Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik reāli pārcelties ar bērniem?

shukinjsh

shukinjsh
Nekas nav neiespejams. Es viena ar diviem berniem parcelos uz citu skandinavijas valsti. Neteiksu, ka bija viegli, bet viss ir izdarams. Man vienigi berniem cits vecums bija. Nu jau 10 gadi apkart, berni lieli, priecajas, ka esmu viniem devusi iespeju dzivot seit.

Ar alimentiem no ugf gan vairs nerekinies. Diena, kad aizbrauksi, vknk parstas maksat. Bus japieprasa jaunaja mitnes valsti. Vismaz maneja maksa un piedzen no teva. Tikai ne jau vairs latvijas minimumu, bet vietejo. Jo berniem jadzivo un jāiztiek seit, ne latvija.

Cucamonga
gan Itālijā (es esmu māsa )
Saki, lūdzu, vai Tu arī Itālijā par māsu esi strādājusi?

kļavas lapa
Itālijā nē. Tolaik alga bija nekonkurētspējīga-valsts slimnīcās, mēģināju iekļūt divās Vatikāna slimnīcās - tur nevajadzēja, tur vispār ar personālu nav problēmu. Tad nu atmetu idejai ar roku. Paliku visa tūrismā.

Papildināts 08.03.2019 01:18:

Manus dokumentus gan pieņēma un akceptēja.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
Es par 220eur varu Vīnē Brigittenau noīrēt dzīvokli

Tiešām?? Nu, es saprotu, ka tas būs maziņš dzivoklītis, bet vai tiešām tik lēti?? Tas par mēnesi? Starp citu, šinī sakarā, kā Austrijā ir ar māsu darbiem un vai viegli piereģistrēt māsas papīrus, lai varētu strādāt?

rosmarin
Pati esmu gājusi tam cauri. Vajag tulkot, notariāli apstiprināt un dabūt diploma atzīšanu.
Vai vispār viegli izdarāms? Man sākotnējais māsas diploms arī vecais, 1996.gada. Un tad man vēl ir arī papildus iegūts 1.līmeņa diploms. Kā tā atzīšana notiek dabā?? Var visu izdarīt pa pastu jeb klātienē kādā iestādē? Man vecais diploms iegūts skolā, kura jau sen kā slēgta. Vācijai jau noteikti interesē, cik stundu apmērā katrs priekšmets apgūts, jo vecajā, 1996.gada diplomā tas nav iekšā. Starp citu, vai pietiekošas vācu valodas zināšanas ir jāuzrāda diploma atzīšanas procesā jeb to parasti darba devējs novērtē?

220 bija pirms...14-15 gadiem. Un papildus apkure, ūdens, elektrība. Ūdens -izlietne virtuvē. Duša un WC (2 gb) slēdzamas kāpņu telpā uz 4 dzīvokļiem.

Papildināts 08.03.2019 19:56:

Dzīvoklītis mazs-divas caurstaigājamas istabas ar virtuvi-priekštelpu uz 32-35kvm.

Man tolaik bija TIKAI vecais 1994.gada diploms. 1.med.skola (tagad koledža) atestējas bez problēmām.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Cucamonga
220 bija pirms...14-15 gadiem
Skaidrs...es jau domāju, ka izklausās nereāli šodienai.

ilzemuc

kļavas lapa
Par tām valodas zināšanām- Vācijā ir profesijas, kuras atzīst, ja ir arī vismaz viņu noteikts valodas līmenis (protams par pierādījumu ir sertifikāts). Citreiz nepieciešami speciāli kursi, kā tālākizglītības, lai atzītu diplomu. Katrai profesijai kaut kas cits.

Man valodas kursos bija medmāsa poliete. Strādāja par medmāsu (īsti gan neesmu par to pārliecināta) ar automašīnu, kas apmeklē pacientus mājās. Nāca uz valodas kursiem, lai varētu iegūt labāku papīru, līdz ar to labāku darbu/amatu un algu. Kā viņa izteicās- esot jāstrādā daudz, cītīgi, ļoti sevi jāpierādot, bet tā pat maksājot mazāk un attieksme sliktāka nekā vācietēm. Nesaku, ka tā ir visur, bet tas ir tas, ko viņa teica pēc 8g Vācijā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384935