Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecîba ar fraxiparine un trombo ass

kerolaina

MisisLuu

Bite33
Mani kardiologs pirms nedēļas ( 32vās nedēļās) uzlika uz kardio aspirīna un teica ka jādzer līdz dzemdībām un vēl kādu laiku pēc tam, kamēr nostabilizējas spiediens. Zāles jau bija norīkojusi ginekoloģe jo man sākās sāpēs starpenē, kāju sākumā kur daktere pamanīja palielinātas vēnas. Kardioloģe tikai koriģēja devu.

Bite33

MisisLuu
Ooo, šo gan es dzirdu pirmo reizi. Cik liela deva Tev? Es uztraucos, ka ja pārtraukšu-tās asinis paspēs sabiezēt un vai mazajam nenodarīs kādu ļaunumu.

MisisLuu

Bite33
100mg no rīta. Tieši runājām par to ko biju dzirdējusi, ka jāmet nost. Viņa to noliedza, sakot ka tieši pēc dzemdībām risks uz trombiem pat pieaug

Reda2

Bite33
Es arī visu grūtniecības laiku līdz 36. nedēļai lietoju Thrombo Ass. Man bija plānots ķeizars 39. nedēļas pašā sākumā. Pirms tam biju aizbraukusi uz Stradiņiem uz konsultāciju, un tur man arī teica, lai 36. nedēļā metu nost. Tās dažas dienas, ko sabijām slimnīcā pēc ķeizara, man potēja Fraxiparine.

Bite33
Lietoju Trombo Ass līdz 37. Nedēļai kopš grūtniecības sākuma. Daktere lika pārtraukt lai dzemdībās nav stipra asiņošana, ko tas var izraisīt.

hailite

Man ir palikušas divas kastītes ar fraxiparīnu 2850 0.3, ja nu kādai vajag varu notirgot.

Man bija jālieto līdz dzemdībām dēļ novirzes vienā no rādītājiem un diviem MA.Bija arī smaga asiņošana dzemdībās.

Varu atdot 25 šļirces fraxiparinu 0.3 devu.

Sveikas!

Velējos pajautāt un uzzināt - vai drīkst lidot,doties ceļojumā,ja visu grūtniecības laiku būs jāšpricē Fraxiparian? Ceļojums sanāktu ap 5.grūtniecības mēnesi. Lidojums 4h.

Varbūt kāda ir sastapusies ar šo visu?

Pie ārstes vēl tikai došos,bet vēlētos uzzināt arī jūsu domas.

Paldies!

raCoony

Sapnotajaa

Ja citu problēmu nav, tad drīkst.

Es līdoju 29.nedēļā. No ārstes bija ieteikums līdojuma laikā izdzert vismaz 0,5 l ūdens un 2 reizes izstaigāties pa lidmašīnu.

Arī fraxiparine šprices bija jāņēm līdzi lai pietiktu visam ceļojumam (tos liku bagāžā kopā ar izdrukātu recepti).

Papildināts 02.07.2019 17:08:

P. S. Man bija 2 stundu līdojums

raCoony
Liels paldies par atbildi.!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384715