Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vīrietis var būt par vecu?

rosarium

labrencija

Kaut kā sasaucoties ar miljonāru tēmu. Bagāts var atļauties bērnu jebkurā vecumā. Piemēri - mūsu exprezidenti Bērziņš, Ulmanis. Nauda palīdz atrisināt veselības problēmas, nodrošina bērnam aukles un citu aprūpi. Parastam darba cilvēkam, ja ir veselības problēmas, knapi pietiek spēka iet uz darbu, plus vēl mazs bērns mājās. Paaugsies - būs jāmāca braukt ar velosipēdu, kopā jāiet pastaigās, jāspēlē bumba utt.

Lielos vilcienos mēs dzīvojam veselīgi. Viņam nav sliktu ieradumu. Liekā svara arī nav. Dzīvesveidā pat īsti nav ko uzlabot, ir tās hroniskās problēmas un bailes no operācijām. Žultakmenus viņš neizoperētu, ja nebūtu nonācis slimnīcā ar lēkmi.

a tu viņu mīli?

Nesen pajokoja. Ka būtu jāsāk domāt par to,ko varētu izdarīt muguras jautājumā, jo savādāk bērnu pa māju nevarēšot panēsāt. Šis sabaidīja. Diezgan.

Papildināts 11.01.2019 22:50:

Mīlu, bet ne jau par šo ir jautājums.

Būšu nepopulāra.

Tieši vīrieša vecums ir tas, uz ko sievietei butu jaskatas,kad sak satikties. 10gadu vecaks virietis ir daudz! Vìrieshi noveco atrak nekā jaukās sievietes. Tapec vajag domat ar galvu.

Ja autore piekritis bernam ar veco veci,tad vares būt pamperu mainītāja ne tikai bērnam,bet arī vecim. Teiksim,sieviete,jauna,apraks sevi zem veca veča apkalpošanas.

Ja autore nav ar veci precējysies,tad priekš kam viņai jaunai vajag ar veci cackāties?

Man ir pazinja, jauka sieviete 58gadi,virs 12 gadus vecāks. Nabags raud,ka seksu gribas,bet vecajam neinterese.

nu, mīļās beibes, vecas būsim mēs visas. tāpat nav izslēgts kāds pavērsiens kad tas pats "vecis " var dabūt menedžēt jaunās spraunās aprūpi. Garantijas talonu dzīvošanai līdz 85 gadi arī nevienam neizsniedz.

Tā ka jautājums ir cieņa un mīlestība pret otru cilvēku.

Hariana
70 gadīgs veselīgs vīrietis noteikti var būt daudz labāks par 50 gadīgu pelmeni. Un tieši tāpat arī sieviete. Vecums pasē ir ļoti otršķirīgi, tur jāskatās uz konkrēto cilvēku

muguras problēmas palīdz sakārtot jogas vingrojumi

pecina

Bet 45 gadi taču nav necik daudz.

līdz 20 gadiem mierīgi var izaudzināt to bērnu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385047