Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Vaimandienin

Vai želeja ir šī? https://www.cultbeauty.co.uk/innersense-i-create-volume-lotion.html No kuras adreses vislabāk pasūtīt?

Vaimandienin

Podzinsh
Jaa, to es lietoju, bet man vairak vilnaini mati. Ja tev ir riktigi afro mati, fiksacija bus par svaku. Kur tu dzivo, LV? Ja,jaa, tad skaties,nesuti no UK ,lai nav jamaksa muita utt.

Susurinjsh

Iespraukšos ar savu jautājumu! Vai Latvijā ir kāds frizieris, kas specializējas čirkanos matos vai vismaz labi orientējas

Es jau gadiem mēģinu tādu atrast un tāpat katru reizi iznāktu no salona ar iztaisnotiem matiem

Vaimandienin

Susurinjsh
Nav, frizieri nezin un neprot darboties ar skrullainiem matiem...

Tātad, iekš CGM esmu jau 3 gadus. Tagad esmu pārdomās. Ir plusi un ir mīnusi šai metodei.

+mati vairs nešķeļas

+mazāk taukojas

+ātrāk aug

-ar silikonu mati bija spīdīgāki un lokas pat izteiktākas.

Baigā dilemma -atgriezties pie silikona? Bet tad atkal būs aplūzušie gali. Ja atgriežos pie silikona, tad jāatgriežas pie šampūna ar SLS, kas ir agresīvāks matiem. Nezinu. Kā jums ar to iet, CGM piekritējas?

dadziits

Arī nesen pievērsos čirkainajai dzīvē, bet nespēju tikt skaidrībā ar produktiem, ņemot vērā, ka ārpus ES tagad muita utt. Kādi ir labākie no ES nopērkamajiem produktiem?

Mieru tikai mieru!!!

Es briestu Dyson fènam. Ar veidojamiem uzgaļiem. Mam vajag ātru rezultātu.

Tulip

Kapriza

Man ari piedāvaja uzdāvināt, bet atteicos, jo neredzēju jēgu saviem čirkainajiem matiem. Kad skatijos sapratu, ka tas vairāk domāts tiem, kas tos matus taisno nevis nēsā čirkainus. Padalīsies atklājumos?

Papildināts 14.09.2021 07:17:

Susurinjsh
Laima lux salonā pirms pandēmijas bija jauna meitene, ja nemaldos Elīna vārdā. Viņa strādāja ar Mediavita kosmētiku, praktizējusies cik sapratu uz itāļu cirkainajiem matiem un manējos bez īpašām pūlēm ieveidoja netaisnojot. Es gan tur gāju uz matu spa, ne griešanu- tāpēc kā māk nogriezt nepateikšu.

Mincinaators

Čirku ceļojumu uzsāku pirms aptuveni 1,5mēneša, līdz tam lokoju ar taisnotāju, jo šķita, ka tikai tā var iegūt lokainus, bet nepūkainus matus..

CGM sapratu, ka būs parāk sarežģīti priekš manis visu perfekti ievērot, tādēļ vienkārši šobrīd daru pašu minimumu, lai kaut cik sāktu čirkas atkopties un veidoties dabiski - skaistāk.

Nogriezu visu pārdedzināto pakulu. Griezums - pakāpēs (bet vienu pakāpi vēl vajadzēja, apmēram ausu līmenī, šobrīd sākas pie zoda daļas. tas ir mazliet par zemu priekš augšējās kārtas. Mati vizuāli vairāk pie saknēm pieplok).

Mazgāju ar Umberto Giannini šampūnu/kondicionieri. Reizi nedēļā proteīna maska. Reizi divās nedēļās attīru nosēdumus ar ābolu etiķi-sodu, sajauktu ūdenī.

Pec mazgāšanas matus nesusinu dvielī (vairs...), bet tikai nedaudz nospiežu lieko šķidrumu. Tad lieku curl veidojošo krēmu (kaut kāds Nivea sūds, šis ne pārāk, ir kāda gana nedārgs ieteikums?). Tad ar Denman brush pārķemmēju, velkot slīpumā, šķipsnas. Tad UG curl jelly. Ietinu uz 10min mikrofiber dvielī. Pēc tā žāvēju ar difuzoru vai ļauju dabiski izžūt. Pēdējais - scrunch out the crunch, mazliet keune elļiņa matu galiem, un viss.

Papildināts 03.11.2021 11:00:

Vispār šis man ir mega atklājums. Žēl, ka LV frizieri nav zinoši par čirkainien matiem, jo reāli tā pūkainā struktūra - kas principā liecina par čirku/viļņu potenciālu, ir katrai otrajai, trešajai. Tā vietā - nepiemēroti līdzekļi, griezumi, veidošana, dedzināšana, kaut kādi botoksi, keratīni, lai panāktu pilnīgi citu matu rezultātu, nekā tas, kāds dabiski matam piemīt. Un arī ir dabūjams skaists, kopts, vesellīgs. Un nepūkains!!!

Norma Džīna

MAn jo projām ir aktuāla otrā diena pēc mazgāšanas. Pirmajā dienā, vairāk vai mazāk, viss bumbās . Otradā dienā, izgulēti, nospiesti, čirkas nostieušās un kopumā- mati nekādi.....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223