Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai CV minēt darbu ārzemēs?

TheGreenGrassFlower

GalvuMednieks

Pamanīju mani piesauktu un gribēju pateikt sekojošo:

1. Patīkami, ka esmu pamanīts, paldies par novērtējumu!

2. Jau šobrīd forumā pie tēmas ir vismaz 10 situācijas/jautājumi pieminēti, visi saistīti ar to, kā "pasniegt" savu darba pieredzi ārzemēs. Uz visiem šiem jautājumiem es ar vislielāko prieku sniegtu atbildes no savas pieredzes. Foruma dalībnieku komentārus es varu nokomentēt, dažus atbalstīt, pret dažiem kategoriski iebilst. Ikdienā bieži sastopos ar darba meklētājiem, kuri ir strādājuši ārzemēs.

Man ir komentārs gandrīz katram komentāram, bet es neesmu drošs, ka visi grib dzirdēt, ko es par to domāju, nevēlos būt uzbāzīgs, jo atšķirībā no citiem, es izsakot viedokli pretendēju uz eksperta lomu.

Tad piedāvāju visiem, kam interesē mans viedoklis dot kādu mājienu vai uzdot jautājumu.

Manā blogā galvumednieks.com ir šis tas par angļu valodu un diezgan daudz par CV rakstīšanu, tomēr tiešas atbildes uz forumā apspriestajām situācijām tur nav. Tātad – ja tiešām kādu interesē – priecāšos piedalīties domu apmaiņā.

Pēdējās izmaiņas: GalvuMednieks, 06.01.2019 01:45.

Klemensa

Sixpārnis
Nu un kas tur labs, cilvēks pāris gadus nestrādāja profesijā, bet noliktavā, uzreiz jānorok?

Я не сдурела. Я вообще такая.

GalvuMednieks
Uzmanīgi - speciālists! Tas par tevi.

GalvuMednieks

Danica
Klemensa
TheGreenGrassFlower

Sixpārnis

RimiDomino
Skābais
zobubirste

Tā nu sanāca, ka blogā uzrakstīju savu viedokli par šo interesanto diskusiju, un jūs visi esat tajā pieminēti. Ceru, neņemsiet ļaunā, un mūsu draudzība turpināsies līdz internets mūs šķirs.

Lasiet, šērojiet un komentējiet!

https://wp.me/p5HG8C-ca

Jūsu Galvu Mednieks

Protams, ka šķībi skatīsies, ja pieteiksies uz kaut kādu kruto darbu ar videni un 1.5 gadu pieredzi ārzemēs, jo tikai tāpēc, ka strādāji ārzemēs.

Bet ja amats atbilst izglītībai, tad neviens neko šķibi neskatās, lai vai kur esi strādājusi.

GalvuMednieks

Chamois

kapēc pieredze ārzemēs būtu vērtējama kā mīnuss? var jau būt personīgas nepatikas pret aizbraucējiem, bet tas nav profesionāli, un tev tādu darba devēju patiešām nevajag. pieredze ārzemēs, gluži otrādi, pierāda, ka cilvēks ir spējis būt atvērts, pielāgoties, prot sazināties svešvalodā.

pārdevēja .. ko meklē tagad? esmu pārliecināta, ka arī tajā atradīsi kādu trumpi. galvu augšā un nekādā gadījumā nepasniedz sevi kā slinķi-liekēdi, kura pusotru gadu sēdējusi rokas klēpī salikusi

Galvu Mednieks

Kāda jēga no tā raksta? Tas vienkārši ir šis diskusijas atrefērejums. Viņa teica to, viņš teica šito, viņa iesaistās diskusijā, viņš piemet malku. Tu varēji vienkārši šeit salikt katram komentāram pirkstu augšā vai lejā, rezultāts būtu tāds pats.

GalvuMednieks

Anastacia

Es iedomājos, ka daži gribētu zināt, ko par tēmu domā cilvēks, kuram viņi to savus CV sūta, kurš izlemj kur to CV likt, kaudzītē vai papīrgrozā.

Atvainojos, ka apgrūtināju Jūs ar burtu lasīšanu, bet man īkšķis uz augšu nešķiet vērtīgs pienesums diskusijai.

GM

Klemensa

GalvuMednieks
Nē, nu normāls sarunas atrferējums, viedoklim piekrītu, bet nu situācija no situācijas var atšķirties. Piemēram, par nemelošanu CV. Man UK nācās melot, citādi neko dabūt nevarēja, koledžas darbiem sūtītie CV beidzās ar klusumu, nu saprotu, nebija nekādas iepriekšējas darba pieredzes UK, bet viss mans LV CV, darba pieredze, valodas un kvalifikācijas tur kaķim zem astes. Jaukākais, ka es vienā no tām koledžam vēlāk mācījos un redzēju, kas pieņemts tai amatā, ko gribēju - vietējā musulmaniete, 18-20 gadi, sēdēja uz galda, kožļāja kožļeni un nezināja, uz kuru stāvu man jādodas noformēt dokumentus, kaut tas bija viņas tiešais pienākums. Toties vietējā.

Nu lūk, atmetot veltas cerības dabūt darbu savā sfērā, izdomāju, ka veikali tak piedāvā pārdevēju vietas. Sūtīju atkal CV, pildīju viņu online testus tipa Primarkos, nulle reakcijas. Nospļāvos, izmetu no CV dabus augstskolās, ierakstīju neesošu darba pieredzi LV humpalās, iegāju savā iecienītajā buķikā, kur tieši logā sludinājums, ka meklē kolēģi. Divas stundas komplektēju apģērbu dažādām dzīves situācijām, stāstīju par savu ilgstošo pieredzi LV humpalās. Lai attaisnotu to, ka neprotu ar kasi darboties, pateicu, ka veikala īpašniece nevienu tai nelaida klāt. Un tā tālāk. Nākamajā dienā jau strādāju smalkā haistrītas apģerbu veikalā un iekšēji pateicos, ka Primarkam man CV nepatika. Kad aizbraucu no turienes, biju kasu speciāliste, pratu visu un nevienam jau pat pirmajā dienā neradās aizdomas, ka tā ir mana pirmā diena kā klientu asistentei dzīvē. Nu un, ja būtu teikusi, ka nekad neesmu to darījusi, darbu nedabūtu. Da bars ar paziņām ar feikiem CV darbus ir dabujuši, ja baidās, ka zvanīs firmai pēc atsaucēm, norāda draugu telefonus un sarunā, ko šiem teikt. It kā jau tie ir meli, bet uzskatu, ka attaisnoti, ja saprātīgi pielieto.

Я не сдурела. Я вообще такая.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384653