Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mākslīgā apaugļošana..

Eliina28

Sveikas, man zvanīja, ka pienākusi rinda, kad meitai bija 8 mēneši un teica, ka esmu izstāvējuši, saku: Paldies, lai tiek nākamajiem, mēs paši labi tiekam galā...Pusotrs gads kopā aptuveni... īstenībā bijām pie reproktuloģes un viņa mūs norakstīja, teica, vīram slikta spermogramma, man nenotiek ovulācijas un mēģināt jau var, bet nesanāks, gandrīz neiespējami....Izrakstīja man Clostylbegyt no 5.-9. cikla dienai, vīram Spermotrend, vēl ēda ziedputekšņus, ar Dievu alkahols, sveikas brīvās apakšbikses un ar Dievu pirts un jelkāda karsēšana... un trešajā ciklā pieteicās mazā... Mūsu reproktuloģe bija izbrīnīta un priecīga... ) Nu jau jūnijā mazajai paliks trīs gadi... Tādai neauglībai neticu, ja vien nav izgliezts, nogriezts vai sasiets... P.S Bijām AVA klīnikā Pie reproktuloģes Oksanas Babulas...Lai Jums visām mazie piesakās drīzi... )

Catie

Pieņemu, ka jautājums bija domāts man

Mēs dosimies ātrāk, jo cik no cāļa meitenēm uzzināju ka dažas analīzes jānodod cikla sākumā, bet par cik mans cikls ir ļoti neregulārs, gribas jau lai īstajā laikā papīri ir uz rokas un var rīkoties Ka arī man ir daudz jautājumi un neskaidrības ko gribas noskaidrot.

Un jā, ārsts ir domāts klīnikas reproduktologs.

palika stimulācijas medikamenti "gonal " analogs "ovaleap 900 ; 1,5 ml", neatvērts, glabājas ledusskapī, derīgs līdz 06.2019 ( pa pus cenu)

Rasens

Catie
Laliii123
Es tikko biju pie ārsta, lai dabūtu visus nosūtījumus. Manā gadījumā gan tam nebija izšķiroša nozīme, jo hormonus jau biju nodevusi, krūšu usg veikts un vīra analīzes arī vēl derīgas. Tagad tikai asinsanalīzes jāuztaisa un jau pierakstījos uz maija sākumu uz vizīti. Protams, satraucoši Ceru, ka nebūšu pārrēķinājusies un vēstule būs.

Meitenes, ja jums kas jauns par rindu, lūdzu, padalieties arī turpmāk

Catie

Laliii123
Jaa, tas tev bija domāts. Bet re kur arī Rasens atbildeja. Paldies

Rasens
Tu visus nosūtijumus dabuji no ģimenes ārsta? Ka tu zini kas bus vajadzīgs? Es ar labprat veiktu visu pirms.

Rasens

Catie
Nop, biju pie klīnikas ārstes pa pilno vizītes summu. Pie viņas gāju jau agrāk, kad vēl cerēju, ka pašiem sanāks. Klīnikas ārsts dod nosūtījumu un skatas, kādas analīzes vajag.

Rasens

Es domāju ka neesi pārrēķinājusies, es arī esmu diezgan pārliecināta ka vēstuli saņemšu vai šomēnes vai aprīlī. Un mums jau būs reizē jo iestājamies rindā ar nedēļas starpību

Papildināts 12.03.2019 14:06:

Šodien vēl domāju uzjautāt ārstam kad varētu būt vēstule, ja neaizmirsīšu

Sveikas! Gribēju pajautāt meitenēm, kuras veikušas mākslīgo apaugļošanu. Drīz paredzēts embrija transfērs . Esmu ļoti satraukta. Cik embrijus Jūs pārvietojāt dzemdē? Vienu, vai divus? Kādi rezultāti? Man ir trīss embriji( liekas maz)un nezinu, kā būtu labāk .....Vienkārši gribas, lai pēc piecu gadu gaidīšanas, beidzot viss izdotos . Atvainojos, ja esmu kaut ko ne tā uzrakstījusi, tas notiek pirmo reizi dzīvē, tādēļ visus medicīniskos nosaukumus nezinu!

Papildināts 13.03.2019 22:20:

Paldies Jums mīļās! Lai katrai no mums izdodas!❤

Zebra Sveika. Kā Tev gāja? Viss veiksmīgi?

Greyish

Zebra
Vienu. Jo divi, ja abi izdzīvo, tomēr ir riska grūtniecība. Kā arī divi nenozīmē, ka lielāka šance uz pozitīvu rezultātu. Jo, kā man skaidroja, švakākais parauj līdzi labāko (tam gan bija garāks, plašāks un ar statistiku pamatots skaidrojums, bet īsumā doma tāda bij’).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18385173