Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona

mammucis

Sveiki.Interesé auto noma Barselonà.Kàdi ieteikumi,kà labàk ,rezervét netà vai uz vietas var?

Ko labu apskatit àrpus pilsétas ,kur var ar auto aizbraukt.

Kàds laiks ir februàra vidû?Vélos ieteikumus dzirdet,kur var doties gan màkslu baudît,gan kàdu vietéjo restorànu.

mammucis
Par autonomu nezinu, bet no pieredzes ceļojot citviet nekad nav nācis par sliktu, ja ir rezervācija. Esmu izmantojusi autoeurope.com, tur parasti ir ok. Droši vien vislabāk jau turpat lidostā mašīnu izīrēt un miers.

Ārpus Bcn noteikti, ka Montserrat jāapskata. Ja ir laiks, lai brauktu nedaudz tālāk ārpusē, tad Girona un Besalu ir skaistas pilsētas.

Februāris visā Spānijā ir diezgan jokains it kā ziemas mēnesis, bet visādi var būt, ir bijušī gadi, kad 25 grādi ārā, un ir bijis, ka 5. Tas jāskatās, kad nāks tuvāk, bet noteikti iesaku nelolot ilūzijas, ka "Spānijā ir karsti visu gadu´. Te lielākā problēma ir tieši iekštelpās, jo visur ir flīzes un ja vien nav kāds ļoti moderns miteklis, var gadīties, ka jāņem līdzi biezā pidžama, jo ir auksti. Barselona ir arī diezgan mitrs, kā nekā pie jūras.

Pašā Bcn man personīgi ļoti patika Park Guell, ļoti smuki, iepriekš jārezervē laiks, kad gribat redzēt, jo tur pa stundām laiž noteitktu cilv. skaitu iekšā.

Principā jebkas Gaudi, la Sagrada Familia, casa Batlo, casa Mila, tiešām ir vērts vismaz vienu no tām redzēt.

Ja maz laika, nav nemaz slikti nopirkt dienas biļeti turisma autobusam, tie kas Hop on Hop off, ērti var apskatīt visu centru, jo kājām visu izstaigāt ir diezgan nogurdinoši.

Restorāni - izvairieties no pašā la Rambla, Plaza de España apkārtē esošajiem, tur diezgan tādi tūristu midzeņi un ne visai gardi un dārgi. Ja gribās sevi palutināt, viens no vecākajiem ģimenes stila jūras velšu restorāniem ir https://restaurantesalamanca.es/, nav no lētā gala, bet ir to vērts.

Ja garšo Taizemiešu virtuve, tad vesels piedzīvojums ir šis, ļoti gardi un diezgan autentiski un nav ļoti dārgi http://thaibarcelona.es/

Barselonā ir daudz fošu tapas bāru un restorāniņu, galvenais paiet kaut 300m ārpus no pašas centrālās zonas un var atrast ļoti ok cenas un garšīgu virtuvi.

Starp citu, ja jums būs mašīna un gadījumā ja vajag kur noparkot, iesaku izmantot parkapp.com, mēs visu laiku izmantojam parking Baldisa, tur ir plašas vietas un centrāla atrašanās vieta.

Nezinu kādi jums plāni viesnīcām/apartamentiem, ja vajag ieteikumus, ziņojiet.

Capulla
Paldies.Apskatishu Jusu ieteiktas vietas.Braucam uz ,,dullo,,ar viru izbaudit divvientulibu.Vnk nopirku biļetes un viss.Nav īsti mērķa,atpūsties.Šoreiz visus bernus atstajam mājās.Braucam uz četram dienām.Dzivosim apartamentos,tos jsu noirejam,nav tālu no centra.

mammucis
Super plāniņš, tā ir svēta lieta divatā bez bērniem!

Es tiešām padomātu vai jums ir vajadzīga visa tā ņemšanās ar mašīnas īri, ja tikai uz 4 dienām...Barcelona pati ir diezgan liela un starp to, ka baudīsiet mākslu un chill režīmā gribēsiet pabūt varētu mierīgi 3 dienas paiet, nemanot. Plus ja ļoti gribās ārpusē kaut ko apskatīties, noteikti ir visādi piedāvājumi gan uz to Montserrat, gan citur, a la organizēts grupu pasākums.

Starp citu, ir vērts biļetes maksimāli mēģināt iegādāties internetā tieši uz Gaudi populārākajām vietām, rindas ir vnk baisas reizēm.

Un tourist bus ir lētāk ja iepriekš internetā nopērk.

