Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecîba ar fraxiparine un trombo ass

kerolaina

Lietoju Clexane, jo ir trombofilija. Pēc dzemdībām vēl 6 nedēļas būs jālieto lielākās devās

Sapnotajaa

lidot drīkst, pajautā, lai Dr uzraksta zīmi angļu valodā, katram gadījumam. Un zāles noteikti liec rokas bagāžā. Visu ceļojumu(asv) ņemu zāles rokas bagaza, un atgriežoties mājas, pēdējā lidojuma ieliku lielajā bagaza, un protams, mums pazuda somas, taka mazums, ja nav mājas visas zāles utt, tad labāk turēt visu pie sevis. Lieks stress.

man fraxiparine bija jasprice līdz 36. Ned.

NOVEMBRIS86

Sveikas! Jautājums tām, kuras jau iepriekš zināja, ka būs jālieto Thrombo ASS grūtniecības laikā. Vai lietojāt tikai pēc pozitīva testa VAI ARĪ JAU PIRMS, plānojot mazuli. Man ir lupus antikoagulants 1.2 vāji pozitīvs. Daktere teica, ka grūtniecības laikā būs jālieto aspirīns. Protams, pajautāšu viņai, bet vēlos dzirdēt arī citu pieredzi - vai nevajadzēja profilaksei lietot jau ātrāk?

Tas meitenes kas lietoja Trombo Ass jums kāds bija iemesls ka lika dzert šis zāles?!Vai mazuļi piedzima veseli?!

Karla2018

Sāku lietot, kad jau biju stāvoklī, bet daktere teica, ka var sākt lietot ātrāk. Teica, ka galvenais sākt lietot līdz 8.grutniecibas nedēļai, jo pēc tam it kā vairs neesot jēga. Man bija preeklampsija iepriekšējā grūtniecībā, bet, cik saprotu ir arī citi iemesli, kad jālieto. Aspirins un visi šie preparāti šķidrina asinis un mazulim neko nenodara.

Līdz 38.nedēļai. Lika uzreiz līdzko apstiprināja grūtniecību.

Papildināts 27.12.2019 21:19:

Trombo Ass.

sunny droplet

NOVEMBRIS86
Sāku lietot pirms grūtniecības.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

NOVEMBRIS86

sunny droplet

Paldies!

Iespējams, ka internetā esmu salasījusies visādas pasakas, bet esmu lasījusi, ka dažas dienas pēc ovulācijas (ap teorētisko implantēšanās laiku) nevajagot dzert Thrombo ass, jo tas traucējot šim procesam. Vai Tu dzēri visu laiku vai ievēroji šādus vai citus izņēmumus?

sunny droplet

NOVEMBRIS86
Pirmā grūtniecība bija neveiksmīga un pārtrūka 31 ned, tad nezināju par diagnozi, uzzināju pēc tam.
Dažus mēnešus vēlāk sāku dzert Thrombo Ass, neko nepauzēju, vēl dažus mēn vēlāk iestājās GR. Jāņem vērā, ka, lietojot asins šķidrinātājus (man pie GR iestāšanās bija jāliek klāt arī fraxiparīna šprices), var būt nelielas smērēšanās.
Otrā grūtniecība rezultējās ar veselu puiku, lai gan dzemdības bija smagas (bet sarežģījumu saistībā ar diagnozi nebija).
Trešā grūtniecība. Arī sāku dzert ThromboAss jau pirms GR, diemžēl GR neattīstījās, 7 nedēļās konstatēja MA, auglīti it kā tā arī neieraudzīja. Diagnoze tukša augļa ola.
Ceturtā GR iestājās neplānoti, tiklīdz sapratu, ka esmu stāvoklī, tā sāku dzert ThromboAss un skrēju pēc receptes fraxiparīnam. Viss veiksmīgi, rezultātā vesela meita.
Bet ar šī lietām ir neprognozējami, nekad nezini, kā būs, diemžēl.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384715