Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Veģetatīvā distonija.

Agate84

Labvakar! Ļoti interesē pieredze, kuri ir slimojuši ar veģetatīvo distoniju vai arī ar to cīnās vai ticis galā. Vai vispār var to uzveikt? Vai ir kāds speciālists (izņemot psihiatru), kurš palīdzētu tikt galā? Būšu pateicīga par jebkuru informāciju.

Modra

Tak rekur augstāk pie atbalsta grupām tēma ir.

lunatka

Psihiatrs, psihoterapeits.

Man kādreiz izārstēja ar adatu terapiju, pēc tam ar netradicionālo medicīnu (Ķīnas), kur visu orgānu stāvokli nosaka pēc pulsiem, līdzsvaro. Es rakstu murgaini, jo neko no tā nesaprotu. Palīdzēja. Nu jau ir pagājis ļoti, ļoti ilgs laiks.

Silti iesaku izlasīt Kurpatova grāmatu "Asinsvadu veğetatīvā distonija". Man liekas, ka psihoterapeits tik daudz nelìdzējā kā tā grāmata.

netradicionālā medicīna (adatas, dēles), homeopātija, psihoterapija.

Galu galā, tas, ko man teica ģimenes ārsts, - darba un atpūtas režīms - pietiekams miegs, pastaigas svaigā gaisā, mērenas kontrastdušas.

Palīdz.

Harijs

H.Stradiņš

ihais

VD cēloņus pareizi apraksta H.H. Reckeveg, un to ļoti labi ārstē alternatīvās metodes, kā te jau rakstīja Laurite, arī es esmu darījis to pašu . Ar ļoti labiem rezultātiem.


Man ir parastā un sociālā trauksme, palīdzēja reāli tikai 1 lieta-kļuvu par vegāni. Pēc dažām nedēļām pamanīju, ka esmu daudz mierīgāka, nestresoju (protams, ja atrodas kāds iemesls, tad tas joprojam notiek, bet ne tā, kā bija pirmstam-visu laiku un ne par ko). Kad gadās grūta diena, tad atgūstos daudz ātrāk. Agrāk bija tā, ka 1 grūta, stresaina diena nozīmēja, ka nedēļu biju gultā, jo biju reāli pārgurusi, pat ne nogurusi, pārgurusi pilnībā. Un ĻOTI viegli aiizkaitināma. Tagad ja arī sanāk kāda smaga diena, tad tomēr pēc 1-2 dienām esmu atpakaļ normālā dzīvē un ko tādu es pat iedomāties nevarēju.

Pirms tam bijumēģinājusi 2 dažādus antidepresantus un no blakusparādībām bija grūtāk kā no trauksmes. Uz terapiju iet bailes, nevaru to izmainīt, bet ceru, ka kādreiz saņemšos. Raudāt varētu no ta, kā man ir palīdzējis vegānisms. Es pat iedomāties bnevarēju, kā tas būtu-nebūt visu laiku saspringtai, bailīgai, uztraukties, panikā krist... Beidzot esmu tikusi pie miera. Es to nemainītu ne par kādu naudu. Un tādus pašus rezultātus esmu dzirdējusi no daudziem citiem vegāniem visā pasaulē.

ihais

Vegāns uzturs attīra organismu. Un tas ir vienīgais ko vajag pie VD.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383363