Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

Cucamonga

dundureens
Nu iespējams vienai no desmit “pieleks”, tas ko stāstu. Bet meklēt tos graudus, uz savas nervu sistēmas rēķina, negrasos. Viss ir iziets etaps. Kādreiz runāju un runāju. Tad vienā brīdī saproti, ka tam nav atdeves. Lai stāsta kāds, kam par to maksā.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская


jā, zīdīt ir jāgrib. ja šis gribasspēks kaut mazliet trūkst, tad ir tā, kā Cucamonga saka vienā brīdī saproti, ka tam nav atdeves. Lai stāsta kāds, kam par to maksā.

tur, kur dzemdēju, ar mani pamatīgi noņēmās, lai ierādītu, kā zīdīt, bet man iekšēji nebija gribasspēka, ko arī neslēpu. līdz ar to lieka enerģijas izšķiešana, diemžēl. beigās tomēr mani pierunāja zīdīt, bet mani psiholoģiski tas ļoti nomocīja. 

ummka

Tam, ka līdz dzemdībām tomēr būtu jāizglītojas, ļoti piekrītu! Vismaz kaut kādām pamatzināšanām jābūt, lai nav ilūzija, ka viss ir bezgala skaisti - piedzimst, pieliek pie krūts un bērniņš smuki zīž, piens tek un visi laimīgi.

engelens

Abas reizes dzemdēju Jūrmalā, pirmajā reizē nevedās ar zīdīšanu, gāju pati un jautāju pat nakts vidū, lai palīdz, paskatās, palabo satvērienu, neviens no personālā neatteica, otrajā reize pašai viss bija skaidrs un problēmu nebija, bet tāpat nāca personāls un pats jautāja vai viss ir kārtībā? Vai nevajag konsultāciju?

Drīzāk domāju, ka šeit tiešām ir bijusi kāda komunikācijas kļūda... Zinu draudzeni, kurai bija ļoti smags ķeizars un pirmo diennakti viņa fiziski nevarēja pabarot bērnu un tikmēr to baroja ar maisījumu, tad viņa tur kā lauvene pēc tam cīnijās, lai noņemtu maisījumu nost un barotu pati un viss personāls RDZn atbalstīja un palīdzēja, jo sākumā piena nebija....


Drīzāk domāju, ka šeit tiešām ir bijusi kāda komunikācijas kļūda

Tā tiešām ir, ka komunikācijas kļūda, jo mums Latvijā ir tikai viena vienīga vecmāte, viens vienīgs ginekologs un viena vienīga medmāsa, kas strādā visās Latvijas slimnīcās, tāpēc pilnīgi un droši var apgalvot, ka ikviena, kas saskārusies ar neiecietīgu personālu, ir pati vainīga. Jo personāls visās slimnīcās ir viens- nekad nenoguris, darbā neizdedzis, laipns, izpalīdzīgs un atsaucīgs. Ja tev bija laba pieredze, tad visām tādai jābūt. Ja kādai nav, tad jāiet galvu ārstēt.

Vai pareizi uztvēru domu, engelēns?


Sephora
Galvu ārstēt jāiet ir tam, kurš uzskata, ka visas, VISAS grūtnieces, dzemdētājas un jaunās mammas ir rīcībspējīgas, saprātīgas, informāciju adekvāti uztverošas, psihiski stabilas un noturīgas sievietes, īsti saulstariņi un maija saulītes!

mea
Arī ikdienā ir neadekvāti cilvēki. Bet vai tāpēc pret VISIEM jāizturas kā pret neadekvātiem? Piemēram, cucamonga uzskata, visi vecāki ir neadekvāti, tāpēc ar tādiem runāt un skaidrot nav vērts. Jau pēc komunikācijas stila cālī varu diezgan droši apgalvot, ka uz vecāku jautājumiem gan jau atbild, kur tiem vecākiem ar savu brēkuli iet.

Papildināts 18.03.2019 13:14:

Ja ārstam vai vecmātei vau cucamongai kaitina cilvēki, lai iet strādāt par pataloganatomiem

Sephora
Nekad neesmu lasījusi, ka Cucamonga vai kāds cits no med.personāla uzskatītu, ka visi vecāki ir neadekavāti.

Pēc novērojumiem un lasītā kaut vai tepat Cālī, rodas gan pārdomas, ka ir gana daudz neadekvātu jauno mammu un citu personu, kurām ir neadekvātas prasības un ekspektācijas pret citiem, tikai ne pret sevi

Ja dzemdētāja ir klīniski neadekvāta, valsts apmaksā epidurālo. Ja jaunā mamma ir neadekvāta, jāziņo sociālajiem dienestiem. Cik bieži dzemdību nami uzsauc epidurālo? Cik bieži informē sociālos dienestus? Vai tomēr tas ir ļoti ērts attaisnojums vardarbībai?

Papildināts 18.03.2019 13:32:

mea
Ārstam, arī vecmātēm un medmāsām, ir PIENĀKUMS prasīt pacienta piekrišanu procedūrai, tāpat kā sniegt informāciju par veselības stāvokli atbilstoši kompetencei. Tādu dēļ kā tu, dzemdību iestādēs atsevišķi darbinieki risina savus mazvērtības kompleksus uz dzemdētāju rēķina. Vai dzemdētājas ir spiestas slēgt līgumus, lai saņemtu normālu attieksmi.

Tas ir kašķīgo klientu nopelns, ka šobrīd praktiski visās tirdzniecības vietās ir ļoti laba klientu apkalpošanas kultūra. Vēl 90-tajos tirdzniecības vietās varēja saņemt nicīgu un rupju apkalpošanu. Žēl, ka dzemdniecībā vēl daudz kur ir 90-to gadu kultūra.


Sephora
Ja dzemdētāja ir psihiski neadekvāta, tad epidurālā tur nepalīdzēs....

Cik zinu, LV epidurālā anest. ir maksas pakalpojums. Vemāte to nevar nevienai uzsaukt un izmaksāt.

Sociālos dienestus un bāriņtiesas gan vajadzētu informēt biežāk, - ar to LV ļoti grēko, bet cieš no tā bērni. Ja jums būtu pieeja kādreiz palasīt tiesās skatītās civillietas par vecāku aizgādības tiesību atņemšanu, - jums rastos daudz jaunas info un faktu pārdomām.

Papildināts 18.03.2019 13:38:

Sephora
Nu, ja jau manis dēļ!!! viss dzemdību iestādēs ir tik slikti, tad vari būt mierīga - es jau pāris gadus dzīvoju ārzemēs, tā ka situācijai ir krasi jāuzlabojas !

Arī klientam un pacientam būtu vēlams saglabāt veselo saprātu, ja vēršas pēc pakalpojumiem un precēm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591