Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji 2019. gadā

Cilveeks

Cilveeks

Sveiciens visiem Jaunajā gadā!

Lai visām /-iem mums ražīga šī sezona!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts./Karlsons/

За безсонные ночи,
За душевные муки,
Нашим детям за нас
Отомстят наши внуки!

Dianne

Cilveeks
O, paldies par tēmas "pārcelšanu" uzreiz sajūta, ka tagad nu gan "drīkst" oficiāli sākt "rušināties"

Lai visām /-iem mums ražīga šī sezona!

LAI TOP!!!

Patricia_16

Sveiciens visām dārzniecēm 2019.g!

Skatos pag.gad šajā laikā bija piečatotas jau vairākas lapas.

Varat padalīties savās atziņās par pagājušās vasaras gardāko tomātu šķirnēm? Kuras labi ražoja, labi garšoja, neslimoja?

Mani favorīti pērn bija Aurea, Fuji Pink, Sakura un Seviokard. Ļoti ražīgi un gardum gardi

Pērn izpirkts bija un nedabūju paprovēt HoneyMoon. Kāda šo stādīja? Kāds bija?

Dianne

Patricia_16
Man Honeymoon bija - nu, normāls rozā tomāts sogad atkal būs!

Pērn no rozā tomatiem īpaši iepatikās DKR 936 no MS. Padārgs gan ir - nēmu uz provi 3 sēklinas/6€,- . Rozā plūmītes līdz 100gr apmēram. Garšīgs, ražīgs, vienadi ķekari.. (es tomātus silčā nelaistu). Šos vēl arī daudz zaļus dabūju novākt, jo šogad provēju negalotņot un šis tik stiepjās, zied un briest..

Tfu-tfu-tfu, tomāti nemēdz slimot.

Joprojām absolūts sarkanais favorīts priekš pārstrādes ir Cindel!

Ļoti iepatikās arī orandžais ķirš/plūmīte Santorange! Šogad arī nemsu.

Papildināts 12.01.2019 22:04:

Patricia_16
Man Honeymoon bija - nu, normāls rozā tomāts sogad atkal būs!

Pērn no rozā tomatiem īpaši iepatikās DKR 936 no MS. Padārgs gan ir - nēmu uz provi 3 sēklinas/6€,- . Rozā plūmītes līdz 100gr apmēram. Garšīgs, ražīgs, vienadi ķekari.. (es tomātus silčā nelaistu). Šos vēl arī daudz zaļus dabūju novākt, jo šogad provēju negalotņot un šis tik stiepjās, zied un briest..

Tfu-tfu-tfu, tomāti nemēdz slimot.

Joprojām absolūts sarkanais favorīts priekš pārstrādes ir Cindel!

Ļoti iepatikās arī orandžais ķirš/plūmīte Santorange! Šogad arī nemsu.

Papildināts 12.01.2019 22:07:

Kaut kas divreiz aizgāja..

Papildināts 12.01.2019 22:11:

DKR 936 priekšplānā abās malās.

Avene77

Aurea man pagājušajā gadā deva rekordražu līdz salam.

Cilveeks

Dianne
Paldies par Seviocard slavināšanu iepriekšējā sezonā. Labi San Morzano tipa tomāti.

HoneyMoon neizauga man tik smagi tomāti kā solīts aprakstā. 2017.gadā no rozā tomātiem man bija Mamoru un tie garšoja labāk kā HoneyMoon. Katrā ziņā vēl arvien esmu sava ideālā tomāta meklējumos.

Gribētos šogad dabūt atkal Leyenda F1 tomātu sēklas. It ka vienā interneta vietnē atradu, ka pārdod sēklas, bet rada šaubas, cik vecas sēklas ir, jo pagājušajā gadā Mārupes sēklas šīs šķirnes sēklas nedabūja.

Šogad jau iegādātas tomātu sēklas - Sarkanās ogles, Seržants Peppers, Sibīrijas rozā tīģeris, Melnais imperators.

