Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

KREATIV - IR VAI NAV

LITAVITA

Hariana
kur nožēlojami? viņa, cik noprotu, tad jau bija gatava tādam pavērsienam, tikai izdomāja kā novest līdz galam tā interesantāk. Mēs jau nezinām, kas un kā, lai spriestu, kurš šajā situācijā nožēlojams.

Krieviem cita mentalitāte, citi apgriezieni. Atnāk Vasjka pie mīļākās " что это там твоя написала??????". Vot i vecais mājas metas skaidrot kurš ir mužiks

Concorde

LITAVITA
Visur nožēlojami. Nožēlojams topiks... es nez pat nožēlojamāks par nepareizo dibenseksu.

LITAVITA
Es savu dibengalu apskatu katru vakaru,kad nomazgajos. Un kapec lai virietis neapskatitu savu deee kada tualete? Tikai slimai mātìtei kko tadu izdarit varetu ienākt prāta,tad uzreiz izdarit secinajumus. Sviests. Ticamība nulle.

Jā, man tas liekas smieklīgi, vai tad pūsties vajag un ar pirkstu pie deniņiem rādīt? kazhdij shodit suma po svoemu. tu varbut tā to uztver, jo tu un tavas attiecības ir savādākas, bet tur cilvēki tādi, un ej saproti, kuru tagad jāžēlo

Papildināts 16.12.2018 23:12:

Hariana
cik tev gadu? nopietni, tu toč zini, ka vīrieši tualetēs apskata savus dibenus, kur te loģika?

LITAVITA
Kadu psihologjisku problemu tev radija kkads pašas sacerets aņuks,ka šeit bija tas japublice?

Papildināts 16.12.2018 23:13:

LITAVITA
Cik tev pašai gadu,lai tadu idiotismu te postētu? Un tu daudz zini,ko vīrieši dara tualetes?

Ja man prasītu, kad pēdējo reizi savu pakaļu apskatīju, tad grūti atbildēt. Nomazgājos, noslaukos, halāts pa virsu. Vīrs tāpat, vannasistabā nemaz tā neperos iekšā bez vajadzības, kad šis slaukas. Guļamistabā arī tie dibenvaigi galīgi nav uzmanības centrā un mans varētu mierīgi nostaigāt, kamēr krāsa nomazgājas un ziņojumu neizlasītu ne es, ne viņš

vīrietim sievietes pakaļu ir reālāk biežāk redzēt nekā sievietei vīra

Concorde
topiks - anekdote iz dzīves. nu tagad iešu asaru notraukt par to, ka pastāstīju, ne?

Vienīgais,ko šeit pažēlot var,ir tevi.

To jau mēs sapratām, ka Tev liekas smieklīgi. Galu galā jau ievadā to nosauci par "varenu joku" un vislaik vēl smejzīmītes pieliec. Tik nevienam citam neliekas smieklīgi pagaidām. Nu mēs bez humora izjūtas, varenu joku nesapratām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383801