Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

Situācija sekojoša: Bērns piedzima pēc apgares 8/9. RDzN

Pirmajā dienā atnāca māsiņa potēt un viņai "likās" ka bērnam trūkst skābeklis. Bērnu paņēma prom, pielika pie skābekļa, vēnā sāka laist antibiotikas (????) Lika tikai atslaukt. Trešajā dienā uz jautājumu vai drīkst pati zīdīt, atteica, ka nē, jo bērns slikti ēdot (atnes bērnu uz 15 min. un neskatoties uz to, ka bērns instinktīvi meklē krūti, neļauj likt klāt.) Saka, ka ar maisījumu labāk paēdīšot. Esmu izmisumā, ka bez medicīniska pamatojuma man neļauj barot pašai savu bērnu.

Mīļās mammas - ko darīt? Kur vērsties?

Kapriza

nopuuta
Sim nekaadiigi neticu, vispaar, beerns nav slimniicas iipašums.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Man ar neticās, ka k;adam med.darbiniekam bez objekt;ivas nepieciešamības ir liela vēlme barot svešu jaundzimušo. Vai nu izdomāts stāsts, vai problēmas informācijas apmaiņā.

Papildināts 03.01.2019 18:13:

Un zāles jau māsiņa nenozīmē, tas taču daktera kompetencē.

Kapriza

Ja bērnu paņēma prom, viņš atrodas intensīvajā?

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Meitenes, es saprotu skepsi,, jo šeit palagu uzrakstīt, lai visu detaļās izklāstītu man nav spēka.

Lai vai kā - kur jūs vērstos šādā gadījumā?

Kapriza

Otrkārt, māsiņa var būt kaut onkulis, bet diagnozes uz savu galvu un ārstēšanu nenozīmē

Papildināts 03.01.2019 18:15:

nopuuta
Sauc savus radiniekus uz nodaļu un cel kipišu.

Kapriza
kipišs vienīgā opcija? ja godīgi, viss tik nesaprotami notiek, ka vislabprātāk ar bērnu pārvāktos uz citu slimnīcu

nopuuta
Vispirms pie nodaļas galvenā ārsta, lai sniedz skaidrojumu situācijai. Vēlams runāt mierīgi, bet pārliecinoši. Proti, kāda diagnoze noteikta, kādēļ antibiotikas, galu beigās - kur ir bērns. Ja intensīvajā, tad kāds stāvoklis un kādas prognozes.

Ja nodaļas galvenais ārsts neceļ ausi nemaz (kaut neticu, ka neizskaidros), tad tak tam dzemdību namam ir direktors. Ja tas ne - zvans Veselības inspekcijai

Papildināts 03.01.2019 18:20:

Ā, un pirms nodaļas galvenā ārsta, droši vien veļ ir jānoskaidro konkrētais ārstējošais ārsts, tad tas būtu rindā pats pirmais.

A māsiņas jau fakstiski neko nezina - tik izpilda, kas likts

Kapriza

nopuuta
Kipišs ne taadaa noziimee. Ja pati esi taada, ka tikai caalii vari ierakstiities, tad sauc savus radiniekus uz slimniicu, viiru, mammu. Lai izsauc nodaļas vadītāju un runājiet. Neticu! Ir jābūt iemeslam, kāpēc ir tā, kā ir. Visticamaak neko normāli neesi sapratusi.

wonderful
paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591