Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai CV minēt darbu ārzemēs?

TheGreenGrassFlower

Charly

Ko? GM lasītāji sāk aptrūkties?

GalvuMednieks

Klemensa
Kā man patīk patiesi stāsti! Nopietni. Paldies!

Daži komentāri:

1. Meklēt darbu LAT no UK vai meklēt UK no LAT ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas. Tur viņiem ir cita izpratne par lietu kārtību, kas der tur, var nederēt šeit. Mans raksts bija par UK pieredzes rakstīšanu, meklējot darbu Latvijā.

2. Kamēr vien cilvēka meklējumi ir veikala pārdevēja amata līmenī, tādām lietām kā CV vispār ir salīdzinoši maza, vai nekāda nozīme, gan UK, gan pie mums. Kārtīgs CV kļūst svarīgs, kad sāc skatīties "augstāk".

3. Pie mums nav tik izplatīti, bet tur bieži sastopamie atlases "roboti" ir stulbi. Visiem iesaku darīt kā Jūs – nerakstīt anketas "bāzēm", bet iet iekšā birojā un rādīt sevi dzīvē.

4. NEVIENS PADOMS NEDER VISĀM SITUĀCIJĀM! NEVIENA PIERDZE NAV IZMANTOJAMA VISĀS SITUĀCIJĀS!

GM

garmate

Da bars ar paziņām ar feikiem CV darbus ir dabujuši,
Feikos datus CV var rakstīt, ja zini, ka tiksi galā ar darbu un ja ne pratīsi uzreiz, tad ļoti ātri apgūsi. Manā āaarzemju pieredzē ir lietuviete, kas saimniekam bija smagi samuldējusi, nepadomājot, ka ātri vien būs redzams, ka abas rokas kreisās un ar veicamajiem darbiem ir ļoooti tālās attiecībās.

Smejiet savus gaišus smieklus,

Dejojiet uz virves, dejojiet uz virves!

Gan jau kāds jūs redzēs, gan jau kāds jūs dzirdēs.

Lalala, lalala, laalalalalala...

GalvuMednieks

Charly
Nesūdzos. Šodien pāris simti ir. Un Jums kā – cik ir pēdējam Jūsu rakstam?

GM

Charly

GalvuMednieks
Nu tas simtnieks jau ir pateicoties reklāmai cālī

GalvuMednieks

Charly
Un vai tas ir kaut kas nosodāms? Vai es Jums kaut kā traucēju?

GM

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384653