Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Norma Džīna

Salllija
Noskatījos kā tā meitene stāsta. Pa lielam ir tā kā viņa runā. Vienīgi Latvijā keratīna ieklāšana vairs nav baigi dārga. Sākumā bija, kad liku pirmās reizes,2012/2013 gadi, bet tagad tas vairs nav nekāds dārgais pakalpojums. Bet nu ķīmija tā ir baiga un matu struktūru viņa izmaina pamatīgi.

Tulip

Es arī noskatījos video, padomi par kopšanu ir pareizi. Es arī fēnu un ķemmi neizmantoju. Mazgāju līdzīgi, bet neiespringstu uz šampūna veidu, kas piemērots matiem, bet drīzāk, lai derētu jūtīgai galvas ādai. Ļauju izžūt dabīgi, pirms tam liekot matu krēmu, jo krāsošana matus pabojā tāpat kā saule/ jūra vasarā, no tā tā pūka atkal uzrodas. To man sanāk novākt tikai ar veidošanas līdzekļiem. Man liekas, ka tie padomi, kopā ar nekrāsošanu droši vien dotu super efektu bez papildus lietām.

Taisnošana gan man nepatīk, bet bieži vien frizieri nemaz nemāk savādāk tādus matus savākt. Un Latvijā labu līdzekļu pieejamība čirkainiem matiem ir zem jebkuras kritikas.

Salllija

Tulip
Ļauju izžūt dabīgi, pirms tam liekot matu krēmu

Kādu matu krēmu tu konkrēti liec? vari ielikt linku?

Links par co-washing. Matu mazgāšanas veids noder arī balinātiem vai ļoti bojātiem matiem

https://www.youtube.com/watch?v=Dd_qTAApToA&list=PL0ak_opJKu7Sy4V9ZaUiJkafBtvHGM9zj&index=8

šī meitene ļoti patīk no amerikāņu blogerēm...un arī vēl super skaista. Viņai matu struktūra lidzīga kā mums( t.i. eiropietēm).

Tulip
Katrai profesionaalajai matu kosmeetikas liinijai ir sprogainu matu liidzekli. Frizierservisa veikals pilns. Drogaas gan čābīgāk.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Tulip

Kapriza
Man kā jau visām cirkainajām ir kolekcija ar bundžām. Man pat liekas, ka no tā, kas te pieejams viss ir izmēģināts. Ir bijis, ka pirmo reizi liekas super, pēc tam, atkal vairs nav tas. Un tā tie meklējumi turpinās Man patīk, ka lokas ir mīkstas, atsperīgas un patīkamas uz tausti. Tāpēc piemēram želejas vai putas vairs neizskatu. Pagaidām esmu apstājusies pie Aunt Jackies, bet veikals no kura līdz šim sūtīju vairs nepiedāvā sūtīt uz Lv, esmu uzrakstījusi daudzus E-pastus citiem Eu veikaliem- gaidu, kad kāds atbildēs. Rezervei pagaidām nopirku Revlon Curly orbitat-arī nav pats sliktākais variants.

Ko Tu pati lieto, es labprāt izmēģinātu ko jaunu. P.s. Interesei- kā jūs izskatāties ar izķemmētiem matiem? Es- nu ļoti šausmīgi

Papildināts 15.11.2018 09:28:

Salllija

No želejām un putām mati paliek cieti un sausi. Man ir tendence uz drediem, jo mati smalki. Novēroju, ka labākais risinājums ir kondicionieris, dauuuuudz kondicioniera...pirms, pēc un starplaikos, arī matu želejas vietā. Tad čirkas ir skaisti strukturētas, bez pūkas un atsperīgas.

Papildināts 15.11.2018 10:00:

kā jūs izskatāties ar izķemmētiem matiem

nu jau vairs nezinu, jo ķemmēju tikai matu mazgāšanas laikā

Tulip

Salllija
Tikai kondicionieris? Hmm, kāds?

Tulip
Arii neķemmeeju, es lietoju Revlon 2 -fāžu puušamo. Izņurcu matos, tad lauju dabiigi izžūt. Man nav taadu veelmju, dabuut atsperiigas lokas. Pietiek, ja ir viļņaini. Man gan pakausa dalaa ir riktiigs afro curly variants.

Papildināts 15.11.2018 10:04:

Ir taads LAKME sprogu krems, taads neko.

Papildināts 15.11.2018 10:05:

Veel patiik friziigumu savaakt ar so ellu, man patiik.

Papildināts 15.11.2018 10:07:

Papildināts 15.11.2018 10:08:

CHI ar keratiinu, matu ella, Revlon divfaazu puusamais. Un sausais sampuuns sad tad, ja sakne taukaina.

Papildināts 15.11.2018 10:09:

Ir Revlonam kaut kaads sarkans leave in kondicionieris. Friziere ieteica. Esot 220.lv.

Papildināts 15.11.2018 10:10:

Es meedzu mitrus matus sapiit bizees. Un nakti. Savaadaakas lokas sanaak. Puukainuma nav.

Papildināts 15.11.2018 10:11:

Salllija
Man ir prof matu laka, kas nesalipina matus. Vieglu puutienu tik vajag. Izmantoju ja esmu ar pannu veidojusi ko.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Salllija

Laikam precizēšu kā notiek mana versija pēc visa interneta izrakāšanas un visu produktu izmēģināšanas. Nemazgāju matus klasiski: vispirms šampūns, tad kondiška. Vispirms kondicionieris (jebkurš), lai izpiņķerētu matus, tad šampūns kopā ar kondicionieri (jebkuru). Šampūns ar SLS, jo bez tā manai galvai rodas problēmas, neder arī mīkstie eko šmeko šampūni. Tad lieku labu masku, kādreiz garnier super food (jo nav silikonu) vai Shea moisture (nav silikonu). Izskaloju un lieku to pašu shea moisture želejas vietā...vispār jau baigā ņemšanās Nekādi fēni. Lokām pie galvas tiek piepalīdzēts veidoties ar karbaīšu (var frizieru matu saspraudes) palīdzību

Tulip

Kapriza
Paldies, paskatīšos to kondicionieri.

Par lakme Tev taisnība, kaut kad sen sen lietoju, bija ok. Biju galīgi piemirsusi.

Jo garāki mati izaug, jo lokas paliek savācamākas un vairs nav tik sīksprogainas. Tik to augšanas ātrumu gan īsti redzēt var tikai tad kad slapji.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223