Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Īrija-skola-pabalsti.

Manda123

Par Íriju nezinu (bet arī tur noteikti ir iespējas un tiesības piedzīt uzturl.), bet UK var piedzít uzturl. no bérnu téviem, pat no tiem, kuri dzívo árzemés. Tikai tás summas bieži vien ir neadekvāti mazas, pat mazākas nekā LV minimālie uzturl.

mea
Neiet jau runa par to,ka kādam žēl palīdzēt saviem bērniem, tieši tā, abiem vecākiem par to ir jādomā. Bet kaut kas cits ir besakarīgi prasīt, melot par izdevumiem sakarā ar bērniem. Un,protams, tiks prasīti čeki, lai dalītu bērnu izdevumus uz pusēm abiem vecākiem.

Papildināts 21.11.2018 13:31:

Neviens neko nevienam oficiāli nav pieprasījis. Savā laikā arī mātei netika oficiāli prasīts, tīri uz pašas sirdsapziņas. Bērnus pat svētkos dažbrīd neapsveica, bet kā tel. piem. saplīsa bērnam, tā vesela gūzma ar pārmetumiem bija, kādēļ nav, ka nevar sazināties utt. Tagad pati pat lāgā nedod parunāt, stāv klāt un katru vārdu kontrolē. Tad nu man liekas,ja cilvēkam pašam tāda attieksme bija un ir, tad nu tiešām jāsāk viss kārtot oficiāli .

kitcons

Pulciņi - ir ļoti daudzi bezmaksas - sporta, pat mūzikas instrumentu māca spēlēt par velti, skauti, koris utt -

Ggribu tādus pulciņus. Neesmu nevienu atradusi kas būtu par velti vai simbolisku samaksu.

Nav jau tik viegli to sociālo māju dabūt, uzrakstīts tā it kā viņas pakaļ sviestu.

Šeit ir dzīvokļu krīze, īre maksā nereāli dārgi.

Principā mani tas neinteresē kāda krīze tur ir. Šeit arī nekas pa velti nenotiek.Un ne jau man mātes izdevumi jāsedz. Jebkurā laikā var doties strādāt.

kitcons
Radi dzīvo co. Westmeath. Par to, vai sociālās mājas sviež pakaļ vai nē, nezinu, bet daudzi latvieši tādās dzīvo. Kā es zinu? Paši lielās!

Krīzes Īrijā neesot vis. Taisni otrādi, patreiz kārtējais bums. Vairākas pziņas ar visiem bērniem pārcēlušās uz turieni taisni pēdējā gada laikā. Atpakaļ vēl nav, tā ka turas.

kitcons

Dzīvokļu krīze ir gan.

Papildināts 21.11.2018 15:37:

Es nepazīstu nevienu kas dzīvo sociālajā mājā, nu no latviešiem. Bet noteikti tādi ir. Tikai gadiem jāgaida rindā.

Papildināts 21.11.2018 15:40:

Pazīstu vairākus kas šeit mājas pērk un ceļ savas.

Manda123
Jums, ja jūs esat to bērnu vecmamma, tiešām nav primāri no saviem ienākumiem kaut kas jāmaksā.

Jāvienojas ar bērnu māti un jāmaksā uzturl. ir bērnu tēvam!

kitcons

Lai bērnu mamma liek uz papīra visus izdevumus kas saistās ar bērniem un tad jau arī vienosieties. Ar reāliem čekiem un kvītīm.

apriori

Manda123

Ja ietu tik slikti,tad taču nepamestu darbu uzreiz pēc bērnu ierašanās tur.

Un kas tad tos bērnus pieskatītu, ja māte ietu strādāt? Cik bērni veci?

Papildināts 23.11.2018 19:54:

Semolina

Krīzes Īrijā neesot vis

Ir dzīvokļu krīze. Darba ir daudz.

A mother holds her childrens hands for a while but their hearts forever.

Neizdzēs nevienu dienu no savas dzīves. Skaistākās dienas tev dāvāja prieku, grūtākās- deva pieredzi, bet ļoti smagās- iemācīja dzīvot.

apriori
Cik saprotu, tos bērnus tāpēc arī aizveda uz Iriju, lai saņemtu single parent benefit un pretendētu uz sociālo māju. Tas ir izdevīgāk kā strādāt zemu apmaksātu darbu. Un vienalga, cik gadu bērniem. Plēsīs labumu no kā var izplēst. No valsts, tēva...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18382461