Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai CV minēt darbu ārzemēs?

TheGreenGrassFlower

zobubirste

Jauna era

Tas ir pirmais iespaids un neatspogulos patiesas prasmes. Biezi CV ir tikai pirmais limenis, lai tiktu talak un pasa intervija pat neintereses ko 1.5 gadus dariji.

Darba attiecibas visi piepusko- gan darba devejs lejot par "izaugsmes" iespejam, gan darbinieks par savu nozimigo ieguldojumu.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Danica

Mans ieteikums - nekad nemelo! Pret meļiem zūd cieņa.
+1000

Mani novērojumi liecina, ka pret darbu ārzemēs stereotipu nav. Galvenais, ir tas, ko Tu proti šeit un tagad. Šobrīd ir tendence atgriezties un stabilizēties uz palikšanu. Neredzu iemeslu, kāpēc šiem cilvēkiem to neļaut darīt. Tieši otrādi. Jā, sīči var aizskriet atpakaļ...ar ko es domāju pavisam jaunus nestabilus puišeļus, bet neesmu pamanījusi, ka to darītu pieaugušie, kas apzinās, ka stabilam pamatam ir vērtība.

Pieredze ārzemēs ir pluss. Un ja būs švaks darbs, tad jebkurš bēgs. Arī vietējie.

Es minētu vispārīgā frāzē šo darba posmu, jo, ja būs tukšums - tik un tā radīsies jautājumi, ko tai laikā darīji. Un starp citu, darba devēji, kuriem bail no darbiniekiem ar maziem, slimojošiem bērniem, qr aizdomām skatās uz tukšiem darba posmiem - ja nu tajā audzināja mazu bērnu unnu tik sāksies slimošana?

Iepriekšējā darbavietā man bija vairāki kolēģi, kuri bija strādājuši ārzemēs, viena meitene pat bija tur uzaugusi. Ar visiem viņiem bija patīkami strādāt. Kādēļ gan lai skatītos greizi uz šādu faktu?

Katram savs

TheGreenGrassFlower
Ir dzirdēts, ka darba devēji šķībi skatoties uz aizbraucējiem un atbraucējiem,
Es neesmu dzirdējusi, drīzāk to uztver kā plusu.

garmate

Es teiktu un arī saku par savu ārzemju laiku. Tā ir pieredze.

Papildināts 05.01.2019 16:42:

Ja darbvietā nemāsi ar diviem pirkstiem, ka tur lūk ir tāaaaaaaa, bet jums te viss garām, neviens šķībi neskatīsies.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

Charly

Kad sadraudzēties ar kolēģiem, tāpat kādreiz izpļāpāsies, tad būs vēl nepatīkamāk.
Un kolēģes uzreiz skries stastīt vadībai un vadībai darīt nav ko kā celt augšā vecos CV un meklēt nesakritības Un noklusēšana nav melošana - tā starp citu.

Klemensa

Es zinu vienu firmu (tulkojumi), kur CV, kur bija minēts, ka kādu brīdi ārzemēs tika strādāti "vienkāršāki" darbi, uzreiz lidoja miskastē, īpašniekam bija tāds aizspriedums. Bet viss atkarīgs no situācijas, parasti darba pieredze ārzemēs tiek uzskatīta par plusu, jo tas netieši apliecina valodas zināšanas un spēju ātri noorientēties jaunā vidē.

Я не сдурела. Я вообще такая.

Sixpārnis

kur bija minēts, ka kādu brīdi ārzemēs tika strādāti "vienkāršāki" darbi, uzreiz lidoja miskastē, īpašniekam bija tāds aizspriedums.
Tad ļoti labi, ka tādu darbu cilvēks, kuram ir tāds vēsturisks fakts, nemaz nedabū. Paša labuma pēc.
Kāda jēga samelot, dabūt darbu, bet pēcāk ciest no tāda īpašnieka attieksmes?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384653