Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

Kaadreiz bija taada organizācija " Glābiet bērnus!". Biju viņus izmantojusi.

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Kapriza
cik Tu kareivīgi būtu noskaņota 2 dienas pēc dzemdībām?

cīnīšos paldies par padomiem

nopuuta
jā, tam gan ticu, ka pēc dzemdībām bišķu savādāk ar uztveri. Es ar biju kā ar miltu maisu dabūjusi

Bērnam un Tev - veselību!

Par zīdīšanu uztraucies vismazāk. Galvenais noskaidro, kāds tam visam pamatojums, mierīgi apdomā un tad lem, ko tālāk.

nopuuta
Nu vai zini. Paturēšu komentārus. Par savu bērnu iznestu visu nodaļu.

Papildināts 03.01.2019 18:32:

Zvani sai organizācijai, slimnīcas no viņiem baidās:

Nu ko Jūs...tā nebiju es! ( iepriekš pazibējis leoparda trencis privātā lidaparātā; reiss Rīga- Maskava city).

Amnesia

nopuuta
Piedod, bet kādai jābūt sievietei, kas nevar uzdot pāris jautājumus par savu bērnu. Sēž un baksta cāli! Gribi teikt, ka paņēma, aiznesa bērnu ar tekstu- tā vajaga? Vai arī personālam redzams, ka nespēj rūpēties?

eli25

Nu paga, paga ieteiktu netrakot - var jau zvanīt arī tiesībsargam un Vējonim...

Bet visvienkāršākais šādā diennakts laikā ir aiziet lįdz Jaundzimušo nodaļas ārstu istabai un dežūrējošam ārstam uzdot jautājumus par bērna stāvokli, diagnozi, antibakteriālās terapijas nepieciešamību, kā arī barošanas veidu.

Rakstīšana cālī, nevis normāla runāšana vispirms ar atbildīgo neonatalogu, ka komunikācijas problēmas ir gan personālam, gan pašai autorei...

Cucamonga

Amnesia
Vai ne?

Bet reālākais scenārijs ir tāds, ka sievietei viss izstāstīts, paņemtas analīzes bērnam, konstatēti paaugstināti iekaisuma marķieri un bērnam tiek ārstēta kāda infekcija. Tikai...sievietei hormonu trieciena rezultātā (tā ir pēc dzemdībām) fizioloģiski traucētā un palēnināta domāšana un traucētā atmiņas funkcija , personāls to ir piemirsis un ik 2h vismaz 2 dienas no vietas no neatkārto-tad nu tiek sacerēts raksta Cālī par māsiņu (!), kas aiznes bērnu. NafiK man Tavs brēkulis vajadzīgs un vēl šamo barot un ārstēt

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Amnesia

Cucamonga
Ja jau sievietei pēc dzemdībām tiktāl “atņēmušās” smadzenes, tad arī viņa būtu jāpieskata. Un bērna tēvs nav nācis, kāds cits radienieks? Tiem arī pof..?

Cucamonga

Amnesia
Nu tā ir kā Tu saki, bet es esmu pieradusi uz to skatīties filozofiski. Citām šitais vieglākā formā, citām smagākā. Katram tiek teikts, ka neko par bērnu nestāsta-un tā 2-3 dienas no vietas 3-4 reizes dienā. Nu ko padarīsi. Parasti atiet.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Stradiņi?

Papildināts 03.01.2019 21:38:

Tad atbildes saņemsi tikai pie bērnu ārsta.Pašai līdzīgi bija Stradiņos

Papildināts 03.01.2019 21:40:

Aaa,sry,nepamanīju,ka dzemdību nams,vispar intensivaja terapija ja bernins ielikts,nevar pat rokas nemt,tapec ka tur viss sterils...man knapi izludzoties lava sabucot...

Papildināts 03.01.2019 21:41:

Tev pagaidam hormoni ardas pec dzemdibam,zinu ka tas ir,histerija raudaju par visu,plus mazo nedod un neko nepaskaidro kartigi...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591