Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Cik reāli pārcelties ar bērniem?

shukinjsh

Kam ir problēmas-tam tās sekos visur. Kas visu tver viegli, ir mobīls-tam problēmas risinās pašas no sevis.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Izlasīju par opciju sameklēt vīru

Papildināts 10.01.2019 21:56:

Ieliku darāmo darbu sarakstā - must do

Papildināts 10.01.2019 22:01:

Bet, ja godīgi, ir labi, palasīt viedokļus un sev galvā salikt gan plusus gan mīnusus. Drosmīgiem pieder pasaule, tas tiesa. Par cīnīšanos - cīnos šeit, gribas beidzot mieru un harmoniju. Mērķis nav nauda, bet tieši kā Sindy saka, izbeigt skriešanu, sišanos ar galvu sienā.

shukinjsh
Par cīnīšanos - cīnos šeit, gribas beidzot mieru un harmoniju. Mērķis nav nauda, bet tieši kā Sindy saka, izbeigt skriešanu, sišanos ar galvu sienā.
Ja nu gadījumā izdegšanas sindroms pie vainas, tad pēc pārcelšanās tas no sevis tāpat vien nepazudīs. Tas tā, pārdomām tikai.

Rosalia

shukinjsh
Viss jau skaisti, bet kurš pieskatīs tavu 7-gadīgo bērnu, kamēr strādāsi? Beigās būs kārtējais raudamgabals par atņemtajiem bērniem.

lindabitena

dreamgirll
Ari skolas berniem nav problemas uzsakt skolu parastaja skolà. Valodu iemàcàs àtri.

Par Vàciju nevajag stàstít, ko viena tante teica. Katrai darbîbai ir bijis noteikti savs iemesls.

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

lindabitena

Daudzās problêmàs, kuras te rakstu, nemaz nesaskstu problému.

Pirms kaut kur parcelas viss jaizosna.

Es- Vacija- berni no 6 gadi skola no 7.30-11.00 , skolas Horts no 6-7.30 un no 11-16. bernus skolas autobus pec horta ved majas. Darba stundas Vacija no 5-8stundam, vairak varbut tik rupnicas. Ja labi gribas valodu var iemscities vai sakt macities. Vacija mazis masas un bralus driks pieskatit jau no 13 gadu vecuma. Med diplomu var nosutit atzit, tagad loti mekle med personalu no arzemem.

Meklet un sapnot, rekinat un viss izdosies.

Par geamatvedibu tiesam nav ko sapnot, tas tad te jamacas no jauna.

Med varbut kaut kā atzīs, atkarībā, kas par med izglītību. Varbūt kādā Rehabilitacijas centra stradat. Vai ambulante kopsana.

Dzivosanu meklét piepilseta un ar darbu. Tur vairāk izredzes un nav tik dārgi.

Amsterdama un Somija pietiktu tik ar anglu valodu, tad iemācītos ar laiku.

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Tā kā vairāki tuvi radinieki dzīvo Īrijā, uzskatu sevi par kompetentu runāt par šo tematu.

Uz UK es breksita sakarā uz dzīvi pārcelties pat neplānotu...

Tātad par Īriju. Nespēju iedomāties, kā tu ar diviem bērniem tur noīrētu mājokli jau neklātienē no Latvijas. Neviens tev tādā veidā neko neizīrēs. Dzīvokļi ir grūti dabūjami un dārgi. Bez sociālā numura un patstāvīga darba izīrētāji ar tevi pat runāt nesāks.Tātad iespēja ir tikai tad, ja ir kādi pazīstami, pie kā vismaz uz laiku apmesties. Nu, vismaz uz trim mēnešiem - pusgadu.

Jaunāko bērnu nav jāatstāj bez uzraudzības pēc skolas, priekš tā ir ārpusskolas grupas, bet tas maksā dārgi. Ļoti dārgi. Ja pieskaita klāt dārgo īri, tad nevaru iedomāties, cik tev ir jāpelna, lai šo visu varētu realizēt.

Var mēģināt mazpilsētās, kur īre lētāka un var atrast kādu latvieti, kas bērnu izņems no skolas un pieskatīs, bet nevaru iedomāties, kā tu to paveiksi svešā vietā, ja nav priekšā neviena pazīstama.

Uz valsts dāsnumu vari necerēt, tie laiki sen jau pagājuši.

skaa

shukinjsh
Bet kāpēc tu domā, ka kaut kur citur nev būs vieglāk? Protams, ka izdarīt var visu ko, bet realitātē dzīve ir dzīve un lielos vilcienos tā ir vienāda visur. Nac te ārzemēs nekāda pārlaimības zeme, kur viss perfekti sakārtots. Tas ir mīts. Jā, daudz kas ir gadu gaitā stabilāks. Labāks sociālais nodrošinājums, bet tas nenozīmē, ka dzīve ir vieglāka. Arī te darba devējs tevi var uzmest, nemaksāt algu, oficiālajās iestādēs izturēties vēsi un neiecietīgi. Jāsitas būs tāpat, kā Latvijā. Sākumā jau no noteikti. Es ieteiktu vēlreiz kārtīgi pārdotmāt visu, vai tiešām ir vērts dzīties prom, jo īpaši, ja ir savs bizness, īpašumi un esi viena ar 2 bērniem. Ja tiešām esi izdegusi, labāk iet uz terapiju un savest sevi kārtībā. Aizbraukšanas uz citu valsti neko nerisinās. Iespējams tieši otrādi - vel saasinās.

skaa
Vai tiešām bez banālas aģitācijas un propagandas iztikt nevarēji, ja tev nav nekā konkrēta, ko teikt?

Mia_C

Nu, par to bēgšanu no problēmām arī vēl var diskutēt... Pati savulaik no Latvijas devos prom tieši tā iemesla dēļ, ka viss bija līdz kaklam. Protams, zināju, ka sākumā būs grūti visur. Protams, zināju, ka nav tāda viena laimes zeme un ka man nekas netiks pienests klāt uz paplātes. Bet man bija mērķis - sākt jaunu dzīvi jaunā, nepazīstamā vietā, sākt visu no nulles, iepazīt pilnīgi jaunus cilvēkus, citu valsti, tās tradīcijas, kultūru un valodu. Vai to varētu saukt par bēgšanu no problēmām? Nez, gan jau vienmēr atradīsies kāds kurš to nosauks tieši tā, bet... dzīve ir tikai viena un tolaik man tiešām nebija ne mazākā vēlme censties risināt kaut kādas problēmas, iet pie terapeitiem, censties sakārtot savu domāšanu, jo, atklāti sakot, gribēju vienkārši tikt prom, mainīt vidi un visu sev apkārto esošo. Jā, sākums nebija viegls, daudz kam izgāju cauri, taču, tai pat laikā, ar laiku jutu, ka esmu pamatīgi mainījusies un mainījusies ir arī mana iekšējā pasaule. Vide tiešām VAR mainīt cilvēku. Ja vienā valstī ir tas izdegšanas sindroms un "man-viss-līdz-kaklam" sajūta, tas nenozīmē, ka citā valstī būs tieši tāpat. Ja cilvēkam ir vēlme sākt jaunu dzīvi citur, tad es esmu ar visām četrām par un nekad nesapratīšu lielos atrunātājus. Protams, nekur nav viegli (sākumā), taču teikt, ka vides maiņa neko nedos un visur būs tāpat kā Latvijā... nu, nav tā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384935