Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nagu sēnītes ārstēšana ar lāzeri

Jautajums_18

Sveikas, varbūt kādai izdevies izārstēt nagu sēnīti ar lāzeri? Briestu šai procedūrai, bet atsauksmes internetā nevaru atrast. Tapēc nesaprotu vai ir iespējas izārstēt pamatīgu nagu sēnīti, vai tikai naudas tērēšana. Padalieties ar info lūdzu.

pipariņš11

atsauksmju nav jo nav arī rezultātu. 2 gadi atpakaļ izgāju šim murgam cauri, jo nagu sēnīti dabūju pirms otrā bērna iedod vienam cilvēkam savus slēpošanas zābakus, dēļ grūtniecības tad dēļ barošanas nevarēju uzsākt ārstēšanu un tad vēl gaidīju trešo bērnu. Var teikt ka 3 gadus laikā mani smukie nagi kļuva kā riktīgam tantukam. Pilnīgi raudiens nāca. Barojot pēdejo bērnu ar krūti veselu gadu gāju pie podaloga lai koptu nagus. Gāju arī pie dermatologa, lai redzētu cik nagi ie ielaisti tie ir jāfotogrāfē un tad jāpēta bilde, izrasktīja zāles flukonazolu 50mg jādzer 4 mēneši. Protams atteicos tik ilgi dzert šīs stiprās zāles jo mans podologs teica ka tas nav nekas labs jo labāk esot dzert labāk to flukonazolu 150mg 1x nedēļā kas ir 4 tabletes mēnesī, tad organisms saprot ka ilgākā laika posmā sēnīte vairs neaug, tieši to pašu teica man dermatologs tik nezkāpēc tad jādzer zāles trakas visu laiku ja var 1x nedēlā. Tad nu tā apsvēru domu par lāzeru bet podologs uzreiz teica ka ar lāzeru var izārstēt tikai tad ja ir ļoti maz bojāts nags. Prmos 2 mēnešus dzerot zāles nekas nenotiek tā vismaz liekās bet pēc tam nags smuki sāk ataugt bet paralēli gāju pie podaloga lai tas process ir ātrāks. Rezultātā zāles jau dzeru 9 mēnesi un man beidzot ir smuki nagi, Ar nākamo mēnesi man beigsies arī zālu lietošana. vēl viens ieikums LV tās zāles ir recepšu medikaments un viena tablete maksā kā kurā aptiekā no 5-7 eur. man paziņa atveda no krievijas (maskavas)jo tur vidēji viena tablete maksā 76 rubļi kas ir ap 1 euro mūsu naudā un tur recepti nevajag. Par Baltkrieviju nezinu

Papildināts 30.11.2018 14:07:

nav svarīgi ar ko ārstē jo visa ārstēšana atkarīga cik ātri ataug nagi. Lāzers vienlaga būs jāveic ik pa 2,5 mēnešiem, Zāles tāpat ja iesāki dzert tad pārtraukt nedrīkst jo tā sēnīti vairs nav aktīva pret konkrēto medikamntu. Man kāju īksķi ir autauguši 9 mēnešos visi pārējie nagi jau sen ir smuki. Tas viss prasa milzu pūles, bet tas ir tā vērts

Papildināts 30.11.2018 14:13:

Papildināts 30.11.2018 14:14:

Bija taaaa

Papildināts 30.11.2018 14:15:

Papildināts 30.11.2018 14:15:

Un tagad taaaa. Kā diena pret nakti

Pēdējās izmaiņas: pipariņš11, 30.11.2018 14:16.

pipariņš11
Man stāvoklis ir vel trakāks, jo ir jau aptuveni gadus 16, bet ar sākās ar vienu nagu, un tagad abām kājām. Tavs rezultāts ir izcils. Uz lāzeri vel neesmu bijusi, iešu tikai pie podologa uz konsultāciju un tad skatīšos, bet pēc Tavām atsauksmēm domāju, vai vispār jēga naudu tērēt lāzerim.

Šīs zāles kā dzer nenoēd aknas? Ar neskaitās baigā deva? Jo savā laikā biju izgājui itranola kursu, bet rezultāta nebija. Bet tagad vismaz redzu dzīvu piemēru ka ir iespēja vispār tikt vaļā

Raugustina

pipariņš11
Pie kura podologa tu gāji? Tik labs rezultāts !!!

pipariņš11

Solvitas Martinas privātpraksē

Papildināts 07.12.2018 14:07:

Es gāju pie Solvitas Martinas privātpraksē - ieraksti google. Viņa pieņem Ādažos un uz Brīvības ielas. Ļoti atsaucīga un forša. Protams rezultāts nepilna gada laikā tāpēc ir tik labs jo viss ir kompleksi zāles, 1x mēnesī podologs. Par lāzeri viņa uzreiz pateica ka būs izmesta nauda. Domāju zina ko runā jo ir podologu valdes locekle. Zāles tiešām pasūti no Maskavas jo tad būs izdevīgāk. Man mēnesi izgāja 21- 26 euro ar visu podologu un zālēm...atkarībā gribēju lakot vai neeee. Deva tik 150mg 1x nedēļā. Lai veicas....es esmu stāvā sajūsmā. Lai veicas

pipariņš11
Cik labs rezultāts. Super! tieši šobrīd gaidu savu Flukonazola pasūtījumu. Vai tu veici kkādas asins analīzes, lietojot šīs kapsulas? un vai tev tieši kāds ārsts noteica lietošanas ilgumu?

ar lāzeri velta naudas izmešana. Kādas 5 x rezultāti 0, bija cerības ka palīdzēs bet nē.

Ne tabletes vienas pašas, ne lāzeris viens pats vēlamo rezultātu nedos. Visu vajag kopā ar podologu un dermatologu. Un neaizmirst par apavu dezificēšanu, lai, uzvelkot pagājušās sezonas ziemas zābakus, viss nesākas no jauna.

pipariņš11

lumiax
ārsts noteica to pašu flukonazolu tik daudz lielāka devā un lietošanā. Gribēja lai dzeru pirmos 3 mēnešus katru dienu un tad reizi nedēlā kamēr nagi ataug...podologs tā neuzskatīja jo na vēl tik traki tāpēc visus šos deviņus mēnešus dzēru tik 1x nedēlā.

Apavus nesu pie tā paša podologa un apstrādi.

Papildināts 12.04.2019 10:36:

analīzes nav dārgas 4.50 lai konstatētu ir vai nav sēnīte + 8.50 uzsējums pie viena ja nu gadījumā ir tā sēnīte tad pateiks konkērto sugu. Valst ārsts analīzes tik pa naudu nozīmēs. Tāoēc lai ieekonomētu uz vizīšu rēķinu ejat pašas nododiet un tad ar atbildēm varat iet pie ārsta. Bet nu jā viss jādara kopā zāles + reizi mēnesī podologs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18381939