Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Īrija-skola-pabalsti.

Manda123

Ja dzivotu tur sadu info cali nemekletu.

Mēs neredzam lietas tādas, kādas tās ir. Mēs redzam lietas tādas, kādi esam mēs.

Vecāki ir šķīrušies. Bērnus audzinājām mēs. Problēmu nebija. Māte neko nesūtija, vienu paciņu trīs gadu laikā. Tā nu sanācis,ka aizbrauca pie mammas. Tad nu tiek sauktas visādas summas no viņas puses. Nav žēl,ja patiešām tas ir skolai, pulciņam. Bērns ir bērns un kas radīts, par to jārūpējās. Cenšamies saprast vai tiešām naudiņa tiek virzīta bērnam, bērna vajadzībām.

Papildināts 19.11.2018 22:00:

Tiek sauktas papildus summai skolai 110 mēnesī abiem bērniņiem, pulciņam 60 katram.

Papildināts 19.11.2018 22:02:

Māte nestrādā kopš bērni aizbrauca.

Papildināts 19.11.2018 22:06:

Septembrī par skolas maksu neko neteica. Tagad pēkšņi 110 mēnesī. Čeku nesūta.

Papildināts 19.11.2018 22:06:

Gribu saprast kā ir.

Papildināts 19.11.2018 22:20:

Cik pētīju skola nav privātā. Nekas par maksu rakstīts nebija.

Papildināts 19.11.2018 22:27:

Skola Cork pilsētā

Nokarto uzturlidzeklus un mekle cekus.

Vaimandienin

Manda123
Skatoties kadi pulcini, dejas untlmdz. ap 10-15€/h, tad nu rekini cik reizes nedela apmekle. Muzikas skola ap 25€/30 minutes.

Manda123
Kur problēma pajautāt čekus? Pamatojoties, ka Tagad pēkšņi 110 mēnesī

Ja nesūta, tad naudas nav un viss.

sniegpaarslinsh

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Cik zinu, lielākie skolas izdevumi ir mācību gadu uzsākot, kad jāpērk formas, somas, un esmu dzirdējusi, ka ir kaut kāda maksa par grāmatām, kopēšanu u.t.t. Bet tas sanāk vienu reizi gadā, ja nu vēl kaut ko vajag, tad ne jau regulāri un tādas summas ( gadās €2 - €20 ekskursijas, tirdziņš un tamlīdzīgi)

Pabalsts One Parent Family ir līdz bērna 7 gadu vecumam, bet jebkurā gadījumā ir ļoti daudz atvieglojumi maznodrošinātajiem ar bērniem jebkurā gadījumā ( ja pienākas, strādā u.t.t. )

Pulciņi un hobiju ir dažādi, līdz ar to izmaksas var būt dažādas.

P.S. Dzīvoju Īrijā, bērni pirmsskolas vecuma, informācija daļēji no sarunām ar draugiem/paziņām.

renjchiks

Paga ja māte audzina viena un tiešām nesaņem uzturlīdzekļus, tad es saprastu ja valsts Īrija piemestu kkādu pabalstu, bet tā nesaprotu kāpēc Īrija šos lielēžus ar sūdainu mietu nedzen strādāt? Tēvs taču sūta naudu, tātad nekādi Īrijas pabalsti kā vientuļai mātei viņai nepienākās

Papildināts 20.11.2018 17:07:

*liekēžus

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Es pareizi sapratu, ka māte prasa, lai no LV tiktu sūtīta nauda uz Īriju? Uz valsti, uz kuru aizbraukušie parasti dzied tai slavas dziesmas un nopeļ dzīvi Latvijā?

renjchiks

kristala
Tā izskatās, ok es saprotu uzturlīdzekļi ir jāmaksā, bet ne jau jāsponsorē ērtā dzīve māmiņai, turklāt tas ir kosmoss ko viņa pieprasa zinot kādas algas ir Latvijā

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382461