Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik reāli pārcelties ar bērniem?

shukinjsh

gribammeitinu2018
Kāpēc tik neadekvāta agresija? Neesi dabūjusi, vai pilnmēness slikti iedarbojas?

gribammeitinu2018
Neizprotu Tavu vēlmi izgāzt uz mani savas negācijas un neizdevušos dzīvi. Par prasmēm un izglītību es nesūdzos. Latvijā (no malas skatoties), man ir veiksmīga karjera. Un man ir gan savs kabinets {iegādāts īpašumā, ne īrēts), arī uzņēmums (patiesībā mazi, bet vairāki), ārpakalpojumu sniegšana grāmatvedībā un vēl blakus nodarbošanās. Jā, man vienmēr ir bijis prieks pilnveidoties un papildus darbam esmu a mācījušies visu laiku un daru to joprojām (šobrīd apgūstu zviedru valodu) un tiešām to neuzskatu par savu sliktāko īpašību. Priekš Latvijas nopelnu pietiekami, lai būtu kauns sūdzēties par ienākumu apmēru, bet ne naudā ir laime. Runājot par bērniem - abi bērni runā angliski ļoti labi, krieviski saprot un mazliet runā. Aizvien vairāk pētot Zviedriju, redzu daudz vairāk nākotnes iespēju bērniem kā Latvijā. Apgūt skandināvu valodu bērniem nāks tikai par labu tālākā karjeras veidošanā, kaut vēlāk atgriežoties Latvijā. Šobrīd vēl neesmu izlēmuši, bet esmu sarunājusi tikšanos uz vietas Zviedrijā, ir sarunāta dzīvesvieta, darba vieta, ja izlemšu par labu braukšanai. Meita arī vēlas pārmaiņas un uzskata, ka tas būtu labs sākums jaunai dzīvei. Man būtu jāsāk viss no nulles, bet ja visu pārdotu, kas man ir Latvijā, būtu sākuma kapitāls.

Papildināts 19.01.2019 16:33:

Par gadiem... Tuvāk 30 kā 40

Papildināts 19.01.2019 16:44:

Liels paldies par komentāriem, ieteikumiem, kas ir bijuši pārdomāti un konstruktīvi, mana tēma ir kļuvusi populāra un apspriesta, tas norāda, ka diezgan aktuāla ne man vienai. Daudz esmu domājusi par šeit saņemtajiem komentāriem, īpaši par izdegšanas sindromu, iespējams, ka tā, tomēr atceroties savas sajūtas atrodoties kaimiņvalstī un strādājot sanatorijā rehabilitācijā neilgu laiku, lai pilnveidotu zināšanas, jutos daudz laimīgāka. Līdz šim esmu apsvērusi arī vienkāršinomainīt pilsētu Latvijā. Mans lēmums viennozīmīgi būs pārdomāts, neko nedaru ne apsverot visus ieguvumus un zaudējumus.

Papildināts 19.01.2019 16:52:

šajā diskusijā paustais viedoklis par sevis pilnveidošanu, izglītību, zināšanām un to likšanu lietā gan Latvijā gan ārvalstīs mani mazliet šokēja...(cilvēki neiegūst diplomus, lai tos noliktu plauktiņā, tas nav "papīrs", tās ir zināšanas, kas paver iespējas) Tiešām, tiešām jūs kā iegūstat vienu izglītību to vairs ne papildināt, neko jaunu nemācaties papildus darbam? Nevieni kursi, neviena biznesa ideja, kuru cenšaties realizēt? Pat manai meitai ir divas nodarbošanās, kuras nes peļņu... Nelielu, bet tomēr...

Mazliet bažas par to, ka mana pārcelšanās (ja tāda notiks), ietekmēs arī cilvēkus, kas nav mana ģimene, kā viņi to uztvers ( es ticu, ka visas lietas ir sakārtojamas, daba tukšumu nemīl, un neviens nav neaizvietojams,bet ne visi, tā domā).

gribammeitinu2018

Semolina

Atbildetu uz tavu jautajumu, ja nebutu pedeja teikuma. Ar tik zema domasanas limena cilvekiem nesarunajos.

