Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neļauj zīdīt tūlīt pēc dzimšanas

nopuuta

Cik zinu, LV epidurālā anest. ir maksas pakalpojums. Vemāte to nevar nevienai uzsaukt un izmaksāt.

Vecmātei ir pienākums informēt ārstu un ārsts var nozīmēt valsts apmaksātu epidurālo. Valsts apmaksā, ja ir medicīniska indikācija vai ja dzemdētāja ir nepilngadīga.


engelens

Vai pareizi uztvēru domu, engelēns?

Laikam jau ne!

Tapēc, ja pietiek prāta iesist jautājumu cāli ko darīt, kur vērsties, tad pietiktu prāta arī sev neskaidros jautājumus uzdot atbilstošiem darbiniekiem slimnīcā!

Mans piemērs par draudzeni bija, ja mamma grib zīdīt pati, tad neviens neapturēs, ja vien tiešām nav kaut kādi faktori, kas varētu būt bērnam nopietni kaitējoši - mamma lieto medikamentus, kas nav savienojami ar zīdīšanu, bērnam ir problēmas, kas neļauj atrasties blakus mammai un zīdīšana nav iespējama u.t.t.

Lasot tekstu skaidrs, ka šis nav gadījums, piedzima, lieku pie krūts un baroju (sanāk/nesanāk cits jautājums)... Bija antibiotikas, bija vēl maz skābekļa, tapēc arī saku, ka iespējams komunikācijas vaina starp mammu un personālu, vai mamma arī nesaka visu līdz galam.

Papildināts 18.03.2019 14:01:

Tā tiešām ir, ka komunikācijas kļūda, jo mums Latvijā ir tikai viena vienīga vecmāte, viens vienīgs ginekologs un viena vienīga medmāsa, kas strādā visās Latvijas slimnīcās, tāpēc pilnīgi un droši var apgalvot, ka ikviena, kas saskārusies ar neiecietīgu personālu, ir pati vainīga. Jo personāls visās slimnīcās ir viens- nekad nenoguris, darbā neizdedzis, laipns, izpalīdzīgs un atsaucīgs. Ja tev bija laba pieredze, tad visām tādai jābūt. Ja kādai nav, tad jāiet galvu ārstēt.

Jebkurš loģiski domājošs cilvēks saprot, ka tā nav! Stulba replika! Tapēc arī pašam jābūt kaut cik spējīgam pieņemt lēmumus, prasīt skaidrojumus un ja neapmierina, tad vērsties pie vēl kāda kompitenta ārsta, medmāsas u.t.t. pēc skaidrojuma, padoma, lai novērstu neskaidrības, kas iespējams radušās kaut kādu faktoru dēļ!

Sephora
Jums ir visas tiesības būt par kašķīgo pacientu, tikai kašķēties šai jomā vajag produktīvi, nevis Cālī izlikt savu sāpi, bet gan vērsties attiecīgās iestādēs, tas ir, Veselības inspekcijā un citur, ar pamatotu sūdzību!

Un es nevienā vietā neatbalstu vardarbību vai tās noklusēšanu vai noliegšanu, tieši otrādi, - cenšos visiem ieteikt vērsties attiecīgās iestādēs, centriem, dienestiem, doties uz tiesībsargājošām iestādēm ar attiecīgiem iesniegumiem un sūdzībām, iesaku konkrētus risinājumus pat utml., lai vardarbību pārtrauktu.

Taču nevar pavilkties uz vienu izmisīgu, īsu pieteikumu Cālī, lai izteiktu klaji negatīvas pārdomas medicīnas personāla virzienā, nenovērtējot viņu darbu, bet apzināti ceļot neslavu utml. Ir jāspēj objektīvi izvērtēt abu pušu uzvedība, attieksme un rīcība, nevis pieņemt tikai nostāju, ka klientam/pacientam vienmēr taisnība.

vilks

engelens
Mans piemērs par draudzeni bija, ja mamma grib zīdīt pati, tad neviens neapturēs
Nē nu ja cilvēks kaut ko ļoti grib, tad viņu nevienā jomā nekas neapturēs. Vienīgais, ka sievietes dzemdībās un jo īpaši agrīnā pēcdzemdību periodā ir ļoti jūtīgas, jā, arī ne līdz galam adekvātas. bet tas nav iemesls viņas norakstīt, tieši otrādi - gan bērniem, gan mammām būs labāk, ja medicīniskais personāls to ņems vērā un izturēsies ar īpašu iejūtību un uzmanību - psiholoģiski labvēlīgi apstākļi mazina arī visa veida komplikāciju risku, līdz ar to mediķu darbam būs labāki rezultāti.

Par laimi, vairums mediķu tā arī dara un situācija arvien uzlabojas. Bet būtu labi, ja nebūtu arī nejaukie izņēmumi, par kuriem var lasīt tepat pieredzes stāstos.


'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)


Cucamonga

Mea

Lasot Cālī par sevi var uzzināt daudz , pašai nezināmu, lietu par sevi. Tā kā tā varētu būt norma cilvēku lietu uztverei.

Esmu jau noskaidrojusi, ka esmu īgna, pārstrādājusies, mazatalgot, nerunīga un mazzinoša persona, kam riebjas komunikācija ar cilvēkiem (un pacientiem), nevienam neko nestāstu un pie iespējas pat uzkliedzu. Īsāk sakot īstens ļaunāko murgu personāžs.

Sephora ir īpašs gadījums. Reti, pat Cālī, tādi gadās. Bet tie dara mūsu dzīves krāsainākas.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384591