Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunā adopcijas kārtība

esenif

Vai Jūs esat meklējusi bērniņu kādā audžuģimenē?

Mūsu bērniņš nāk no audžuģimenes, tagad jau 7 mēn., kad iepazināmies bija 4mēn.

vianna

Peppa
Varat lūdzu padalīties, kā notiek meklēšana audžuģimenēs? Vai tiek dota informācija vai pašam kaut kā jāmeklē?

Dzeerveniite

vianna
Bet, ja es atrodu tàdu bèrnu? Kà tad es diez vinju varu adoptèt?

No pieredzes zinu,ka ir adoptētāji,kas izvēlas šādu ceļu pie sava mazuļa ,meklējot audžuģimenē.Vai Jūs esat draugoslv -audžuģimeņu un aizbildņu grupā.?

Vai Jums ir adoptētāju status?

Lai Jums veiksme un izdošanās .!

Papildināts 31.01.2019 21:49:

Pašam gan savs bērns ir jāmeklē,esmu dzirdējusi ka pat bāriņtiesas iesaka meklēt audžuģimenēs.Bet audžuģimenes ar ir dažādas...Laikam jau pirmkārt adoptētājiem tiek piedāvāti bērni no iestādēm.?

Dzeerveniite

vianna
Es esmu noskatìjusi vienu bèrnu audźu ģimenè, bet kà es vinu varu adoptèt, ja man jàstàv rindà?

Es esmu noskatìjusi vienu bèrnu audźu ģimenè, bet kà es vinu varu adoptèt, ja man jàstàv rindà?
Nav jāstāv rindā. Ja bērna vecākiem aizgādība atņemta, tad adopcijai pieejams. Ja nav atņemta, tad var ņemt aizbildnībā.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

vianna
Vēl neesmu grupā, jo nebiju dzirdējusi, bet noteikti iestāšos.

Mēs šobrīd esam procesā, lai iegūtu statusu.

Paldies, veiksme mums noderēs

Dzeerveniite

esenif
Vèl nav atnemta, bet viss uz to iet... tàtad es izràdu interesi par sho bèrnu un, ja vien audzu gimene pashi netaisàs adoptèt- tad ir visas iespèjas, ja? Protams- vecumam ir jàsakrìt...

Viss atkarīgs no tā kādas Tev attiecības ar audžuģimeni....Ar to paņemšanu aizbildnībā ar uzmanīgi,jo ja nu bioloģiskie pamostās? Kamēr bērns nav adoptēts,aizgādības un aprūpes tiesības ir atjaunojamas-vismaz likums to pieļauj.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381665