Shukinsh

Man liekas, ka tev galvaa ir pamatiga putra, jo murgo te kaut ko par "veiksmiigaam karjeraam", bet ar masaazaam nodarbojies?! Ja ir laba karjera un dzive, tad "jauns sakums" nav nepieciesams. Viss vinai esot sarunats, bet tad atkal vai kadam majstradnieci, kur 2 berni ari dzivot vares, nevajagot? Vispar negribas tajaa sluraa iedzilinaaties; jo aatraak taadi kaa temas autore no Latvijas izbrauks, jo labaaks genofonds mums paliks!

gribammeitinu2018
Vismaz Latvijā paliks inteliģenta, psiholoģiski nobriedusi sieviete, kura papildinās (cerams, ka Tev sanāks) Latvijas genofondu ar lieliskiem gēniem. Citām karma, citam Dieviņš, bet lai vai kā, viss ko vēli citiem atnāk Tev atpakaļ simtkārtīgi jau tagad, varbūt esi to pamanījusi. Lai Tev veiksmīga dzīve!

Lai veicas!

P.S. Gribammeitinu laikam vnk nojūgusies.

shukinjsh
Kad cilvēki sāk mētāties ar karmām, man top skaidrs, ka lāga neiet. Grasījos rakstīt-Ok, esi uzņēmīga, viss sanāks. Bet kā sadzirdu par simtkārtīgo atpakaļnākšanu saprotu, ka runā ne īsti dzīves lutekle.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga

Es noteikti ticu augstākam spēkam un to, ka dzīvēs laikā mācāmies ne tikai profesionālajā sfērā. Laimes lutekle tiešām neesmu, bet arī kā nelaimes čupiņu uz vispārējā pasaules fona nejūtos. Ir lietas, kurās man veicas vairāk kā vidusmēram, ir lietas, kas ir bijušas gaužām neveiksmīgas, bet, iespējams, mani kā personību ir pilnveidojušas vairāk kā veiksmes. Novēlēt otram to, ko viņš vēl citiem ir tikai pieklājīgi, bet tas pat nav jānovēl, ir diezgan izteikts bumeranga efekts ikvienai darbībai, ko veicam. Es sevi nebūt nevērtēju kā perfektu, bet ikviens, kas aizskar manus bērnus (kā to izdarīja gribammeitinu2018 runājot par manu genofondu, ko esmu atstājusi Latvijai) ir pelnījis vismaz aizrādījumu no manas puses, tiešām neatļaušu nevienam aizvainot manus bērnus arī virtuāli ne.

solar wind

shukinjsh
Izsaktās, ka esi nolēmusi par labu Zviedrijai. Ja man būtu jāpārvācas vienai ar bērniem, tad apskatītu šādus variantus:

1. brauktu tikai jau ar parakstītu darba līgumu kabatā

2. jau tagad bērni sāk apgūt zviedru valodu

3. vecākā meita šeit pabeidz mācību gadu un tad pārceļas. Labs variants, ja darbu varētu uzsākt tur tagad, atstāt bērnus vecvecāku gādībā uz pāris mēnešiem, pati iekārtotos tur, saprastu kas ir kas un tad vasarā vai tās beigās pārceltos arī bērni.

4. būtu gatava, ka nekas rozā pirmajos gados nebūs, taču ar neatlaidību un gudru plānošanu visu var dabūt gatavu.

Vispār - nekas nav neiespējams.

ilzemuc

shukinjsh
Ļoti piekrītu solar wind

ar bērniem, citā valstī, bez valodas zināšanām... oi, oi, oi. Tas nav tas pats, ka esi viens kā pirksts un vari atbraukt atpakaļ, kad sagribas.

Noteikti sāc ar valodas pamatapguvi- Rīgā iespēju netrūkst. Noteikti skaties uz valsti, kur tev ir kāds draugs/paziņa/radinieks, kas varētu kaut pa telefonu palīdzēt kaut kādās ekstrēmas situācijās. Tad, kad ir bērni, pieaugušais vairs nevar atļauties būt vieglprātīgs un paļauties uz likteni. Vajadzētu tomēr plānot, domāt, nodrošināties un būt plānam B.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384935