Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

maternitātes pabalsts.

Vita888

Cik ilgā laikā izmaksā maternitātes pabalstu 1.daļu?

kadetiite

Iesniedzu otrdien, 14.05.naudu ieskaitīja jau piektdien, 17.05

kadetiite
Man līdzīga situācija. Kā Tev beigās aprēķināja?

kadetiite

Man ļoti labi aprēķinaja. Aprēķināja no tiem mēnešiem, ko biju nostrādājusi. Beigās sanāca pavisam skaisti, jo ieskaitīja prēmiju 3 algu apmērā, un atvaļinājuma naudu kaut kā paspēju skaisti sarēķināt un ieskaitija to pēdējā mēnesī, piemēram, dekrēts no maija, tad kā pēdējo mēnesi skaitā februāri. Februārī gāju atvaļinājumā un sanjemu gan algu par janvāri, gan uzreiz atvaļinājuma naudu mēnesi uz priekšu. Sanāca divas algas =) A tas, ka marts tukšais mēnesis, to neskaitijas jau.

Bet kā ir dekrēta atvaļinājumā ar elektroniskoo darba grāmatiņu?

Baibish

Tagad jau man šķiet ir tikai elektroniskās darba grāmatiņas. Vai tas ir arī kautkur vēl papīra veidā? VSAA jau redz visas iemaksas.

Protams. Es biju domājusi par nodokļiem piemēram par to progresīvo kas 2x gadā mainās. Un ir aile kur var atzīmēt nepiemerot progresīvo nodokli. Domāju par to kad atgriezīšos darbà vai nebūs izveidojies mistisks parāds.

Baibish

Ā nu par tām lietām gan nemācēšu palīdzēt. Saprotu kas un kā jādara ir jau strādājošam cilvēkam, lai neizveidotos tas parāds, bet pēc dekrētiem gan nezinu kā tur tas viss aprēķinās.

Grd_Grd

Baibish
2x gadā nemainās nekāds progresīvais, bet gan neapliekamais minimums. Atgriežoties darbā visiem VID automātiski pēc dekrēta aprēķinās 230€, mans ieteikums - ieķeksēt, lai nepiemēro, tad pat ir cerība iesniedzot deklarāciju dabūt ko atpakaļ.

Papildināts 10.07.2019 12:10:

Bka laikā nekādi nodokļi nav jāmaksā, nekāds parāds izveidoties nevar. Ja nestrādā algotu darbu vai nav pašnodarbinātais, kas veic soc.iemaksas.

Hiacintte

Baibish
Kad atgriezīsies no BKA, atzīmēsi nepiemērot neapliekamo minimumu un viss. Parāds nevar būt, ja nav strādāts.

Maksās par faktiskajiem nostrādātajiem mēnešiem, šajā gadījumā neko neaizstās ar 70%, būs labi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384809