Foršu ceļojumu!

Mēs arī bijām bez bērniem divatā marta mēnesī, auto neīrējām, braucām ar metro vai ar autobusu. Sagrada Familia apskatījām no ārpuses, jo biļetes varēja dabūt bez rindas, bet lai tiktu iekšā bija lielas rindas. Uz Guelli parku biļetes pirkām internetā un braucām uz parka atvēršanu, tikām iekšā ātri. Ārpus Barselonas nebijām, jo bija pārāk maz laika. Salīdzinot ar citām Eiropas pilsētām, Barselonā ļoti patika, labprāt atgrieztos vēl.

Sveiki, taisos pirkt arī biļetes uz Barcelonu, bet mazliet samulsu, jo ielidojam gandrīz pussnaktī. Pirmo reizi lidojam uz Spāniju, kā tur naktī, ja apartamenti rezervēti, nav bijušas kādas problēmas? Kuros web izdevīgāk rezervēt apartamentus?

Cucamonga

Ja īrē auto-nekādu problēmu. Ja neīrē-allaž ir taksis vai var sarunāt transfēru ar apartamenta īpašnieku. Iepriekš jāsazvanās, jo ne visi apartamenti akceptē vēlo ierašanos vai par to iekasē lielāku naudu (aptuveni 30eur)

Papildināts 02.12.2018 20:12:

Pirmo nakti es tomēr iesaku viesnīcu ar diennakts recepciju un stāvvietu auto. Maksas vai bezmaksas, bet lai ir. Ja īrē auto, protams.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Apartamenti ir dažadi, bieži nemaz neesam satikusi cilvēku uz vietas - atslēgas tikušas atstātas lokerī pie durvīm vai arī pašas telpas bijušas vaļā un atslēga uz galda. Tas nebija Barselonā, bet 2 reizes visā apartamentu īrēšanas pieredzē arī esam palikuši uz ielas (ok, atradām kaut kādu viesnīcu). Vienā gadījumā nevarēja sazvanīt saimniekus un netikām iekšā, otrā - mūsu rezervāciju atcēla saimnieki pāris stundas pirms ieradāmies, jo nebija to sagatavojuši. Abos gadījumos naudu atgrieza, bet mums vēlu vakarā bija jameklē alternatīva...

tapec viesnīcas man patīk daudz labāk, jo nav jādomā kā tikt iekšā utt.

signezane
noteitki sazinies ar apartamentiem, noskaidro vai viņi būs ar mieru jūs sagaidīt. Īpaši Barselonā jāuzmanās ar slēptajām cenām, var būt, ka grib iekasēt 30eur par to, ka pēc 22.00 iečekojaties un ļoti daudzos gadījumos cenai klāt nāk "maksa par tīrīšanu", kas ir vnk uzmetiens, ja nepamana rezervējot. Esmu ļoti daudzos apartamentos un viesnīcās Bcn bijusi, un varu teikt to, ka pa lēto var sanākt baigi traki, īpaši ja pašā centrā grib palikt, ļoti čakarē tūristus šajā pilsētā. Ja vajag ieteikumus, ziņo.

Vispār ja bail palikt uz ielas, labāk rezervēt caur Booking.com, jo viņi garantizē tavu palikšanu, pat ja sanāk kaut kāds čē pē, viņi uzņemas atrast alternatīvu.

Vai varat palīdzēt, šie ir rajoni Barselonā, vajag izvēlēties apmešanas vietu uz 4 dienām, kuri būtu tie labākie rajoni - centrs vai tuvu jūrai, kur drošāk un skaistāk? Paldies!
La Prosperitat
Ciutat Vella
Navas
Turó de la Peira - Can Peguera
La Guineueta - Canyelles
Trinitat Nova
Camp d'en Grassot i Gràcia Nova
El Poble-sec
Vila de Gràcia
El Gòtic
el Fort Pienc
Sant Genís dels Agudells
La Sagrada Família
La Teixonera
Dreta de l'Eixample
Sant Antoni
La Nova Esquerra de l'Eixample
L'Antiga Esquerra de l'Eixample
Sant Pere/Santa Caterina
Carmel
La Font d'en Fargues
Can Baro
Guinardó
El Baix Guinardó
El Raval
Vallcarca i els Penitents
La Barceloneta
El Coll
Horta
Sarrià
Sant Gervasi - la Bonanova
Les Tres Torres
El Putget i Farró
Sant Gervasi - Galvany
El Born
Montbau
El Camp de l'Arpa del Clot
La Vall d'Hebron

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382407