Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Vaimandienin

Dullaa_Feja
Es par visu. Sobrid man ir viss ni Innersense (gan shampuns,kondic., leave-in, scalp srub, apjomam putas, zeleja, finishing spray, salt spray),bet,protams,visu nelietoju viena reize, pec noskanojuma. Sobrid kamer pa majam, koncentrejos uz mitrinasanu. Leto galu esmu meginajusi,bet neatradu,kas man patiktu. Gan atradisi savus produktus! Veiksmigi! Bus skaisti un spidigi mati!

Dullaa_Feja

Vaimandienin
Paldies Jūtu jau, ka man mati tagad palikuši mīksti, daudz vijīgāki kā pirms tam, tikai tagad sāku saprast, ka skruļļaini mati arī var būt skaisti. Pirms tam entos gadus matus taisnoju, bija sausi, nācās pusi nogriezt un tad sapratu, ka kaut kas beidzot ir jāmaina un tad arī atradu to curly girl metodi. Tas gan, man jau uzreiz ieteica sākt ar lēto galu un ja kāds produkts nederēs, vienmēr varēs pamēģināt ko citu līdz atradīs to labāko saviem matiem. Tad nu esmu pašā sākuma stadijā un ceru, ka pēc pusgada būs vēl labāk

Vaimandienin

Dullaa_Feja
Kad saku man mati bija lidz viduklim, vajadzeja apmeram 8 menesus,lai tiesam forsi butu. Rezultati bus ,ja izturesi un neapniks!

Dullaa_Feja

Vaimandienin
ohoo, tad gan gari man arī ir gari mati, skruļļaini līdz līdz muguras vidum, bet ja iztaisnotu, varbūt arī būtu gandrīz līdz viduklim bet nu taisnotājs ir atstāts pagātnē, esmu nobriedusi turpināt un ceru, ka rezultāti būs arvien labāki - kā saka, new year - new me Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā

Vaimandienin
Ar kuriem produktiem no Innersense Tu ieteiktu sākt? Gribētu pasūtīt un pamēģināt.

Vaimandienin

Podzinsh

Kadi tev mati- dabiski vai kjimiski apstradati? Krasoti?

Vaimandienin Mati vairākus gadus taisnoti ar keratīnu, pagājušogad vēl iezieķēju hennu. Sausi, pūkaini, smalki, afro tipa.

Vaimandienin

Podzinsh
Tev keratins ir izgajis?

Papildināts 03.02.2021 11:37:

Un vai tagad lieto produktus ar silikoniem?

Papildināts 03.02.2021 11:49:

Podzinsh
Galvenais sakt ar tiriem matiem,lai mav silikoni utt. Ja,ir tad pirmoreiz vajag attirit matus. Un tad var mesties ieksa skrullaino matu pasaule. Skaties,ja gali dikti sabijati,griez nost. No sakuma negaidi brinumus, dod menesi ,divus laiku,lai mati sak atkopties. Nem vera,ka Innersense ir loti koncentreti produkti, vajag loti maz. Panem sampunu vai nu Color Awakening Hairbath vai Hydrating Cream Hairbath (izlasi aprakstu,kas labak atbilst), panem atbilstosu kondicionieri. Viniem ir Sweet Spirit Leave in kondicionieris,kuru neizskalo(citreiz lietoju ,lai atsvaidzinatu matu galus,nezinu,vai tev vajag), un ka tu doma veidot matus? Viniem ir vieglas fiksacijas zeleja- I create volume. Katra zina 1 reize lieto 3 produktus-piem., samp.,kondic.,matu zeleju.

Vaimandienin keratīns mazlietiņ vēl varētu būt, bet izžāvējot mati ļoti pūkaini. Pašreiz veidošanai lietoju Matrix zaļo krēmu. Kādu attīrošu šampūnu Tu varētu ieteikt? Vai Innersense sūti internetā? Šampūni pašreiz bez silikoniem, parabēniem.

Vaimandienin

Podzinsh
Innersense sutu interneta. Panem tad,varbut, sampunu ,to kas color awaykening+tadu pasu kondic. Viniem ir ari mazie celojumu iepakojumi. Mazums tev nepatiks. Ta ir zeleja,vai kas ,tas matrix zalais? Jo visertak ir ar zeleju,kuru pec tam ,kad sauss "izspaidit ara".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223