Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prāta asums pēc dzemdībām

Ilze_V

Man pēc otrā bērna (nu jau 8 gadi) sāka klibot "operatīvā" atmiņa - tādas ikdienas lietas, ko tikko izdaru un aizmirtsu - neatceros, kur noliku masīnas atslēgas, tāpēc lieku konstanti vienā vietā, ja nolieku citur, tad ilgi jāmeklē. Uzlieku pannu uz plīts, bet, ja kāds mani iztraucēs vai pati izdomāšu kkur aiziet, kamēr uzsilst, tad noteikti aizmirsīšu utt. To, kas ir dziļi noglabāts smadzenēs, piemēram, Pitagora teorēma, to šī problēma neskar, bet tieši to, kas notiek tepat un tagad. Daži cilvēki, man izteica domu, ka es nepārslogoju smadzenes ar būtībā nesvarīgām lietām - kāda starpiba, kurā plauktā stāv atslēgas, galvenais, ka viņas vispār ir, lai man paliktu vairāk vietas tiešām tam, kas ir nozīmīgi, un tad nu es likos mierā par šo tēmu.

Principā darbināju. Turpināju lasīt profesionālo literatūru iespēju robežās. Pavisam minimāli arī piehaltūrēju. Nu jau esmu līdz tam, ka darbā veidoju kompensācijas mehānismus, lai nelaistu kļūdas, tekstus palielinu uz 180%...

Papildināts 02.01.2019 06:31:

polarlapsa123
Operatīvā vispār ir čau man. Mēdzu kko izdarīt un par to pilnīgi aizmirst. Vienreiz par tām pašām auto atslēgām sapsihojos burtiski, jo nevarēju atrast. Izrādās, ieliku citā somiņas kabatā.

Manam arī pusotrs gads, bet jau stāvoklī ar otro. Nu diezgan traki arī man ar to domāšanu. Agrāk varēju galvā reizināt divciparu skaitļus sekundēs, nu tagad kaut kā tas uzmanības ilgums ir ļoti īss.

Es to skaidroju tā, ka agrāk varētu piesēsties uz kādu darbiņu stundu, divas mierīgi koncentrēties, tagad kad zinu, ka kāds ik pa divām minūtēm mani tramda, vai man pašai jāuzmet acs ko dara ir ļoti grūti kaut kam nopietnākam. Ceru, ka kādreiz atgriezīsies mana smadzeņu darbība!

Man jau sen likās, ka tev kaut kas nav ok Izklausās sarkastiski, bet domāts nopietni- tas, ko tu cālī raksti par savām attiecībām ar bērnu- tas ir psihi traumējoši gan tev, gan bērnam. Protams, kaut kādas sekas no tā rodas. Gan tev, gan bērnam.

Gemma

B un D vitamīnu papildus lieto? Šie būtiski ietekmē!

Sephora
Mums šeit būs izveidojusies teju virtuālā mīlestība. Vakar jau brīnījos, kur tu kavējies. Bet ja nopietnāk, vari man pm uzrakstīt par novērojumiem.

Gemma
Paldies par ieteikumiem saistībā ar vitamīniem. Atklāti sakot, nelietoju gan. Sākšu ar to un tad skatīšos, vai ir kas mainījies.

bella25

Ilze_V
Bērnam gadiņš un māc arī drusku raizes par atmiņu. Aizmirstu tikko izdarītas lietas, neatceros uzliku vārīties ūdeni jeb tas bija vakar, ieliku mazgāties drēbes vai nē, kur noliku telefonu utt utt. Ir brīži kad nesaprotu vai tas ir ok... ļoti grūti galvā ko sarēķināt, uz papīra jā, bet no 92 atņemt 38 galvā prasa lielu piepūli..

ZiemasZieds

Manai tūlīt jau 3, bet problēma ir joprojām... Šķiet, ka attapība arī kaut kur pazudusi, skaidrojumi nepielec, daru darba programmā vairākas reizes vienu un to pašu, kamēr pielec, kāpēc nesanāk. Bēdīgi, varbūt tiešām vitamīnus jādzer.

Man tiesi otradi pec dzemdibam galva strada daudz labak kaa agrak. Es stradaju par analitiki un viss darbs exceli. Agrak es ar sausmam domaju, ka tiksu gala ar bosa uzdevumiem, bet tagad ar lielu prieku daru un man viss sanak daudz labak kaa agrak.

Zini man arī pēc ķeizara bija tā, ka darbā nespēju koncentrēties, aizmirsu vai nespēju aptvert, aizmirsu dažādas sadzīviskas kārtojamas lietas, ārstu apmeklējumus utt. Domāju, ka mani atlaidīs, jo arī darbs ļoti intensīvs, tad sāku dzert Tanakan tabletes (koncentrēts ginko biloba) Maksā ap 20 euro. Pirmo mēnesi 2 tabletes dienā, tad pa vienai, bet dzēru kādu gadu un tagad ir ok

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384447