Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hroniskās ikdienas galvassāpes (migrēna) 10-gadniecei

s1s2s3

s1s2s3
Vai visi zobi meitai ir salaboti?

kovaarnis
jā.

Emmm. Gripa sitot pa vājākajām vietām organismā. Tiešām interesanti, ka galvassāpes pazuda pēc tam... Un uz teju 7iem mēnešiem. Es droši vien mēģinātu viņu saslimdinat ar gripu.... Vismaz tāda bija mana pirmā doma izlasot jūsu ierakstu! No sapratigajiem ieteikumiem, es ticu, ka esat jau izmēģinājusi visu... Un šeit arī netrūkst tādu.

Vēl viena traka ideja -

Grejas anatomijā bija viens vīrietis kam arī galva sāpēja nenormāli daudzus gadus un beigās izrādījās kaut kāds nervs degunā čakare visu dzīvi, jo tas izraisa sāpes (gaisa plūsma nervu tikai kairina un šis sāp).

Papildināts 17.02.2019 12:45:

s1s2s3

Emmm. Gripa sitot pa vājākajām vietām organismā. Tiešām interesanti, ka galvassāpes pazuda pēc tam... Un uz teju 7iem mēnešiem. Es droši vien mēģinātu viņu saslimdinat ar gripu.... Vismaz tāda bija mana pirmā doma izlasot jūsu ierakstu! No sapratigajiem ieteikumiem, es ticu, ka esat jau izmēģinājusi visu... Un šeit arī netrūkst tādu.

Vēl viena traka ideja -

Grejas anatomijā bija viens vīrietis kam arī galva sāpēja nenormāli daudzus gadus un beigās izrādījās kaut kāds nervs degunā čakare visu dzīvi, jo tas izraisa sāpes (gaisa plūsma nervu tikai kairina un šis sāp.

Un protams, arī zobi... Tie arī nemanot var čakarēt visu dzīvi .. Varbūt kanāli ir iekaisuši.

Mekle labaku ĢA. Nav normali, ka tev pasai jamekle diagnoze. Arstam butu jasuta tevi visur kur var un ari tur kur vinaprat nevar.

Papildināts 17.02.2019 15:43:

Autore vari palasit par so Hemicrania continua

Papildināts 17.02.2019 15:44:

Par so Intracranial pressure that's either too high or too low

Papildināts 17.02.2019 15:46:

Un te...
What is the first sign of a brain Tumour?
Headaches that gradually become more frequent and more severe. Unexplained nausea or vomiting. Vision problems, such as blurred vision, double vision or loss of peripheral vision

Papildināts 17.02.2019 15:50:

Te..

New daily persistent headache (NDPH) is a primary headache syndrome which can mimic chronic migraine and chronic tension-type headache.

The pain can be intermittent, but lasts more than 3 months

The cause of NDPH is unknown, and it may have more than one etiology. NDPH onset is commonly associated with an infection or flu-like illness, stressful life event, minor head trauma, and extra cranial surgery. Infection or flu-like illness and stressful life event are most often cited.[1] The pathophysiology of NDPH is poorly understood

Papildināts 17.02.2019 15:52:

Piemers pedejam ierakstam..

"A 14-year-old girl reports that she has had headaches for a couple of years. The headaches started one day and have been occurring every day since. Her headaches have some migrainous features, but she has been told that she does not have migraine. Imaging reveals nothing out of the ordinary. Many OTC and prescription drugs have failed. When the other causes and types of chronic daily headache are ruled out, what is left is new daily persistent headache, which is common in children starting around the early teen years, but has been poorly described in the literature."

"Galvassāpes bērniem un pusaudžiem

Bērnu galvassāpes ir klasificējamas līdzīgi pieaugušo variantam.

• Jāņem vērā bērna psihofizioloģiskās īpatnības, tā dēvētā psihoemocionālā labilitāte un nespēja pretoties stresam, veģetatīvās (autonomās) nervu sistēmas nestabilitāte, kas izpaužas kā veģetatīvā disfunkcija, vazomotorā nestabilitāte.
  • Pēc pasaules epidemioloģiskajiem, datiem bērni daudz biežāk nekā pieaugušie uz nelabvēlīgām situācijām ģimenē un sabiedrībā reaģē ar primārām galvassāpēm. Galvassāpju pamatā bieži ir psihoemocionālas problēmas.
  • Sakarā ar veģetatīvās nervu sistēmas nestabilitāti galvassāpes bērniem pavada izteikti veģetatīvi traucējumi (ādas bālums vai hiperēmija, svīšana, asinsspiediena kritums, sirdsklauves, sāpes vēderā).
  • Galvassāpju etioloģijā un patoģenēzē bieži ir sastopama cerebrovaskulārās sistēmas nestabilitāte - asinsplūsmas rādītāju un likvora spiediena svārstības (sakarā ar pazeminātu asinsvadu sieniņu tonusu bieži ir novērojamas asinsspiediena svārstības, galvas smadzeņu venozās atteces traucējumi un ar tiem saistītas likvora spiediena svārstības labdabīgas intrakraniālas hipertensijas un hipotensijas veidā).

