm psihoterapija nav iespējama - bērns nevar īsti no gultas piecelties un stundas, kad var - nemaz tik daudz nav un trāpīt tajās - nav reāli, neņem vērā, ka pats bērns apgalvo, ka vienīgais, kas viņam traucē dzīvot - ir sāpes, ka ienīst savu galvu un vispār negrib pamosties.

triptānu grupas medikamentus

Par šo arī domāju, jāpapēta, vai tādus esam dzēruši..

Tev arī izturību!

kur sastapt tiešām zinošu speciālistu?

Labs jautājums..


pumpucis

s1s2s3
tev CP

zucits

Pie dr.Kovadina un dr.Rozentāla esam bijuši.

Varbūt ir vērts sazināties ar galvassāpju centru. Pieņem arī bērnus. http://www.migrenascentrs.lv/jaunumi/raksti/params/post/1616277/ka-palidzet-bernam-cinities-ar-migrenu-sezot-skolas-sola

Triptāni ir medikamenti, kurus lieto pieaugušajiem, lai kupētu migrēnas lēkmes. Instrukcijā raksta, ka bērniem nerekomendē. Bet palasot ārzemju saitos par bērnu migrēnu, lasu pretējo .

Princa

s1s2s3

Ja medicīniski viss ir pārbaudīts, tad es ieteiktu meitiņai pārbaudīt enerģētisko tīrību . Deformēts biolauks + kāda negatīva enerģētiskā programma, nepareiza čakru darbība var nopietnas problēmas veselības jomā radīt.Ja interesē raksti man CP.


Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

izrakstīta no slimnīcas ar stiprām sāpēm,
šausmīgi, kā viņi to pamatoja? Pie tam skolai taču jāraksta izziņas, ka neapmeklē, kas tās raksta - ģimenes ārste? Viņai nav nekādu komentāru, ko lai dara?

Par to skābekļa elpošanu: ir tāds pakalpojums kā barokamera (Strados), kur jāguļ kamerā un elpo tīru skābekli. Bet vai bērns izturēs, nezinu, jo tur var būt klaustrofobija.

Princa

Deformēts biolauks + kāda negatīva enerģētiskā programma, nepareiza čakru darbība
Piedod, tur droši vien atkal kaut kam tur vajag ticēt, un tā.., bet tas diemžēl nav par mani..

Ja esi droša, ka šis nebūs kārtējais - n-tais vilšanas gadījums - raksti tepat par cenām utt. - ļoti iespējams vēl kādam var noderēt un palīdzēt.

zucits
Paldies! Rakstā - nekas jauns nav.

Tajā centrā - redzu, kā tāpat, kā visur, n-tie speciālisti, par kuriem nezinu, vai bija spējīgi kādam kādu līdzīgu problēmu atrisināt, bet redzu, ka cenas ir nopietnas..

Ģ.ārstei uzrakstīju par triptāniem - ieteica uzgaidīt..

Modra
kā viņi to pamatoja?
Viņiem jau nekas nav jāpamato. Dzīvībai nekas nedraud, nopietnai veselības stāvokļa pasliktināšanai - arī. Iešpricēja pretsāpju zāles vēnā - un Uz redzēšanos, turpināt ārstēties ambulatori. Tas, ka ieteiktas zāles pepalīdz - vairs nav viņu jautājums. Ko vēl ģ. ārste var.. atkal nosūtīt pie tā paša neirologa.. Viņa ir ļoti laba savās kompetences robežās, ļoti atsaucīga.

Par to skābekļa elpošanu

Paldies!, pajautāšu ģ.ārstei arī.


Es šo problēmu risinātu tikai netradicionālajā līmenī - saistībā ar auras, enerģētikas un karmas jautājumiem. Te derētu dziednieki un gaišreģi, tikai tiesa, ka lielākā daļa ir "puskoka lēcēji" un var nākties visu dzīvi un miljonu iztērēt. Zinātne izskaidro zinātniski, jo viņi pēta fizisko ķermeni. Taču cēloņi rodas smalkajā ķermenī vai arī vel smalkākā substancē, kas, piemēram, atbild par likteni-karmu, līdz kam zinātne šobrīd vēl nepavelkas. Un to sfēru spēj vienīgi austrumu medicīna ārstēt un diagnosticēt (kurai par to ir zināšanas) un gaišreģi, kas spētu izskaidrot, ieraudzīt, pamatot. Bet Latvijā visdrīzāk nav kvalificēti austrumu medicīnas speciālisti (akupuntūra, Tibetas medicīna, ajūrvēda). Un gaišreģi ko tik nespēj! Raidījumā "ekstrasensi ved izmeklēšanu" viņi atklāj gan neatklātus noziegumus, gan mistikas, gan kāpēc kāds slimo ar patiešām neizskaidrojamām slimībām un kā izārstēt. Viņi spēj sazināties ar to pasauli. Attiecībā uz noziegumiem, visbiežāk viņiem pats "aizgājējs" smalkajā ķermenī pasaka vainīgo. Tie gaišreģi ir kā mediji un caur viņiem "augstākie spēki" paskaidro, kāpēc kaut kas tāds jācieš, kāds tam ir cēlonis un kā to novērst. Bet tādu gaišreģu, protams, ir maz! Tādu izcilu.

Situācija šausmīga. Jūtu līdzi. Vai Jums ir iespēja iet uz darbu šādā situācijā? Jūsu vietā, protams, sporta pēc es arī ietu uz tradicionālo medicīnu, galu galā, pieņemtu jebkādu palīdzību, bet īsto risinājumu gaidītu un meklētu tikai no "neredzamās jeb smalkās pasaules" sfēras.

Skatījos reiz raidījumu, kur māte stāstīja,ka viņas meitai kopš dzimšanas esot bijusi šausmīga ekzēma pa visu ķermeni. Dārziņā un nekur citur neviens bērns neesot gribējis draudzēties. Kā jau parasti šādos gadījumos notiek, māte esot daudz "lūgusi Dievu". Par mazo meiteni nezinu. Nu jā, māte, redzot,kā citi bērni pret viņas meitu izturējušies, nolēmusi iet prom no darba un pati būt savai meitai par rotaļbiedru. Un tad 6 gados meitene redzējusi sapni, ka Jēzus viņu ņēmis pie rokas, vadājis pa Visumu,stāstījis, rādījis utt. (lieki piebilst,ka šādu liecību nav maz). Un tas nebija parasts sapnis. Pēc tās nakts viņa bijusi brīva no ekzēmas uz visiem laikiem. Lieki teikt,ka māte un meita palikusi ļoti dievbijīga. Tas ir tāds iemesls, kur risinājums meklējams "mistiskajā-smalkajā" pasaulē. Cik nu dziļi spēsiet tur aizrakties, tik būs.

Pat, ja jūs netīšām ar dakteru palīdzību atklāsiet, ka meitai, piemēram, ir iekodis ods, kas izraisījis vīrusu, tas vienalga nebūs reālais pamatojums no karmiskā viedokļa, kapēc tāds ods iekoda. Neviens ods tik traģiskas sekas neatstāj, ja tam apakšā nav dziļāks iemesls. Pat, ja pie vainas ir stress, tas nav vienīgais iemesls.

Ticu, ka Jūs iemeslu atradīsiet. Jo nevar būt tādi pārbaudījumi, ja tie nedod nekādus lielus atklājumus. Turaties abas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381523