Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iebēvējamā cepeškrāsns

Baibina2

Ja patīk gatavot, var atļauties dārgāku plīti, es gan ieteiktu atlikto startu. Ļoti laba fīča! Ieliec, uzliec laiku, kad jābūt gatavam, brauc uz kalnu slēpot, atbrauc viss ir gatavs, liec uz šķīvja savas vakariņas, nekāda lieka laika patēriņa.

Man kaut kā bail atstāt plīti vienu darboties.

teite

Manai arī ir atliktais starts. Bet neesmu lietojusi, jo parasti ēdienam sekoju līdzi +/- uz aci un atstāt uz pliku taimeri neriskēju. Pie tam neatceros vai tagad izdomaju vai kā, bet šķiet, ka nebija automātiskā izslēgšanas funkcija. Tā varētu būt? duezgan stulbi var sanākt, ja pati neizslēdzas (uzlieku uz 17 cepties ar domu, ka 18 būšu mājās. Aizkavējos par stundu, paika uz miseni pēc 2h cepšanas)

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

kristel

teite
Taimeris iziet un viss, necep. Bet manuāli pašam pēc tam plīts jāizslēdz, jo "deg" displejs un mana laikam kaut ko klusi īdēja no sērijas "nāc un izslēdz mani tomēr".

Papildināts 10.01.2019 16:58:

Es trauķeni atstāju uz atlikto. Cepenei nezinu vai ir tāda funkcija, bet arī diezin vai atstātu.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

teite

kristel
Trauķenei tomer savādāk, izvēlies režīmu un aizmirsti, sačakarēt neko nevar.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ā, taimeris ir tam, lai tjip ieslēgtos pati un izslēgtos? Es bij domājusi, ka taimers ir tas, kurš skaļi bļaus, kad viss gatavs. Nu tur vecmāmiņai tāds ir, kad, piem., olas vāra.

Papildināts 10.01.2019 17:20:

Kaut kas tāds

Attēlu rezultāti vaicājumam “taimers”

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

teite

undiness
Ha ha ha.

Nu cepeškrāsns tam ir speciāli paredzēta, lai to tā varētu lietot. Nedomājiet, ka veļas mašīna nevar aizdegties vai citas elektroierīces))...

Es sen jau lietoju šādu funkciju...visus cepšanās laikus zinu no galvas, tagad jaunajai ir muļķu funkcija, kurai ir jau gatavie režīmi, ja bail un nezini....

Man ir dārgāka, jo patīk gatavot...man ir arī tāda funkcija, kura izslēdz cepeni, kad gaļas gabals sasniedzis savu gatavību...

Un arī keramiskajai virsmai lietoju taimeri, uzlieku zupu un eju projām no mājām. Es zinu, cik laika vajag, lai zupa būtu gatava...

teite

Sila purene
Bet zupās taču produkti ar dažādu gatavošanās ilgumu, ka var izvārīt bez klāt būšanas?

teite
Taisnība, ir situācijas, kad uzlieku 2x taimeri. Vispirms sākumā esmu klāt...un tad pielieku pārējo un eju projām.

Buljonus varu tikai šādi...tur visu uzreiz var ielikt, pagaidu tikai uzmet pirmo burbuli...nonemu putas un viss...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18384961