Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Prāta asums pēc dzemdībām

Ilze_V

Neurozan dara brīnumus. Daudz B vitamīna. Vīrs dzer, kad jūt, ka smadzene piekususi. es pēc divien dekrētiem palēkdamās uz darbu gāju. Pirms iešanas uz darbu izgāju kursus, reāls informācijas bads bija izveidojies. Tagad pusotru gadu strādāju, jūtu, ka kaut kas ir par daudz. Nevis tā, ka smadzene nestrādā, bet pulveris beidzies


Man bēbim 5 mēneši un pilnīgi saprotu, kā jūties. Citreiz vīram vai draudzenēm stāstu vienu un to pašu stāstu jau kuro reizi, jo neatceros, ka esmu jau to stāstījusi. Un tik bieži neatceros, ko man saka, ka jau kauns paliek.

Vārdu sakot atmiņa daudz, daudz sliktāka. Tāda tehniskā,loģiskā domāšana ar vairs nav augstumos. Es gan ceru, ka pāries.

Muriite

Lucetam arī var palīdzēt koncentrēšanās spēju uzlabošanai. Recepšu


Arī depresija var izpausties kā koncentrēšanās grūtības. Nevajag aizmirst par to.


Man līdzīgi. Vispar tik daudz ko aizmirstu un reali sajuta,ka stulba esmu palikusi. Loğiska domasana nestrada. Ir burtiski tada sajuta ka kāda smadzeņu daļa līdz ar placentu ir izgājusi.

grūti bija aptuveni pusotru nedēļu. tagad pagājis pusgads un darbā jūtos stiprāka kā jebkad agrāk. uzskatu, ka māmiņas loma man ir devusi spēju ātrāk analizēt un izlemt kā arī daudz vairāk enerģijas strādāt.

Nu nez - 2 litri 200ml vietaa - tas jau driizaak logiskaas domaasanas trukums. Par visu paarejo - drosi vien ilgterminaa neizgulies, nogurums, tapec gruti fokuseties.

inceens85

Grūtniecības un zīdīšanas laikā ir nepieciešams lielāks daudzums joda, tā trūkums var ietekmēt arī smadzeņu darbību.

https://www.delfi.lv/vina/veseliba/vesela-un-laimiga/jods-intelekta-mikroelements-ka-vislabak-uznemt.d?id=46933351

http://petijumi.mk.gov.lv/sites/default/files/file/Joda_deficits.doc

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384447