Galvassāpju gadījumi, kad jānodrošina noteiktu speciālistu konsultācija

• Okulists: periorbitāla sāpju lokalizācija, spiediena sajūta orbītu rajonā, jebkura rakstura redzes traucējumi.
  • Otorinolaringologs: sinusu un ausu patoloģijas, kas neietilpst ģimenes ārsta kom­petencē.
  • Neirologs vai neiroķirurgs: kakla ver­tebrogēnā patoloģija ar izteiktu neiroloģisku simptomātiku, kraniālo struktūru patoloģija, kā arī visi 5.tabulā apkopotie stāvokļi."

s1s2s3
Lasu tavus ierakstus jau vairākus mēnešus. Atkal un atkal pie tiem atgriežos. Man ir ārkārtīgi žēl tavas meitiņas. Tevis! Lūdzu, turieties un nepadodieties! Meklējiet atbildi! tavai meitiņai visa dzīve vēl ir priekšā. Ir jāturas!

Papildināts 20.02.2019 13:45:

s1s2s3

Ja nepalīdz ārsti, tad kā vēl viens variants ir dziedniece Dzintra. Viņa pat ne tik daudz ārstē, cik diagnosticē. Varu apliecināt no savas un savu paziņu pieredzes. Tiešām precīzi. Jā, mūsu gadījumi ir nesalīdzināmi vieglāki, taču viņa runā precīzi. Pamēģini. Uzraksti man, lūdzu, privāti, ja vēlies telefona numuru. Pieņem Rīgā. Ja tavas finansiālās iespējas sāk izsīkt, es varu mēģināt finansiāli palīdzēt šo vizīti apmaksāt.

kallisto

s1s2s3
Kā jums iet?

Catherine

Iesaku noskatīties pagājušās pirmdienas (25.marta) raidījumu Aizliegtais paņēmiens par Laima slimību. Viena no tās pazīmēm ir stipras galvassāpes. Raidījumā stāstīja, ka Latvijā analīzes uz Laima slimību taisa, nolasot nepareizos/ novecojušus rādītājus, kā rezultātā Latvijas analīzes' saka', ka slimības nav, bet Polijā taisītas analīzes uzrāda Laima slimību. Protams, neapgalvoju, ka Tavai meitai ir Laima slimība, bet, ja viss ir izmēģināts/ pārbaudīts un nekas nav atrasts, tad vēl viena ideja, ko meklēt, tā noteikti ir

Neizlasīju pilnīgi visu sarunu,bet manam puikam no apmēram 8 gadu vecuma bija galvassāpes,kuras palika arvien stiprākas un biežākas,ko tik nedarījām,braucām pie dažādiem dr,veicām dažādas pārbaudes galvai......visur viss labi,tik galva sāpēja tā,ka gultā gulēja visu dienu un no sāpēm pat vēma,dažkārt pat nevarēja saprast vai rota vīruss vai tikai atkal galva.Tad bijām pie kārtējā neirologa,kurš pateica,ka zāles vienīgās var lietot pie sāpēm ibumetīnu 400 un lai gaidam,jo kad dēlam sākšoties pubertāte viss pāriešot.Tagad puisim ir 15 un galva vairs tiešām ,tā pārstāja sāpēt tiešām ap to laiku,kad sākās pubertāte,ap gadiem 12-13.Bet tas laiks,kad mocījās ar galvassāpēm bija drausmīgs,likās jau ,ka nwkas vaird nelīdzēs.

Papildināts 31.03.2019 14:51:

Atvainojos par kļūdiņām,rakstu no telefona.

Papildināts 31.03.2019 14:57:

Vai lietojat kādus vitamīnus,viens neirologs izrakstīja uztura bagātinātāju,neatceros tik nosaukumu,bet puisim palika vēl sliktāk un parādījās pat bezmiegs,kad pārtraucām lietot vismaz bezmiegs pārgāja.

Ancite

Ļoti žēl meitiņu... Pati mocos ar periodiskām migrēnas lēkmēm no 14 gadu vecuma, ar pilnu komplektu - vemšanām, smaku, skaņu un gaismas nepanesību. Man pieaugušam cilvēkam izmisums pārņem un raudiens nāk, sirds sāp par bērnu, kam tas jāpiedzīvo. Novēlu pēc iespējas ātrāk atrast iemeslu!! ♥️

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381523