Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hroniskās ikdienas galvassāpes (migrēna) 10-gadniecei

s1s2s3

Es arī atkārtošos tieši par Laima slimibu!!! Obligati dzilakas analizes uz to uztaisiet,ja ari negativas atnak..Facebooka ir laima atbalsta grupa,tur ļoti daudz informacijas un dzives stasti! Palasiet ari Pediatres Ineses Sproges personigo stastu par Laimu! Ari Gripa vareja izraisit remisiju borreliozei! Ļoti ļoti iesaku dziļāk parakties un neklausot vadosos infektalogus!!!

Papildināts 03.04.2019 16:00:

Nupat savas 3.5gadijam puikam apstiprinaja ielaistu Laimu ..erce sakoda pirms pus gada,pazimes paradijas tik tagad..jo dzilak laims ielaists,jo lielaka iespejamiba,ka taa analizes bus mazakos ciparos un pamatigaki bus simptomi

Sedalicia

VirsiZied Vai analīzes taisījāt Latvijā vai ārzemēs? Kādas ir pazīmes ielaistai Laima slimībai?

Mazinjaaa

Mokos ar migrēnu no 15 gadu vecuma, ļoti labi saprotu, kādas ir tās sāpes, esmu gulējusi slimnīcā, izpilināja sistēmas, slaida zāles, bet ar tādu pašu sāpošu galvu palaida mājās, vienīgās zāles kas palīdz noņemt sāpes ir Solpadein , šobrīd pa grutniegrūtn laiku, migrēna pazuda, tagad kad jau pēdējās dienās staigāju, reizi parādījās, tad gan mocijos, jo zāles lietot nevarēju, mazais nedaudz paaugsies taisīšu magnētisko rezonansi

Sedalicia
Latvijaa,parastas,uzradija..ielaists,jo zinu,ja erce piekodas pirms pus gada,bet aplis ar saposam acim un locitavam paradijas tik tagad! Tadel taisiju ari analizes..kad piekodas erces,gaidiju vai bus temperatura (tatad ecefalits),ja aplis (tatad laima)! Nebija nevien ne otrs un likos miera! Mana vaina,ka nezinaju,ka aplis biezak nav ka ir,ka tas var but pilnigi cita vieta un,ka laimu parnesa katra 3.erce-butu tad tik gudra,bez ierunam butu taisijusi analizes,ari bez pazimem

par tam analizem,facebooka lapa daudz stastu,kur cilveki gadiem mocijusies ar locitavu sapem,galvas sapem,acs sapem,nervu sapem un depresijam utt,un laima analizes bijusas negativas vai zemos skaitlos un imunulogi to neuzskata par vajadzibu pat vispar izrunat..diagnosticite vegitativo distoniju un izraksta anti depresantus,bet aizsutot analizes uz poliju,izradas,ka mazie cipari neko nenozime..laims ir aktivs un ja nav arstets-tatad uz muzju,bet iespejas vismaz uzlabot dzives kvalitati

ir pat cilveki kas knapi parvietojas,jo imunulogi neko nedara pie maziem laimas cipariem..laimas biedriba to tagad censas mainit,jo tadu stastu ir tukstosiem

Par hipertermiju kā boreliozes ārstēšanas metodi >>
Borēlijas nespēj izturēt paaugstinātu ķermeņa temperatūru, tāpēc daudzi Laimas slimnieki iet infrasarkanajās pirtīs, karsējas vannās utt. Īslaicīgi labsajūtai un detoksikācijai palīdz, bet lielākai ietekmei vajadzīgs, lai ķermenis kādu brīdi būtu 41-42 grādu temperatūrā.
Sengrieķu filozofs Parmenīds esot teici aptuveni tā: "Dod man iespējas cilvēkā radīt drudzi, un es izārstēšu jebkuru slimību." Drudzi inducē arī mūsdienās - veic vispārējo vadāmo hipertermiju - viena no daudzsološākajām jaunajām metodēm borēliju [pilnīgai] iznīcināšanai:
https://www.prohealth.com/library/how-i-discovered-hyperthermia-for-lyme-disease-and-why-it-works-41295
Ja es laimētu loterijā, labprāt pamēģinātu kādu no Vācijas klīnikām:
https://www.naturheilzentrum-misho.de/hyperthermia-clinic-munich/?lang=en
https://www.klinik-st-georg.de/en/klinik-st-georg/lyme-specialized-center/lyme-treatment-protocol/
Interesanti, ka pirms gadiem desmit šādas procedūras tika veiktas arī Latvijā!Piedāvāja SIA Latvian Medical Research Institute of Hyperthermia, tagad likvidēts.
https://www.apollo.lv/4899085/arstesanas-ar-karstu-udeni
https://www.dzirkstele.lv/vietejas-zinas/latvijas-zinas/veselibas-inspekcija-verte-hipertermijas-metodes-lietojumu-slimnieku-arstesana-32771
Būtu interesanti aprunāties ar kādu no rakstā minētajiem, piemēram, ārstu Romualdu Erdmani.

