Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hroniskās ikdienas galvassāpes (migrēna) 10-gadniecei

s1s2s3

charrmeleon

Ar migrēnu uzreiz ir jādodas pie neirologa, kas ir arī algologs (t.i. sāpju ārsts). Tikai viņi var normāli palīdzēt. Esmu pati gājusi cauri.

Varu rekomendēt Galvassāpju centrā dr.Dainu Jēgeri. Ļoti jauka un sirsnīga. Atbalstīja mani grūtniecības sākumā, kad migrēna bija izaugusi augumā (man migrēna ir vairāk kā 10 gadus), bet mana pirmā doka neļāva dzert manas migrēnas zāles. Esmu priecīga un pateicīga. Pirms grūtniecības apmeklēju citu algoloģi, arī labu, bet, kad paliku stāvoklī, viņa nešķita ieinteresēta sadzirdēt mani, ka arī ar max devu paracetamolu, es miru nost.. Daina Jēgere toties ļoti jauki pievērsās man un palīdzēja izturēt līdz apm. 14. nedēļai, kad migrēna grūtniecības iespaidā pārgāja.

Norma Džīna

Cucamonga
Tas acetilsalicilovaja kislota nav kaut kas askofeīn veidīgs?

Norma Džīna
Tas laikam bija klasiskais PSRS laiku aspiríns? Vai arí citramons?

Charly

Norma Džīna
Tas ir citramons

Tad laikam Citramons! Mana mamma visu múžu daudz un dikti dzëra citramonu kä pretgalvassåpju tabletes. Tikai täs viñai palídzëja.

Naglaarviitni

https://lv.wikipedia.org/wiki/Acetilsalicilsk%C4%81be

T.i., acetilsalicilskābe ir aspirīns.

Citramons ir acetilsalicilskābe (Acidum acetylsalicylicum) 320 mg, + paracetamols (Paracetamolum) 240 mg, + kofeīns, pārrēķinot uz sauso vielu (Coffeinum) 40 mg

Man kādreiz palīdzēja salikums askofēns + 2 nošpas. Vīrs to vēl joprojām izmanto, bet man vairs tas neder. Man migrēnu kupē tikai ibuprofēns + cinie. Uz vienu dienu, bet sāpes pēc tam atjaunojas, tikai ne tik intensīvi, un sāp vēl 2 dienas.

Ja palīdz vienkārši aspirīns, paracetamols vai ibuprofēns, tās nav migrēnas galvas sāpes, bet kas cits.

Ilgtermiņā palīdzēs attīrīt aknas.

Visi pretsāpju līdzekļi, ne uzreiz, bet pēc dažiem gadiem, diemžēl baigi bojā zarnu traktu. Var parādīties caurlaidigas zarnu sieniņas, kas savukārt noved pie kaudzēm nepanesību - sākas apburtais loks.

Sinate

Es arī mokos ar galvas sāpēm no kādu 12 gadu vecuma. Sāpes nekad nav bijušas tik stipras kā pie parasti migrēnas (varu funkcionēt, tikai lēnīgāk, visu daru ar piespiešanos). Esmu ievērojusi, ka man galva sāk sāpēt no pārāk ilgas gulēšanas (max guļu 9h parasti mazāk, ja uznāk sāpes vairs atgulties nevaru uz visu dienu. Ir bijis ka sāk sāpēt pēc 4h miega, tad snaužu sēdus atlikušo nakti), stresa un sastāvējušās gaisa telpās.

Sweetdream

Sinate

Par gulēšanu arī esmu novērojusi - varu gulēt maksimum līdz 7 - 7.30, ja ilgāk - tad jau galva sāpēs noteikti, bet vidrīzāk sāksies migrēna. Vispār jau līdz vecākā bērna piedzimšanas nezināju, kas ir galvassāpes, bet tagad mokos ar migrēnu regulāri.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381523