Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kazas piens

Dafne:)

Sveiki visapkārt! Vai kāds var ieteikt, kur var griezties pēc kaziņas svaigpiena? Kad to lietoju, jūtami uzlabojās matu un nagu stāvoklis. Man pieejamās kaziņas kā sapratu iet dekrēta atvaļinājumā... Palasīju internetā, ka šis ir tāds tukšais laiks kaziņām... Es tikai nesaprotu- ja nav piena, kā var turpināt ražot kazas sieru, biezpienu? Anyway..., vai kāds zina, kur var atrast nepasterizētu kazas pieniņu?

Paula

Nosauc savu novadu vai pilsētu

Esmu no Rīgas. Bija doma apstaigāt Rīgas centrāltirgu...un ko sarunāt ar zemniekiem...kaut vai tajā pašā nakts tirgū (es gan tur neesmu bijusi, bet zinu, ka- kas meklē, tas atrod).

Deizy

Nu, man savā laikā piegādāja uz mājām, bet tagad vairs ne. PVD ne';lauj tirgot nepasterizētu kazas pienu. Tā kā oficiālos ceļos visticamāk neatradīsi, tikai, ja sarunā pa kaktiem.

Un ja nopietni izvērtē riskus, tad pirkt no šaubīga vai nezināma audzētāja ir kā krievu ruleti spēlēt.......encefalīta dēļ

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

Apzvani Rīgas tuvumā esošās audzētavas un pajautā, vai vari dabūt nepasterizētu.

Un ja nopietni izvērtē riskus, tad pirkt no šaubīga vai nezināma audzētāja ir kā krievu ruleti spēlēt

Tieši par šo kā reiz aizdomājos... "Manas" kaziņas ir ļoti kārtīgi uzturētas un es biju pārliecināta par pieniņa kvalitāti. No otras puses..., es esmu potēta pret encifalītu, tāpēc īsti nebaidos. Ja nu vienīgi par tīrību kā tādu. Eh...labi...gaidīšu pavasari. Rimi jau nopirku vācu kazu pienu, kas karsēts "'ipaši augstā"temperatūrā... Vismaz kaut kas.

Tā jau ir...oficiāli nevar, tāpēc, diemžēl, nav pat vērts zvanīt. Ja nu vienīgi aci pret aci sarunāt.

Ne gluži pa tēmu, bet vai kāda no jums nezina, kur var dabūt ĪSTU skābo krējumu? Vienreiz mūžā ēdu un to garšu un tekstūru nevaru aizmirst. Nekad, nekad neko tādu neesmu vairs ēdusi... Būtu gatava maksāt, ja tikai pie kā tāda tiktu!

Patiess ārstnieciskais uzturs tev būs, ja nelietosi vairs citu dzīvnieku pienus vispār.

tepat
Es pamēģināju nelietot citus pienus. Bija ļoti labi. Bet no govs skābā krējumiņa tāpat neatteiktos. Vienu brīdi pat nekādus piena produktus nelietoju, ne arī cukuru un glutēnu saturošos graudaugus. Arī savs labums bija. Tomēr sapratu, ka kaziņu tomēr ņemšu atpakaļ. Un reizēm arī uzēdīšu ko no glutēna, cukura un govs piena produktiem.

ingulle

Ne gluži pa tēmu, bet vai kāda no jums nezina, kur var dabūt ĪSTU skābo krējumu? Vienreiz mūžā ēdu un to garšu un tekstūru nevaru aizmirst.
Kazas piena pudeles augšpusē nostājas krējumiņš. Ņemam karotīti un apēdam.

ingulle
Kad biju eko veikaliņā, skatījos, ka pasterizētam kazas pienam tik tiešām augšpusē bija nostājies krējumiņš. Bet tas bija tikai "Meždruvu" kazas pienam. "Lejniekiem" tāds nebija. (Īstenībā..., es vairs laikam neatceros, kas bija kuram...) Mani tas mazliet samulsināja, jo mamma man bija kā reiz stāstījusi, ka kazas pienu nevar nokrejot kā govs pienu. Tāpat neatceros, ka būtu manījusi šādu noslāņošanos nepasterizētam kazas pienam, kuru pirku kādu pusgadu katru nedēļu. Pat prasīju pārdevējai, kurš kazas piens ir populārāks. Teica, ka 'Meždruvu". Hm. Kā, nez, tur īsti ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382415