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts./Karlsons/

За безсонные ночи,
За душевные муки,
Нашим детям за нас
Отомстят наши внуки!

klēra

Sveiciens vsām jaunajā 2019.g.sezonā. Lai visiem viss aug griezdamies.

Sākam ar sēklu gādāšanas trakumu. Tiem kam Mārupe (tāpat kā man) nav īsti pa ceļam, nopietns MS konkurents atrodams Centraltirgū. Pati šo vietu nejauši atklāju pagaišgad. Liels sēklu stends sakņu pāviljonā, kur bez tradicionālajām sīkfasējuma pacinu sēklām var nopirkt arī ļoti daudz profesionalās sēklas. Liels + viņiem, tomātiem gandrīz visām šķirnēm mazākais iepakojums ir 5 sēklas (Mārupe diemžel reizēm mazākais ir 10gb), cenas tādas pašas. Mārupei protams šķirņu vairāk, bet visas tomātu škirnes, ko es biju noskatījusi MS atradu arī šeit. Viņiem ir arī interneta veikals: seklutirgus.lv.

Šogad Seviocard vietā nopirku GIULIETTA F1. Augļi lielāki, varbūt man šie patiks labāk. Centīšos vēl saganīt Cindel, šie laikam baigi pieprasītie, jo bija jau izpirkti. Gribu pamēģināt arī dažas kolekcionāru šķirnes: Rozā sibīrijas tīģeri, Roza svītrotais flamingo, Buratino, ķirsīti Indigo kumquat white.

Vēl būs arī zemie profesionalie Tomsk F1 un Sultan f1, kolekcionāru Cīņa ar ēnu, Striped Sweat Herat, Caitydit, Pit Viper

Cilveeks
Gribētos šogad dabūt atkal Leyenda F1

Re kur ir

Pēdējās izmaiņas: klēra, 13.01.2019 16:04.

Patricia_16

Iečekoju to sēklu tirgus lapu... pirksti niez kaut ko jau sākt sūtīt. Katrā ziņā puķu sadaļa viņiem ir pārskatāmāka un patīkamāka nekā MS.

Kur jūs iegādājaties tos Sibīrijas tīğerus uc interesanto nosaukumu tomātus?

Dianne

Kad pērn pavasarī (ziemā ) biju MS iepirkt sēklas, tad dabūju kārtīgi izpļāpāties ar to vīriņu, tur vēl grozījās viens vīriņš pa "kantora pusi" un ienāca pie mums un pārdevējam palūdza pāris pakas (!) gurķus - "tādus, tādus un tādus".. pārdevējs tam kungam uzreiz saka - paskat kādas škirnes te "tauta" pērk, tas paskatās un nu jau aiziet saruna trijatā gari nevilku un prasīju cik ta šim "garas vagas" ka pērk prof.sēklas tādām čupām?! Tad tā arī stādījās priekšā, ka viņam sēklu stendi centrāltirgū!

Tākā, tās pasas "MS sēklas" vien ir..

klēra

Patricia_16
Kur jūs iegādājaties tos Sibīrijas tīğerus uc interesanto nosaukumu tomātus?
Personīgi es pie Latvijas kolekcionāriem tomātu izstādē iepirku.

Dianne
Tākā, tās pasas "MS sēklas" vien ir..
Par to es nemaz nešaubos. Es arī ar to kungu Centraltirgū aprunājos. Viņš arī pats ļoti atzinīgi par MS atsaucās un teica, ka no viņiem par sēklu tirdzniecību daudz ko samācijies. Es pagaišgad bez gribētajām sēklām paliku, jo MS bija beigušās, vēlāk pakaļ vienai paciņai braukt galīgi nebija iekāriena. Šogad daļu gribēto jau nopirku, kuras nedabūju būs jāpagana, līdz Centraltirgum viens pūtiens.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385051