Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Curly girl method čirkainajām

Salllija

Mincinaators

Norma Džīna
Man otrajā dienā var mazliet sākt līst ārā pūkainums, bet pa lielam čirku saglabāju - satīna spilvendrāna, ūdeni nepūšu ar flakonu, bet gan pārbraucu pāri ar "praying hands", atkal pavisam nedaudz želejas/putu. Matus saskrančo. Ļauj izžūt dabiski vai ar difuzoru, un it kā ir ok.

Ja čirkas stiepjas, nebija tā, ka proteīna vai mitruma pietrūkst? Pati perfekti vēl nepārzinu, bet kaut kas tāds ir manīts

Līdzekļus iesaku meklēt lookfantastic.com,virs laikam 20eiro bezmaksas piegāde.No firmām lētais gals- Cantu ,Shea Moisture,drošien vēl kāda,tik katrs produkts atsevišķi jāskatās-ļoti ērti atrodams produktu sastāvs.

Pati cenšos jau nepilnu gadu atrast sev derīgo no šīs metodes,esmu nomainījusi visu kosmētiku,nelietoju karstumu,cenšos neķemmēt bez kondicioniera,ikdienā gan čirkaina nestaigāju,darbs neļauj.Mati palikuši mīkstāki,nav sašķēlušies galu un sākuši augtNesanāca man linku ielikt tad nu bilde.Sākumā muļļājos attīrot ar ābolu etiķi,līdz atradu šo-gan jau ka nekas īpašs,bet strādā labi,āda neniez,pirmo gadu ziemā man nav blaugznas

Vaimandienin

Norma Džīna
Ka tu ej gulet? Es taisu "ananasu" un uz zida spilvendranas.

Norma Džīna

Vaimandienin
Kas ir ananāss?

Es lietoju elumeni. Pēc matu krāsošanas friziere to ieliek. Tas padara matus smagākus un spīdīgākus un tie mazāk pūkojas. Kā arī krāsa labāk turas. Pēk friziere to speciālajā frizieru veikalā. Es tā sapratu, ka lieli iepakojumi un nav arī pašai iespējams tik labi ieklāt.

Vaimandienin

Norma Džīna
Aste. Galvu noliec uz prieksu un sanem visus matus aste.

Pukju_berns

Čirkainās, kuros internetveikalos sūtat piemērotu matu kosmētiku čirku matiem?

Instagramā Ilva Lāce iesaka kā kopt čirkainos matus, man meitai čirkaini mati

Kāda ir bijusi pie Ilvas Lāces uz griezumu?

Eju tikai pie Ilvas jau gandrīz 2 gadus – pirmo reizi dzīvē ir tā, ka no frizieres aizeju priecīga par rezultātu. Arī komplimentus par čirkām saņemu vairāk nekā agrāk. Iesaku!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382223