Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

KREATIV - IR VAI NAV

LITAVITA

Dāmas!

Nolēmu arī es padalīties ar vienu varenu joku, ko šodien darbā dzirdēju. Reāls un iz dzīves tā teikt. Bija aizdomas sievai, ka vīrs pa kreisi laiž, bet šī ļoti kreatīva būdama uztaisīja pārbaudi - mīlējoties, uzraksta uz vīra dibenvaigiem - ti dura (nu krieviski, jo pati krieviete), ar kaut kādu nenomazgājamu krāsu (nezinu, ar kādu konkrēti), šis neko nemana, aiziet uz darbu, vakarā dusmīgs pārnāk mājās un brēc uz sievas - tu trakā, tu tāda, pī, pī, pī, bet sieva uzreiz - a kas izlasīja? Vīram mute ciet, jo uz treniņiem un baseinu šis nekur nestaigājot, lai izdomātu atrunas, tā nu nācās ausis nokārt. Domādams neizdomāsi.

Norma Džīna

Un Tev pašai LITAVITA, tas it kā joks šķiet ticams un smieklīgs?

Es pat kā sieva ne katru dienu redzu sava vīra pliko dibenvaigu. Varbūt tur sen kāda cita man ziņu atstājusi?

Rosalia

mīlējoties, uzraksta uz vīra dibenvaigiem - ti dura
Kā to tehniski var izdarīt? Un kurā pozā? Un kas tā par pilnīgi slepenu nenomazgājamu krāsu, kur tādu pārdod?

Kā tad. Kaligrāfiskā rokrakstā, vīram nemanot. Desa nav diez cik kreatīva.

Permanentais marķieris? Nu, tur var imitēt grābstīšanos ap pakaļu un skrāpēšanos ar nagu kaislē. Bet maz ticams

Man pašai mute bija vaļā sākumā (neizrādījuprotams), bet viss kolektīvs zina, vienreiz bija noraudājusies atnākusi, bet neviens jau pie mums par to nerunāja kas un kāpēc, šefs pat uz mājām palaida.

Vecs joks.

Nezinu kā tur ar gramstīšanos, bet ja viņa ir beigusi māksliniekus, tad par krāsām noteikti zina vairāk

Rosalia

RimiDomino
Grābstīties gar pakaļu un kaut ko tur uzķēpāt teorētiski varētu, bet kā neredzot pareizi uzrakstīt un vēl burtus tad jaraksta ar kājām gaisā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383801