Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana..

Eliina28

Rasens

Vai jau saņēmāt uzaicinājumu? Es arī iestājos augustā sākumā un uz 10.februari man ir 245 nr. Cenšos izskaitļot kad pienāks uzaicinājums.

Laliii123
Pagaidām neuzsūta vienādu daudzumu uzaicinājumu. Janvāri biju 295, februāra sākuma 141, tagad 51. Es gaidu martā. Tev arī būs vai nu martā vai aprīlī

Sveiki. Man rakstija ,ka uzaicinājumu izsūta no 1 kārtas numura.

Es Janvārī biju 292. Un februāra sākumā biju 137. Tagad neesmu rakstijusi.

Es iestājos maija beigās un piektdien esmu saņēmusi uzaicinājumu

Es iestājos rindā, pagājušā gada, marta sākumā, uzaicinājumu saņēmu, šī gada 25. janvārī. Ne reizi nebiju pārbaudijusi, kàrtas numuru rindà, jo biju rēķinājusies ar, vismaz, diviem gadiem. Biju pārsteigta, ka uzaicinājums atnāca.

palika stimulācijas medikamenti "gonal " analogs "ovaleap 900 ; 1,5 ml", neatvērts, glabājas ledusskapī, derīgs līdz 06.2019 ( pa pus cenu)

Pēdējās izmaiņas: ovaleap, 10.03.2019 20:30.

Catie

Es rindā iestājos novembra sākumā kad biju kkada 1100,bet tgd esmu 437, rakstīju uz jusuarsti@jusuarsti.lv un man dienas laikā atbildēja uz jautājumu

Rasens

Laliii123
Mēs 27.feb. bijām 180 (iestājos 8.aug.), gaidu aprīlī vēstuli

Rasens

Tad man arī droši vien uz aprīlī gaidāms uzaicinājums. Šodien jau dodamies pie ārsta saņemt konsultāciju un nosūtījumus, jau sākas satraukums Varbūt arī pateiks kurš nr.ir uz šodienu.

Catie

Rasens
Tu dosies pie ārsta pirms atnaks aicinajums? Es ari gaidu aicinajumu uz aprili - maiju. Un vai ir jēga iet ātrak? Ārsts tas ir domāts reproduktologs klinikā?

Pēdējās izmaiņas: Catie, 12.03.2019 08:09.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385173