Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunā adopcijas kārtība

esenif

Dzeerveniite

Susiite
Nu zīdainīti var ņemt caur audžu ğimeni

Zīdaiņu gribētāji, lūdzu, kļūstiet par audžuģimenēm. Lielākā daļa bērnu pie bioloģiskajiem vecākiem neatgriežas, līdz ar to adoptēšanas iespējas ir augstas. Un pat, ja atgriezīsies, būsiet izdarījuši nenovērtējamu, labu darbu. Labāk dot ģimeni reālam bērnam tagad, nevis gadiem stāvēt rindā, gaidot juridiski brīvo zīdainīti. Ja vēlme ir palīdzēt bērnam, nevis tikai piepildīt vēlmi pēc sava bērna.

Dzeerveniite

Linas
Jā, es esmu par to domājusi... Doma kā tàda ir ļoti laba, tikai visas formalitātes jākārto no jauna, jo tas atkal ir cits statuss.

kukainis

Linas
Ehh, nu nevaru parakstīties uz statusu, kurā es esmu aprūpes pakalpojuma sniedzējs bez nekādām tiesībām lemt par bērnu. Tīri tehniski bāriņtiesa var bērnu pārcelt uz citu vietu un es tam bērnam nekas nebūšu un pat nedrīkstētu neko zināt. Vai arī vecāki var pārcelties, citas bāriņtiesas pārraudzībā atgūt bērnus un pat ja bērni pēc pusgada tiek izņemti no ģimenes atkal, man nebūtu nekādu priekšrocību uz viņiem vai pat tiesību uzzināt, kā viņiem iet. Izklausās drūmi, bet tā pēc likuma sanāk.

kukainis,

Man jau tomēr gribas cerēt ka bāriņtiesas strādā bērna interesēs.

kukainis

Solan
Es teiktu, kā kura. Mana novada bāriņtiesā ir ļoti saprātīgi cilvēki bet vēl jau ir bērna bāriņtiesa.

Es esmu aizbildne bērniņam, kuru paņēmu 7 mēnešu vecumā un pie manis ir jau 9 mēnešus. Bērnu piekritu ņemt aizbildniecībā ar tādu domu, ka adoptēšu viņu un to arī neslēpu bāriņtiesā. Bāriņtiesa man apgalvija, ka 100% bērns netiks atgriezts mātei, jo viņa nespējot par bērnu parūpēties ne savas gribas pēc, ne savas veselības pēc. Es noticēju. Bērns ir ļoti mīlēts un mīl mūs- savu ģimeni. BET... māte ir uzradusies, pieprasa tikšanās....bāriņtiesa nu "dzied citu dziesmu", sakot, ka mātei nemaz nevar atņemt mātes tiesības viņas veselības stāvokļa dēļ. Tulīt būs bāriņtiesas sēde un mēs gatavojamies bērnu atdot.... mūsu ģimene ir sagrauta un trakākais ir tas, ka esam pilnīgi bezpalīzdīgi, lai kaut ko darītu.

Eliona
Jums kā aizbildņiem ir teikšana par šīm tikšanās pieprasīšanām. Jūs esat likumiskie bērna pārstāvji, nekādas BT nevar jums teikt, ko darīt. Protams, es te varu gudri funktierēt, katra situācija ir unikāla.

briniskiga

Manā aizbildniecības līgumā ir punkts, kas paredz, ka mans pienākums ir veicināt bērna un mātes attiecības. Diemzēl, nav man tiesības neļaut mātei tikties ar bērnu.

skaim

Eliona
Ak, Dievs, cik tas ir briesmīgi! Zinu ka adopcija ir garš process, bet tur ir garantija, ka bērns beigās būs Tavā ģimenē. Esmu domājusi un pat nokārtojusi aizbildņa statusu, bet bērnu tā arī nepaņēmu kā aizbildnis, jo beidzot sagaidīju garo rindu adopcijas sarakstā. Nekad nevarētu būt kā audžuģimene, jo audzināt un mīlēt bērnu manuprāt nav savienojams ar -uz laiku , līdz varēsi atgriezt vecākiem.

Tas ir smags trieciens! Turies!

Bet... varbūt tomēr mātes veselības stāvokļa dēļ bērnu viņai nemaz atdot nevar un tiesības atņemt nevar, jo parūpēties par bērnu viņa nevar sava veselības stāvokļa dēļ. Varbūt mātei var ļaut reizēm tikties ar bērnu, bet audzināsiet viņu Jūs līdz pilngadībai.

Varbūt nekrīti izmisumā un pavēro situāciju no malas, varbūt mātei nemaz to bērnu tā nevajag, kā gribas, kamēr viņa nav blakus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381665