Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Salllija

Ir taads LAKME sprogu krems, taads neko.

Vot šito paskatīšos frizieru veikalos, jo citus viņu produktus jau esmu lietojusi.

Visos pūšamajos frīzos ir daudz silikonu, man pēc viņiem mati slideni un traki elektrizējas.

Esmu mēģinājusi daudzus profesionālos produktus un esmu vīlusies, tāpēc jau tiek pārmeklēts internets ar līdzīgu pieredzi. Bet produkti ar skruļļaino blogeru vislabākajām atsauksmēm netiek Latvijā pārdoti...tāpēc jau iegriezos šeit cālī

Tulip

Salllija
Es godīgi sakot neesmu neko daudz internetā pētījusi par to kā tad īsti būtu jādara un, ko saka blogeri. Tās patiesības plus mīnus tādas ir bijušas vienmēr- galvenais kārtīgi mitrināt un sausināt pēc iespējas mazāk.

Man mati tādi no dzimšanas un lielāko slogu eksperimentēšanā iznesa mana mamma domājot, ko darīt ar bērnu, kurš izskatās nekārtīgs vien matu dēļ.

Papildināts 15.11.2018 10:34:

Kad es sāku meklēt īsto līdzekli matiem- vienkārši braucu uz izstādēm un pirku visus pēc kārtas , kas domāti lokām, vēlāk jau tieši to pašu darīju Prof veikalos tepat, un tad arī ceļojumos vienmēr bija paredzēts gājiens uz veikaliem, kur pārdod matu kosmētiku. Un tā mēģinot var saprast kas der Taviem matiem. Jo mati no matiem atšķiras. Tev var derēt viens, man cits.

Salllija

Tulip

Nu tad jau tu savas dzīves laikā esi iemācījusies ar sprogām sadzīvot. Man sāka sprogoties pēkšņi pēc matu pieaudzēšanas. Laikam to var uzskatīt par bonusu Un jo biežāk krāsoju matus, jo sīkākas sprogasDDD Dažreiz vēlme ir noskūt uz pliko

Tulip

Salllija
Es teiktu, ka ļoti labs bonuss

Cik jums gari mati, kaads griezums?

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Salllija

labprāt audzētu garus matus, bet viņi nenormāli piņķerējas un pinkojas. Ir līdz pleciem. Ja nogriežu ko īsāku, ir mikrofongalva Nu jau atklāju, ka ir speciālie griezumi čirkainajām...a man agrāk likās dzīve tiiiik viegla

Salllija
Kas tev taa pinkereejas, nesaprotu. Tev sanaak poraini mati tad.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Tulip

Kapriza
Man ir viegli pakāpenisks griezums. Kad mati ir sausi, tad garums ir mazliet zem lāpstiņām.

Papildināts 15.11.2018 11:05:

Un Tev?

Norma Džīna

Pašlaik man ir īsi mati, bet īsi mati man ir pirmo reizi dzīvē. Parasti ir bijuši pusgari, kuri izskatās īsāki, jo salekuši lokās. Pēdējos padsmit gados īsāki vai garāki, bet vienmēr pakāpeniski griezumi. Pretējā gadījumā esmu eglīte.

Man ir pusgari. Es gan veidoju ar pannu lokas uz aaru. Vienmeer griezu pakaapeniski. Bet tagad audzeeju visus klaat. Ar egliiti ciinos.

Papildināts 15.11.2018 11:55:

Tie mati ir neprognozeejami. Ja galiigi nepadodas veidoties kaa tiik, sanemu copee vai uzpinu skujiņu. Vai ielieku krabi matos.

Papildināts 15.11.2018 11:56:

Veel man patiik atspraust copee, peec tam izlaizot ir beach waves. Tipiskaas princesu lokas man ne paaraak.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223