Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Salllija

Laika gaitā nokonstatēju, ka no viegli dabiski viļņainās esmu pārtapusi par čirkaino matu īpašnieci. Bieži man jautā vai man ir ķīmiskie ilgviļņi

Bet saskaros ar problēmu, ka galvas āda ir taukainā, bet paši mati sausi, poraini, pūkaini (ja netiek savaldīti). Izvērtēju visus iespējamos matu mazgāšanas veidus un nonācu līdz Curly girl method. Pašu metodi izmantoju, bet tā paredz arī nelietot šampūnus ar SLS, condicionierus ar silikoniem, īpašu ķemmēšanu u.t.t. Lokas super, bet nu baigā ķēpa...

Man maz čirkainu paziņu, tādēļ gribētu uzjautāt jūsu pieredzi par šīs metodes izmantošanu varbūt jūs esat priekš sevis izstrādājušas ko citu, čirku/loku/sauso matu savaldīšanai piemerotāku?

čirkaina neesmu, bet mati ļoti viļņaini. tāda pati problēma, kā tev: taukojas ātri, bet gali sausi.

mazgāju matus ar šampūnu ar mālu, reāli tikai saknes. gali nemaz nekad nav īsti netīri, galiem pietiek ar to, ka šampūns tiek skalots. lieku kondicionieri matu galos pirms žāvēšanas, un pēc žāvēšanas atkal. un katru dienu no rītiem. nekādus veidojošos līdzekļus nē, bet tieši mitrinošu/barojošu leave-in kondicionieri. tā mati dabīgi saviļņojas paši no sevis dēļ mitruma, bet nav sausi

Tulip

Par tādu metodi nemaz nebiju dzirdējusi. Un ja godīgi līdz galam to domu nesapratu.

Savējos mazgāju pēc iespējas saudzīgāku kosmētiku vai vispār bez, vienmēr izmantotoju kaut ko mitrinošu. Manejie savaldāmi ar kosmētiku afrikāņu matiem. Tad klausa. Bez pēdējā vispār nereāli no mājas iziet.

Salllija

Tu pievieno šampūnam mālus vai tas jau gatavs šampūns?

Papildināts 14.11.2018 13:47:

Tulip

šajā metodē tiek izmantots co-washings, t.i. matu mazgāšana ar kondicionieri (protams, ne jebkuru) u.t.t. Afrikāņu meitenes tieši arī izmanto šo metodi. Bet izgudroja šo metodi nu ļoooooti čirkaina itāliete

Piemēram, vienas meitenes stāsts...nu ļoti jauka un čirkaina

https://www.youtube.com/watch?v=N25C6SHZLaI

Tu pievieno šampūnam mālus vai tas jau gatavs šampūns?

gatavs šampūns

Tulip

Salllija
Paldies, papētīšu. Liekas interesanti. Man no bērnības iemācīts, ka labāk uz zīda spilveniem gulēt, tas čirkainiem matiem patīkot. Nu vismaz manējiem

Norma Džīna

Es ar pašlaik esmu apmulsusi, ko darīt ar saviem čirkainajiem matiem. Pēc piecu gadu regulāras keratīn taisnošanas, esmu ieguvusi izsausinātu mačalku uz galvas. Pa lielam viņi pat salekt çirkās vairs īsti nespēj. Varu turpināt taisnot ar keratīnu, bet sajūta, ka viņi vairs to ķīmiju nespēj turēt.

Papildināts 14.11.2018 15:32:

Salllija
Kādus tieśi šampūnus Tu izmanto?

Salllija

Norma Džīna
Shea moisture kondicionierus un Shea moisture antifrīza līdzekļus. Ilgi pētīju ko Krievijas meitenes un amerikānietes lieto (kaut kādīgi tieši viņām info visvairāk un arī man vieglāk saprast). Deva curl, par kuru visi jūsmo, augstās cenas dēļ izslēdzu kā iespējamo pirkumu. Rezultātā, Shea moisture man atveda no Anglijas. Latvijā nevaru atrast foršu alternatīvu (arī Nature Siberika produkti neuzrunāja).

Man vispār problēma, vai nu pūkojas vai pieglauzti pie galvas no neatbilstošiem šampūniem un kondicionieriem. Man mājās jau ir noliktava ar izmēģinājumu flakoniemDDD

Papildināts 14.11.2018 17:04:

Tulip
Zīda spilvens man arī ir...neko īpaši nemainīja manā matu dzīveDD

Norma Džīna
Nosūtu tev citas čirkainās meitenes info par atjaunošanu pēc matu laminēšanas:

https://www.youtube.com/watch?v=Gq8vj4qOMcQ

No viņas es arī pavilkos uz Shea moisture produktiem

Kapriza

Nezinu so metodi, jaapapeeta. Lai savaldiitu matus, pareizi ar veesu gaisu zaaveeju. Ne aatri izpuusu. Galva uz leju.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Norma Džīna

Salllija
Man arī ir pa daudz bunduļi. Bet visvairāk man ir sprogu veidošanas krēmi. Es gan vēl jūlijā pēdējo reizi ieklāju keratīnu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223