Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

KoraKintija

Vai viss noskaidrojās?

Plekste

Tam, ka DzN naski uz maisījuma došanu pilnīgi ticu. Man pirmajā naktī bērns gulēja siltajā gultiņā pie māsiņām. Teicu, ka naktī nākšu barot pati, nekādi maisījumi... labi, labi, pamodināšot. Pēc 3h aizgāju, jo neviens nenāca mani saukt un jau bija maisījumu iedevušas, taisnojās, ka saukušas mani, bet es neesmu cēlusies. Ieteicu negvelzt muļķības, jo bijām istabiņā ar otru māmiņu un viņas bērns visas tās 3h knosījās un pagulēt nevarēja. Pēc tam mani vēl viena māsiņa biedēja, ja nedošu maisījumu, tad bērns rīt pie sistēmas jau būšot jāliek, jo ļoti dzeltens esot. Sūtīju viņu 3mājas tālāk. Nākamajā dienā ārste teica, ka bērns neesot dzeltens un viss kārtībā. Pēc tam māsiņas (no nākamās maiņas) vēl 5x atvainojās, ka iepriekšējās iedevušas maisījumu

No kuriem laikiem māsiņas nosaka diagnozes un nozīmē ārstēšanu? Vai līdz šim ar dr runājusi neesi? Cālī var apspriest jau dr viedokli nevis sākt ar cāli un tikai tad meklēt dr.

Autore pati nav īsti lietas kursā par notiekošo, kur nu vēl mudināt sazināties ar kādam inspekcijām

nero

Ja ārstu trūkst, tad vadību uzņemas ierindas personāls

Papildināts 09.01.2019 09:01:

Man pēc ķeizara arī bērnu savāca, lai māmiņa var atpūsties, barot atnesa un aiznesa. Tā pagāja pirmā diena. Otrā rītā gāju uz bērnu boksiem un prasīju atdot bērnu, jo neesmu bezpalīdzīga. Māsiņa man prasa vai es esmu pārliecināta, ka bērnu vajag blakus Apstulbu un tad stingrā tonī noteicu, lai bērns tūlīt pat tiktu pārvietots uz istabiņu. Pēc laiciņa bērnu atgādāja. Vēl jau bija visādas citādas dīvainības, piemēram, atnesa LiveoBaby pulverišus un lika dot dienu vecam zīdainim. Paskaidrojums bija izcils- tā būšot labāk!

Neesmu burvis, es tikai vēl mācos!

Cucamonga

nero
Kaut kāds hiperaktīvs vidējais personāls Tev gadījās , nesaprotu šāda veida aktivitātes. Pie tam tās ir apgrūtinošas personālam. Jo vairāk iesaistās māte-jo labāk man. Un ja bērns ir vesels-vispār neredzu jēgu to turēt pie personāla. Grib vai negrib māte-no manis to brēkuli dabūtu palātā pati aprūpēt. .

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cerams jums viss labi.

Manai jaunākajai arī 10 dienas pēc dzemdībās sākās nezināma infekcija (tā arī analīzēs neatrada), bet mūs ar ātrajiem aizveda uz bkus jaundzimušo nodaļu. Tur viss ir ļoti profesionāli. Bērns vislaik bija ar mani. It kā piedāvāja atstāt pie māsiņām, lai izeju dzīvē, bet es nespēju atstāt.

Vidējam bērnam sākās dzelte. Arī ieveda to aparātu istabiņā un gulēja pie manis. Uz barošanu ņēmu ārā.

Papildināts 09.01.2019 10:39:

Maisījumu pati domāju piedāvāt dzemdību namā, kad 1.bērns raudāja un man likās, ka nepaēd. Māsiņa atnāca, pateica, ka nedos, citādi necentīsies pats. Sanāk, ka man visur ir pretēja pieredze. Jau kopš 2005.gada uzreiz uzlika bērnu uz vēdera un varēju barot, kad vēlos un nevienam no 3 bērniem maisījums nav dots agrāk par 6 mēn. Jaunākajam vispār nekad.

