Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecîba ar fraxiparine un trombo ass

kerolaina

Līdz kurai ned jums bija jāšpricē fraxis un jālieto trombo ass? Mana dr ieteicās, ka līdz 36. ned, bet tad sanāk, ka vēl mēnesis jāstaigā nezinot kā tās asinis tur cirkulē un vai viss labi? varbūt jāpajautā vēl kādam speciālistam viedoklis, jo esmu dzirdējusi, ka daudzas lieto fraxi līdz pašam dzemdību noliktajam datumam, kā jums bija?

visu gr.laiku un 6ned.pēc dzemdībām,jo tad lielāks risks uz trombu veidošanos! Un to es zinu uz 100%!!!

Papildināts 06.01.2019 12:49:

es runāju par fraxiprine,thrombo ass būs pēc smagās artilērijas!

Papildināts 06.01.2019 12:50:

un NOTEIKTI pajautā,kādam citam speciālistam par to visu,jo tās ir muļķības!!!

kerolaina
Lietoju jau kopš grūtniecības sākuma. Šobrīd 24w un nekas neliecina par to, ka doks ņems nost. Viss ir atkarīgs no diagonozes, ja tiešām ir trombofīlija, tad lieto visu grūtniecību.

Nebaidies sapņot, jo tikai cilvēkam, kuram ir sapņi, ir iespējas tos piepildīt.

kerolaina
Man gan nav trombofīlija, bet neliela novirze, bet fraxi špricēju no pozitīva testa un špricēšu līdz dzemdībām plus dažas nedēļas pēc tām. Trombo ass nelietoju.

Papildināts 10.01.2019 21:10:

Šobrīd rit 12.nedēļa.

Papildināts 10.01.2019 21:11:

Eju pie dr.Barkānes.

Minkans

Špricēju līdz beigām + 6 nedēļas vēl pēc tam. Trombo ass nelietoju

lunatka

Ja fraxi lieto, tad lieto visu grūtniecības laiku un 6 nedēļas pēc tam.

Meitenes, kam jau piedzimuši - vai fraxi nozīmē paaugstināta riska dzemdības? Vai fraxi automātiski nozīmē ķeizargriezienu?

sunny droplet

PeleksSusurs
Vai fraxi automātiski nozīmē ķeizargriezienu?
Man skaidroja, ka tieši ķeizars ir riskantāk. Mani divi fraxiparīna bērni dzimuši paši. Iespējama komplikācija var būt pārlieku stipra asiņošana. Man nebija.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

eli25

PeleksSusurs

Fraksiparīnam pašam par sevi nav nekādas saistības ar dzemdību veidu. Jāpārtrauc lietot ideāli vismaz 12h pirms dzemdībām (loğiski, ka var gadīties visādi, bet tas ir ieteicamais).

Fraksiparīna lietośana protams paaugstina asiņošanas risku - jo asinis ir šķidrākas.

Ķeizargriezienā asiņošanas risks ir lielāks nekā dabīgās dzemdībās, līdz ar to labāk dzemdēt vagināli. Jo fraxis +ķeizars asiņošanas risku tikai palielinās.

Bite33

Vai šeit ir kāda, kas lietojusi Hjertemagnil vai Trombo Ass bez fraxiparīna? Cik nedēļās pārtraucāt un vai viss bija ok? Man šodien sākas 35.ned., daktere saka, ka jālieto līdz 36.un tad viss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384715