Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana..

Eliina28

Sveikas! Varbūt kāda kurai ir pieredze ar mākslīgo apaugļošanu un valsts rindu var padalīties ar info. Daktere noskaidroja ka mans nr rindā ir 274 bet nemācēja teikt cik ilgi tas ir. Varbūt kāda zin cik atri kustās tā rinda?

Dzeerveniite

Eliina28
Tagad ātri kustās. Kad iestājies? No iestāšanās brīža vidēji gads jāgaida. Nu varbūt drusciņ ilgāk,

Dzeerveniite
Iestājos pāgajušā gada jūnijā

Rasens

Eliina28
Mums ir apm.400. numurs un domāju, ka tie būs daži mēneši vairs tikai Nav tagad gads, pārsvarā 10 mēn.

Papildināts 14.01.2019 22:21:

P.s Mēs iestājāmies augusta sākumā

Catie

Rasens
Tik ātri kustas rinda tagad? Neatceries kura bija kad iestajies rindā? Es oktobrī iestajos un biju 960 apmēram.

Iestājos 2018. gada 15. jūnijā, rindā esmu 295, klīnikā teica lai pārbauda e-pastā arī spamu, jo mēdzot tur iekļut, jo iespējams man jau ir uzaicinājums e-pastā... bet vēl nav. Tagad histēriski pārbaudu e-pastu katru dienu. Eliina28 Dod ziņu kad tev atsūta uzaicinājumu!

Sveikas. Vai kad pieteicāmies MA jums uz epastu atnāca kāds apstiprinājums vai kas tāds? Es pati iestājos rindā 1. Augustā, uz epastu atnaca rēķins par pacientu iemaksu, to samaksāju bet vairs nekādu ziņu neesmu saņēmusi. Domāju vai tas ir normāli vai kaut ko esmu palaidusi garām.

Papildināts 29.01.2019 21:20:

Un kā Jūs zināt savus rindu nr. Caur dr.?

Catie

Laliii123
Rindas numuru vai uzzināt vai nu klinikā uz vietas vai caur Latvija.lv rakstot iesniegumu Nacionālajam veselības dienestam.

Laliii123
Nē, nekāda apstiprinājuma nav un uzaicinājumu jau sūtīs NVD.

Paldies, meitenes.

Drošības pēc sazinājos arī ar klīniku, un man apgalvoja tieši to pašu.

Gribēju arī noskaidrot savu vietu rindā, tādēļ caur Latvija.lv nosūtīju iesniegumu NVD. Kādai ir pieredze cik ilgā laikā viņi atbild?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385173