Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Hildura Boka

Esmu sapratusi, ka skruļļaini mati ir kā dabas stihija - var ar viņiem darīties, kā vien gribas un finanses atļauj, bet galu galā viņi tik un tā dzīvo paši savu, bieži vien paralēlo dzīvi.

Es atgriezos pie jaunības dienu frizūras - pavisam īsiem matiem. Un jūtos traki labi, tikai tagad tie mati ir izdomājuši mest dīvainu loku tur, kur nekad agrāk nemeta, tā ka jāpieskaņojas šai īpatnībai.

Salllija

Paldies meitenes par padomiem

Kā Jūs atjaunojat matu sakārtojumu otrajā dienā? Es pieceļos ar lauvenes galvu Rezultātā samitrinu un ielieku kādu pūšamo vai kodicionieri atšķaidītu ar ūdeni, tad izžūstot skruļļi paši saveidojas. BET!.....izeju ielās ar mitru galvu....ziema tuvojas. Nosaldēšu smadzeni, arī matiem kaitīgi. Uzliekot kapuci, mati pieplok pie galvas.

Kā Jūs rīkojaties?

Salllija

Daru līdzīgi kā tu, bet pie saknēm nemitrinu. tikai sausos galus, kas palikuši nekādi. sauso šampūnu saknēs. pēc tam saritinu matus copē un zem cepures.

darbā copi izlaižu (kas ieņēmusi copes lokas) un matus sabužinu. parasti vēl vajag pārlaist ķemmi pāri.

Tulip

Es arī lidzigi, ar ūdenī samitrinātām rokām pielaboju čirkas, dažreiz var rokās sajaukt mazliet krēma ar ūdeni, un pielabot lokas. Izžūst kamēr dzeru rīta kafiju. Tas mājas. Ja nakšņoju citur saveļas vairāk , jo nav mana spilvendrāna. Vēl uz nakti var vieglu bizi sapīt- kā kaprīza teica.

Vaimandienin

Iesaku nopirkt Lorraine Massey gramatu. Tur aprakstiti skrullainu matu tipi un ka labak kopt+cd ar pamacibu. Mazgat ar kondicionieri var tada gadijuma,ja udens nav ciets ,jo ja ir ciets udens ,tad veidojas build up(nevaru uzreiz izdomat,ka paskaidrot latviski). Var pirkt Deva Curl produkciju,bet vieglak ir dabut Boucleme vai Trepadora no UK.

Papildināts 17.11.2018 15:39:

Savus matus uz nakti sanemu anansa tipa aste, gulu uz zida spilvendranas. No rita izpurinu saknes un varu doties savas gaitas.

Papildināts 17.11.2018 15:43:

Un youtube video biezi vien visu sarezgi. Viss ir pavisam vienkarsi, attira skalpu, mati ar kondic., zeleja. Nosusina speciala dvieli, vai tkrekla. Zave dabiski vai ar difuzeru, pec tam ar rokam "izsit" matu zelejas cieto apvalku un ir mikstas lokas bez pukam. Reizi nedela dzila mitrinasana.

renjchiks

Man vairs nav izteikti čirkaini, bet jau kādu laiku piekopju vienu metodi, matus mazgāju ar parastu šampūnu, patreiz topā garņjē Alojas šampūns un pēc tam ābolu etiķa ūdens ar citronzāles ēterisko eļļu, lai nesmird pēc etiķa, mati ir spīdīgi, smaržīgi un taisnāki

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Norma Džīna

Salllija
Starpcitu, paldies Tv par šo tēmu! Vēl pirms neilga laika biju pilnībā pārliecināta, ka tuvākajās nedēļās došos atkārtoti ieklāt matos keratīnu. Bet noklausoties.noskatoties vairāku lokainu matu īpašnieču pieredzi ar keratīna ilglaicīgu lietošanu, sapratu, ka pa lielam , mēs visas esam izgājušās vienu un to pašu ceļu. Un pienāk mirklis, ka tu saproti, ka ieklājot keratīnu, tu tāpat nesaņem to, ko biji gaidījusi. Es klāju keratīnu regulāri no 2013.gada līdz pat 2018.gada jūlijam un es tiešām sāku izjus strupceļu.

katrā ziņā, pašlaik domu, par keratīna atjaunošanu esmu atlikusi, bet es tiešām jau biju kļuvusi atkarīgā.

Pacelšu tēmu. Nu jau mēnesi arī es ievēroju Curly girl metodi.Vispirms saskāros ar to, ka Latvijā ir ļoti grūti atrast piemērotus produktus. Frizieru servisā atradu Insight firmu matiem, kas ražo līdzekļus bez SLS un silikoniem. Vēl labs atradums ir Fructis Hair Food maska Drogās. Ar atļautajiem veidošanas līdzekļiem pavisam bēdīgi - vienīgās putas, ko atradu ir Syoss.

Man ir jautājums par mazgāšanas procesu - vai ievērojat to metodi, kad kondicionieri nevis tradicionāli izskalo, bet ar saujā piesmeltu ūdeni it kā izspaida?

Vaimandienin

Amelija_Keita
Atkarigs no tavu loku veida. Savus matus izskaloju no kondic.,jo savadak nav apjoma,kad izzust. Man patik Boucleme dzeltena matu zeleja.

Undina2

Lietoju Avon kondicionieri, ko paredzēts ne skalot. Tad mati savāktāki.

Bet neesmu sapratusi, ko darīt mitrā laikā - mati sapūkojas, uz pieres sačirkojas - izskatos ka neķemmējusies. Ja ir iespēja, ar slapjām rokām piekārtoju, uz pieres nostiepju taisnas šķipsnas,kiras izžūstot pārvēršas gaisīgs, bet diezgan taisnos matos. Bet, ja nav iespējas ar slapjām rokām un 20min slapjiem matiem uz pieres, tad izskatos pēc fūrijas jeb 'pūt un palaid'

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223