Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iebēvējamā cepeškrāsns

Baibina2

Pērciet, meitenes, ar attīrīšanas funkciju. Nopietni. Tas ko tur tas vīrietis ar dīvaino runas stilu raksta, ir fufels. Nekas nav jāpārtira pat vidējās klases cepenei pēc pirolizes. Un tas ir nesalīdzināmi .

Tvaika funkcija ir lieliski. Lai gan pieņemu, ka , ja viņa ir tāda pavisam ekonomiskā varianta , tad vēl ekonomiskāk to pašu rezultātu var sasniegt ar bļodiņu udens gatavošanas laika.

teite

Kad pirku savējās, pirolizi apzināti neizvēlējos un nejūtu ko zaudējusi.

Viena fīča trūkst, kas medz būt - ja ieslēgts ventilators lai atvēršanas brīdī apstājas. Var jau pārslēgt manuāli uz citu režīmu, bet ta ka cepu ne reti, tad šis iekritis sirdī kā mazais mīnusiņš.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

kristel

teite
Nesapratu, kam jāapstājas?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Indza

kristel
Propellerim kas krāsns dziļumā. Manējai apstājas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza
Tev kruta plīts, jābrauc ciemos cept!

kristel

Hm, es nekad neesmu pētījusi ko dara propellers kad virinu durvis. A tas ko maina - apstājas vai nē?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

teite

kristel
Ja tu neesi manījusi, tad ļoti iespējams, ka tavai apstājas. Atverot durvis tvaiku dzen sejā

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

kristel
ko dara propellers kad virinu durvis
Nu tas dīvainais vīrietis rakstīja, ka iepūš sejā karstuma vilni, kad atver.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

kristel

Ā, es to penteri nelasīju otreiz (kaut kur šo jau manīju), bet nupat palasīju un atcerējos ka gribēju uzjautāt - kas domāts ar sietu pie propellera? Siets tak ir priekšā propelleram. Ķipa jāliek otrs siets - savs?

Bet karstuma vilnis taču ir vienmēr atverot durvis. Vienīgi ja pēc tam bakstās pa plīti, tad varbūt nedzen jaunu karstumu virsū. Es beiži mēdzu pannu izņemt un tad pabakstīt kas man tur bakstāms. Bulciņām, maizītēm krāsu tāpat redzu caur stiklu, bez liekas virināšanas.

Indza

Lecamaukla

Plīts ir monstrs! Vīlē tik šurp!

karstuma vilnis taču ir vienmēr atverot durvis.

Tādu sutu kādu ģīmī vienmēr saņēmu no savas vecās krāsns, ar šo krāsni neesmu piedzīvojusi.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384961