Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai CV minēt darbu ārzemēs?

TheGreenGrassFlower

TheGreenGrassFlower

Dažādu iemeslu dēļ 1,5 gadus nodzīvoju Anglijā un tur arī strādāju. Tagad esmu atgriezusies uz palikšanu Latvijā un esmu darba meklējumos. Vai tā būtu laba doma CV rakstīt Anglijā strādāto darbu (darbs bija apģērbu veikalā)?

Ir dzirdēts, ka darba devēji šķībi skatoties uz aizbraucējiem un atbraucējiem, bet ja nerakstīšu, tad vēl sliktāk - paliks 1,5 gadu ilgs tukšums

Ir dzirdēts, ka darba devēji šķībi skatoties uz aizbraucējiem un atbraucējiem,
Tiešām? Esmu dzirdējusi, ka tieši otrādi.

TheGreenGrassFlower

Nu man daži labi tā stāstīja. Būtu labi, ja tā nebūtu.

Sixpārnis

Ko tad grasies stāstīt darba intervijā - ko daŗiji 1,5 gadus?

Es ieteiktu rakstīt. Un atrast darba devēju, kuri tavā CV to saskata kā plusu (dabūjot darbu tas info tāpat nāks gaismā, un tad tas būs nepatīkami).

Tāds DD, kuram tavs darbs UK ir mīnuss, tev pašai nav vajadzīgs.

ieraksti pārdevēja apģērbu veikalā 2017-2018 valsts nav jāmin, to var pieminēt pieteikuma vēstulè " uzlaboju angļu valodas zināšanas, strādājot. ... ja tas vsp ir attiecināms uz amatu kam piesakies

Skābais

Varbūt atkarīgs no vakances, bet man jau liekas, ka jāuzrāda - uzreiz norāda uz angļu valodas zināšanām. Drošībai vari pamēģināt šo uzprasīt galvumednieks.com komentāros, vai arī LinkerInā kādam requiterim pa tiešo.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

zobubirste

Es nerakstitu. Ieliktu taja laika vai nu pievilktu ieprieksejo darbu, vai ierakstitu kursus. Kaut neeksistejosu firmu. Zinu, ka daudziem ir stereotips, ka tie, kas bijusi arzemes, aizbegs turp atpakal, tiklidz bus problemas. Jo ta diemzel ari dala dara.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

man jau liekas, ka jāuzrāda - uzreiz norāda uz angļu valodas zināšanām.

Man arī tā liekas. Ja es būtu darba devējs, tad ņemtu tādu amatā, kur vajadzīgas labas valodas zināšanas.

Papildināts 04.01.2019 23:09:

Sixpārnis
(dabūjot darbu tas info tāpat nāks gaismā, un tad tas būs nepatīkami).
Kādā veidā? Ja pats neizpļāpā.

zobubirste
Uzsākt jaunas attiecības, balstītas melos? Baigi jocīgs ieteikums. Kad sadraudzēties ar kolēģiem, tāpat kādreiz izpļāpāsies, tad būs vēl nepatīkamāk.

Mans ieteikums - nekad nemelo! Pret meļiem zūd cieņa.

Skābais

kristala
Kādā veidā? Ja pats neizpļāpā.
Pieredze rāda, ka pagātnes notikumi mēdz nākt gaismā visneiedomājamākos veidos.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384653