Santaslietas

Redzu, ka tēma jau veca bet gribēju padalīties ar savu pieredzi, lai par RDzn ir vairāk pozitīvi stāsti.

Pirmkārt - intensīvajā un māsu boxos nevienu zīdaini bez vajadzības netur. Ja bērns tur bija, tam noteikti ir iemesls. Protams, ārstiem jānodarbojas ar skaidrojošo darbu, bet pirmkārt jau jāglābj bērni!

Manu meitu pirmās 2 dienas arī turēja intensīvajā, pati slaucu pienu špricē un nesu dot savu pirms deva maisījumu, jo pati pie krūts paēst nevarēja. Kad dakteri redzēja, ka pati var ēst un elpot - no intensīvās bija ārā un gājām tikai pie māsiņām uz sistēmām.

Pirmo nedēļu saņēma antibiotiku terapiju, jo tā bija nepieciešama. Uz veselību nekādas problēmas neatstāja - imunitāte tagad lieliska.

Tas, ko gribu teikt - ir jābūt pārliecinātām par sevi un, protams, jācīnās par to, kas bērnam ir labākais, bet jāatceras, ka personāla galvenais uzdevums ir parūpēties par bērnu, nevajag traucēt viņiem to darīt.

Orchidea

Santaslietas
Man arī labas atsauksmes. Pirmais puika 2 diennaktis bija intensīvajā un man māsiņas teica, lai atslaucu un nesu kaut vai tos 5ml. Vēlāk, kad mazais bija ar mani, nāca un palīdzēja pielikt pie krūts. Jā, neviens man pakaļ neskrēja un blakus nesēdēja, gāju pati un prasīju palīdzību, ko arī saņēmu.

Otrs dzima priekšlaicīgi, bet intensīvajā nebija vajadzīga, sildījās pie māsiņām. Arī teica atslaukt un jau tās pašas dienas vakarā likām pie krūts.

Trešais bērniņš uzreiz bija ar mani un uzreiz pielika pie krūts. Atbildēja uz visiem jautājumiem un vienmēr palīdzēja.

Dzemdēju 2013., 2017., 2018.g. Visas trīs reizes bez līgumiem.

Monroeville

Nu nezinu, mums bija līdzīgs stāsts Stradiņos.Un neesmu slikta mamma vai bezatbildīga, vienkārši neko nesapratu un biju apmulsusi no māsu spriediena.

Māsas pret bērnu izturējās kā pret slimnīcas īpašumu. Ārstu neredzēju, neviens man neko nepaskaidroja. Man pirmais bērns, priekšlaicīgi dzimis, biju diezgan dīvainā stāvoklī. Tikai trešajā dienā man pieleca ka par bērnu jācīnās un sāku sazināties ar biedrībām, galvenajiem ārstiem un visādām instancēm, lai satiktu savu bērnu un beidzot paņemtu rokās. Māsas pret mani izturējās slikti, pie krūts neļāva likt (nepaskaidrojot kāpēc) , atslaucu pienu, kad nesu, jau bija pabarojušas ar maisījumu.... Domāju ka atsevišķos gadījumos tā ir ierasta prakse, kamēr nesāk cīnīties, tad pēkšņi attieksme mainās.

Bez objektīva iemesla un pamatojuma neviens ārsts neliegtu mātei zīdīt savu bērnu.

Ir arī pilnīgi objektīvi un medicīniski iemesli, kad tas ir aizliegts, bet kāda māte varbūt neiedomājas un nezina par to vai arī tīŗi subjektīvi apšauba vai nepieņem ārstu lēmumu, lai gan tas ir tieši paša bērna interesēs, lai neapdraudētu viņa veselību un dzīvību.

Var palasīt kaut vai te: https://www.delfi.lv/calis/enciklopedija/sesi-neparastaki-iemesli-kapec-mammai-nak-par-labu-berna-zidisana-ar-kruti.d?id=50030909

Monroeville
Ja jūs atzīstat, ka bijāt diezgan dīvainā stāvoklī, - tad varbūt tas arī izskaidro ārsta un māsiņu lēmuma pamatotību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591