Papildināts 04.04.2019 22:09:

Tas varetu but iemesls,kadelj pec gripas galvas sapes uz laiku atkapas

Papildināts 04.04.2019 22:10:

Teksts kopets no facebook laimas slimibas atbalsta grupas

ElizabeteAnna

Diez kā autorei iet?

OOO! Migrēna tas ir kaut kas ellišķīgs! Pirmām kārtām atslēdzas jelkāda vēlme kontaktēt ar pasauli (psihologi, psihoterapeiti, dators, grāmatas...- jebkas, kas veselam cilvēkam radītu prieku)! Eksistē tikai sāpes! Tu domā tikai par sāpēm. Gaisma, skaņas, pieskārieni- tas viss ir nenormāli apgrūtinoši un rada tikai jaunas sāpes. To spēj saprast tikai tie, kas tam ir izgājuši cauri. Nu tā tas vienkārši ir.

Mans stāsts ir pavisam vienkāršs. Sākās viss kādā 8. klasē. No rīta (jau ap pl. trijiem, četriem naktī) modos ar ellīgām sāpēm- tās turpinājās līdz pat vakaram. Citramonus riju, ne vienmēr līdzēja. Vakaros bija labāk (varbūt citramoni iedarbojās ) . Gulēt gāju jau ar pavisam ciešamu pašsajūtu. Mani vadāja pa dziedniekiem (AKKKUNKS ) , neirologiem un citiem logiem, neatceros vairs. Nezinu kāpēc, bet tētis iedomājās aizvest arī pie ķirurga. Uztaisīja rentgenu sprandai. Izrādījās skolioze. Kakla skriemeļiem jābūt tur, laikam, nedaudz izliektiem, bet man- pilnīgi taisni. Aizsūtīja uz masāžām. Viss pie kakla savilkts, sasprindzis. Masāžās domāju, ka nomiršu, jo tās bija tiešām elles mokas, taču, kad kurss gāja uz beigām (bija vairāk par tām standarta 10 reizēm, bet cik- neatceros), sāku justies ar vien labāk. Tur man izskaidroja, kādam jābūt spilvenam, kā jāvingrina kakls, kā tas jāatpūtina, jo sēžot un mācoties galva ir noliekta utt. Ja tagad atkal sāk sāpēt- zinu iemeslu un protu reaģēt. Nu jau n- tie gadi, kā veiksmīgi ar to sadzīvoju un līdz migrēnai vairs neaizlaižu.Ceļojumos braucu ar savu spilventiņu.

Un vēl- pieredze- tiklīdz dakteris netiek galā ar diagnozi, tā ieslēdzas "tas nav viņa lauciņš", vai "augošs organisms", vai "nervi". Atslēgas vārdi tam, ka šeit tev neviens pat nemēģinās palīdzēt.

Lācenīte

Man personīgi migrēna arī ir no sprandas - kaut kas tai vienā pusē pēc gulēšanas mēdz savilkties. Palīdz postizometriskā relaksācija pie masiera - tur kaut kā tos muskuļus lēnām izstaipa.

Catherine

s1s2s3
Kā meitai iet? Vai vasarā galvassāpes turpinās, vao tomēr ir kļuvis vieglāk?

Migrēna bija mana pavadone 2 gadus. Pēc pilnās narkozes ķeizargriezienā līdz meitas 2 gadu jubilejai. Klasiska. Sākās ar mirdzēšanas acīs, ārprātīgām galvas sāpēm (gulēju uz sānā sarāvušies, mute ciet nevērās-siekalas tecēja...), stundas 3-4-6 (max), un beidzās ar smagu vemšanu 1-2h garumā. Kunga sula, aizkunga dziedzera sula...nezinu ko bet rīstijos un vemstījos. Regulāri. Reizi mēnesī, caurmērā. Vienā no pēdējām reizēm ar ātro palīdzību atbrauca veca dakteriene (lai veselība, ja vēl dzīva), apskatījās un teica-“meitenīt, kolīdz sākas mirdzēšanas 4-5 tabletes acetilsalicilovaja kislota (Krievijas), un mirdzēšanas nepāries migrenā. Iedzeru.... un ziniet, vēl kādus 2-3 reizes pie mirdzēšanas iedzēru un lēkme kupējās nesākusies līdz beidzas pavisam.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381523