Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

KREATIV - IR VAI NAV

LITAVITA

Hariana
ups, nezināju, piedošanu, man 26, ja kas un līdz šim neesmu satikusi vīrieti, kurš gramstās gar savu dibenu un apskata to spogulī (un pēc tavas loģikas spriežot - nēsā vēl līdzi spogulīti, lai to procesu varētu labāk redzēt)

LITAVITA
Viss ok. Saprotu ka tev šis joks likās ļoti intetesants un smieties lika līdz asarām. Sievietei 26 gados bùtu jāspēj labaki joki izdomāt. Nu viss atbilstoši tavam IQ.

Rosalia

Ko piesējāties meitenei? Ja neliekas smiekligi, nesmejies, bet nebrauc augumā rakstītājam.

Man arī neliekas smiekligi, bet tas jau nenozīmē, ka autore tāda vai šitāda. Ņemiet tak to dzīvi vieglāk!

nesmejos konkrēti par cilvēkiem, kas iesaistīti šajā jokā, es tikai par to domu, man tas bija šoks un viss, sapratu, ka jums tāpat. katru dienu nenākas neko tādu dzirdēt

LITAVITA
Tev tas nebija šoks,bet varens joks.

Un kuram te bija par tavu vareno joku šoks?

renjchiks

Rosalia
Tak tad kad gulēja, tad arī uzrakstīja, neba nodarbojoties ar vfhhrf vēl rakstīja uz dibenvaigiem

Papildināts 17.12.2018 02:53:

Es te tā štukoju vienīgais kā kāda varēja izlasīt ir tad ja pati uz muguras un uz grieztiem spogulis

pie dupša mazi ratiņi un sirdī mūžīgs pavasaris

Vienmēr brīnos par darbavietām kur visi šādas lietas zin. Pat ja konkrēti šis ir pīle

Patricia L

Hariana
Svētā matrona atkal ierunājās. Visās tēmās Tev ir ko pateikt gan par nožēlojamām sievām, gan mīļākajām. Un tas pie apstākļa, ka nav zināms, kad pēdējo reizi pati redzēji kāda vīrieša pliku pēcpusi. Nav mana daļa un piedod, ka personīgi, bet tomēr. Katram ir sava humora izjūta, kāds par šo smiesies, kāds brīnīsies, bet neviens nav ne stulbs, ne nožēlojams, ne tas kurš stāsta, ne tas, kurš atstāsta.

Un bāzties apspriest sievas rīcību drīzāk ir nožēlojami. Tēma ir no sērijas iespējams vai neiespējams.

Tas vīrs laikam pilnīgi bez maņām, ja nejūt, ka kās uz dibena kaut ko raksta.

Dzintare

Atbildot uz autores jautājumu, nē, nav KREATIV

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18383801