Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

Alija

Visas šīs situācijas taptu skaidras, ja mamma uzdotu tikai vienu jautājumu KĀPĒC? Un, nesaņemot pietiekamu atbildi, vēlreiz jautātu to pašu, kamēr saprastu. Tik vienkārši.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Monroeville

mea
Ne tik dīvainā, lai liktos nepieskaitāma... Man dīvains stāvoklis bija tāpēc ka dzīvē es vienmēr cīnos par savu patiesību, spēju argumentēti paust nostāju un nemēdzu darīt neko kamēr Bman nav izskaidrots viss ko es gribu. Bet nezinu kāpēc tajā brīdī pakļāvos māsu spiedienam.

sisīte

Palasiju Jūsu pietedzi un varu tikai nožēlot, ka Cēsu slimnīcā aizvēra dzemdību nodału. 2bērni, abi keizari, bez neviena līguma-karaliski viss. Katrs jautājums izskaidrots, un tagad saprotu, kapēc netikai man , bet arī vīram, jo toč pēc dzemdībām nespēju uztvert.

FirstAustria

Neticās vai arī viss atkarīgs no maiņas. Man arī bērns bija intensīvajā un mani visu laiku mudināja nākt uz int.nodaļu un barot pašai, manu pienu gaidīja 2 dienas, bet kad neko nevarēju dabūt ārā, tad ar manu atļauju iedeva maisījumu. Un man ik pēc 3h zvanīja, cauri diennakti, kad bērns prasīja ēst. Brīžiem man pat bija doma, lai tik dod maisījumu, jo biju pārgurusi.

Papildināts 15.03.2019 11:24:

Monroeville
Ko nozīmē - neļāva likt pie krūts pat nepaskaidrojot?

Tā vienkārši nevar nepaskaidrot, ja Tu neprasi konkrētu atbildi. Tas ir kā? Tev pasaka - nevari pati barot un Tu klusē? Vai Tu prasi kāpēc nevaru pati barot? Atbildes vienkārši nav? Pagriežas un aiziet?

Nesaprotu tiešām? Ir jārunā, jāuzdod jautæjumus, ja vajag tad kaut 3x. Tev jau vajag, lai bērnińam viss ir labi, Tev jācìnās.

Astoņmizu zobgrauzis

Nu, es tomēr uzreiz nesteigtos vainot pacientes nespējā uzdot jautājumus.

Kādreiz man arī likās - kas ta' tur, vienkārši prasi konstruktīvus jautājumus pieklājīgā tonī. Līdz tiku arī situācijā, nedaudz gan citādā: nedēļu pēc dzemdībām bija jāatgriežas slimnīcā, uzņemšanas daktere pateica, ka bēbīti līdzi ņemt nevarēs. Sāku vaicāt, kāpēc, vai tas lietojamo zāļu, vai palātas vai kā dēļ. Tā vietā, lai atbildētu, viņa sāka kliegt "vai tad tiešām vīrs nepratīs zīdaini pabarot un pārtīt, ko jūs te vispār iedomājaties, visu ģimeni vēl sagribēsiet līdzi ņemt". Un varu godīgi pateikt, ka nepārspīlēju. Un, protams, ka sēdēju pēc tam koridorā un raudāju no bezspēcības. Tā ka pilnīgi ticu, ka gadās sastapties ar tādu neieinteresētību, ka sajūties pilnīgi bezspēcīgs.

Vēlāk gan nodaļā paveicās, ka ārstējošā daktere bija cita, un viņa pateica, ka nekādu šķēršļu zīdīt un bērnu ņemt līdzi.

jā, protams, vīrs i pabarotu, i pārtītu, bet bērnu tā arī dabūtu barot ar maisījumu, jo es diezin vai spētu visu to trako ņemtni ar piena saglabāšanu un pēc tam atkal mācīšanu zīst. Bez pārliecinoša iemesla to negribēju, un nepiekritīšu, ka tā bija muļķīga un lieka iegriba.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Mjā, kamēr pati neesi saskārusies ar tādu gadījumu, tikmēr domā, ka jaunā māmiņa daļēji nepieskaitāma. Bija man arī dīvaina pieredze Stradiņos un pēc tam Vienības gatvē, bet tas bija sen un negribu atcerēties. Bet kopš tā laika nekad vairs neuzskatīšu, ka māmiņa, kas sūdzas par ārstu izdarībām, noteikti ir ar dīvainībām. Ne ne.

periri

Vai tiešām tā notiek, ka mamma, uzdodot konkrētu jaurktajumu, atbildi nesaņem? Ne no medmāsām, ne ārsta? Kā tas vispār notiek? Uzdod jautājumu, kāpēc nedrīkst, bet atbildē klusums vai kā?

Cucamonga

periri
Saņem jau saņem atbildes. Tikai neatceras, ka saņēmusi. Un tā 3-4 reizes dienā, katram no personāla saka vienu un to pašu- neko man neviens nestāsta. Normāla pēcdzemdību reakcija. Kam smagāka, kam vieglāka. Un ja tas vēl kombinējas ar kādu bērna saslimšanu (problēmu), tas saasina notikumu gaitu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

momom

periri
Es arī aizdomājos par šo. Pirmajā reizē biju palātā ar māmiņu, kurai bērniņš ļoti, ļoti raudāja. Kad nāca ārsti uz pārbaudēm, viņš bija mierīgs un jautājumus tā mamma neuzdeva. Nevienu! Beigās izrādījās, ka nepareizi liek pie krūts, bērns izsalcis. Pat sistēmu lika. Un to pamanīja, kad svars nokrita vairāk par atļauto. Ir, ir tādas, kuras kautrējas / negrib vai vēl nezin kas.

Papildināts 16.03.2019 14:20:

nopuuta
Kā jums tagad iet?

Greyish

periri
Tā ir. Man gan nebija nekas šaušalīgs, vnk kaut kas nevedās ar zīdīšanu. Devos ar visu raudošo mazuli pie māsām un ārstes, lai paskatās, kā es turu, kā mazā zīž, lai saprastu, ko es daru nepareizi, kas nav tā, kā vajag. Bet man pat neļāva ne demonstrēt, nedz ko izvērsties, bet uzreiz - bērns ir badā. Dodiet maisījumu. Un kad es pārjautāju - bet varbūt problēmas ir ar zīdīšanu, pozu, utml., man atcērt - jūs dzirdāt, jo jums saka? Dodiet maisījumu! Nu kas cits atlika? Devu ar. Un nākošajā dienā no citas maiņas “dabūju pa kaklu” par to, ka pati nezīdu, bet grūžu maisījumu bērnam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591